Litecoin — прогноз курсу LTC, скільки буде коштувати

Для власників монет Litecoin прогноз курсу на завтра, на тиждень або на місяць вперед має вкрай важливе значення. Спираючись на ці дані, люди намагаються зрозуміти, що робити з наявними накопиченнями: продавати їх, поки ціна не впала або почекати збільшення курсу. Складання прогнозу для тієї чи іншої електронної валюти — це дуже складне завдання. Ще більше труднощів викликає той факт, що сьогодні весь кріптовалютний ринок знаходиться в стані глибокої корекції. Проте ми спробуємо хоча б приблизно зрозуміти, скільки буде коштувати Лайткоін в доступному для огляду майбутньому. Також приділимо увагу тим моментам, які варто враховувати при торгівлі монетами LTC на біржі.

З поточним курсом Лайткоіна ви можете ознайомитися в представленому нижче графіку:

Як буде змінюватися ціна Litecoin: прогноз курсу на найближчий місяць

Монета Лайткоіна і карта світу

На момент написання статті (дня 10 квітня 2018 року) ми зафіксували курс Лайткоіна — 113.63 USD за монету. Загальна ситуація з криптовалюта залишається не самою приємною (з урахуванням того, що загальний тренд йде на зниження і навіть присутні короткочасні глибокі просідання вартості). Багато в чому це можна пояснити нестабільністю біткоіни, для якого початок тижня теж видався не найвдалішим. Ще 9 квітня 2018 року в 12:09 за московським часом найпопулярніша криптовалюта продавалася за курсом 7178.11 доларів за монету. Але вже до 4 години вечора того ж дня її вартість опустилася до позначки в 6749.68 USD. До полудня 10 квітня котирування BTC коливаються в районі 6 750 доларів.

З огляду на це, для монет Лайткоін прогноз на сьогодні буде негативним, але не катастрофічною. Курс буде залишатися волатильним, однак сильних падінь не передбачається. Принаймні, нижче 100 USD цей цифровий актив точно не опуститься.

З 11 квітня ситуація повинна стабілізуватися. За даними Агентства прогнозування економіки, до кінця квітня курс повинен коливатися в межах 103-120 доларів. Тимчасової стабілізації можуть посприяти два фактори:

  1. Лайткоін отримав непоганого партнера в особі американського платіжного сервісу Aliant (про це стало відомо ще 7 квітня).
  2. Фонд Сороса заявив про готовність вкластися в біткоіни (про це стало відомо 6 квітня). Така новина позитивно вплине на курс цієї криптовалюта, незважаючи на те, що це лише наміри, а не конкретні дії.

Однак в кінці квітня (десь з 26-го числа) має розпочатися здешевлення LTC. Це може бути обумовлено негативним ставленням до розширень для Майнер з боку Google, тимчасовим падінням інтересу до всіх криптовалюта з боку інвесторів, а також звичайних людей. В Агентстві прогнозування економіки вважають, що 1 травня Лайткоін зустріне з ціною нижче 100 USD.

Експерти вважають, що 2018 рік буде непростим для всього кріптовалютного ринку. Повноцінна стабілізація і зростання курсу повинні початися тільки в 2019 році. Однак цей прогноз не можна вважати на 100% вірним, адже до наступного року може трапитися все що завгодно. І навіть якщо почнеться підвищення вартості цифрових активів (включаючи LTC), воно буде проходити поступово, а не різко.

Поради з торгівлі Лайткоінамі на біржі

Відбиток у вигляді емблеми Litecoin

Незалежно від того, як людина отримує Litecoin (Майн його, збирає на кранах або купує за фіатние гроші), він хоче продати його з найбільшою для себе вигодою. Для цих цілей застосовуються різні онлайн-біржі (наприклад, Exmo.com) або електронні обмінники (як на сервісі bestchange.ru). У будь-якому випадку, для власника даного цифрового активу вкрай важливим є уловлювання найкращого моменту для продажу. Щоб реалізувати накопичені монети максимально вигідно, необхідно слідувати деяким рекомендаціям:

  1. Відслідковувати не тільки курс Лайткоіна, але і котирування біткоіни. Остання валюта, на правах лідера, веде за собою весь ринок криптовалюта (як вгору, так і вниз). Тому її вартість багато в чому визначає цінність всіх інших цифрових активів.
  2. Хоча б за пару днів до продажу треба моніторити новини навколо Лайткоіна і біткоіни. Новинний фон надає сильний вплив на цінність криптовалюта. Навіть окремі висловлювання з боку впливових людей (наприклад, власників великих компаній) можуть залучити або відлякати інвесторів, що неодмінно позначиться на котируваннях електронних монет.
  3. Відстежувати курс Лайткоіна по відношенню до конвертованих валют. Такі відомості є найбільш точними і найкраще показують цінність активу в конкретний момент. Вартість монет LTC в рублях або гривнях буде залежати не стільки від ціни самого активу, скільки від курсу цих національних валют по відношенню до долара. Таким чином, зростання котирувань, наприклад, до рубля, може бути обумовлений девальвацією цієї валюти, а не зміцненням Лайткоіна.
  4. Вкрай обережно користуватися ресурсами, що пропонують прогнози. Сьогодні в інтернеті безліч сайтів, що дають прогноз Litecoin на сьогодні, на завтра, на тиждень, місяць і навіть рік. Багато з них надають такі послуги за певну плату. Ціна за прогноз, як правило, невелика, ось тільки користі від такої інформації немає. Деякі ресурси такого роду прикриваються іменами нібито успішних трейдерів, пропонують за плату доступ до сигналів для продажу Лайткоінов і так далі. Звичайно, серед таких майданчиків є дійсно корисні сайти, але перед їх використанням вкрай важливо ознайомитися з відгуками, спробувати дізнатися хоч якусь історію ресурсу і так далі.
  5. Орієнтуйтеся на прогнози середньої тривалості (тиждень, місяць). Їх ще можна скласти по новинах і по загальній ситуації на ринку. Річне прогнозування, часто, виявляється пострілом в порожнечу.

На жаль, незважаючи на всі зазначені поради, ви не зможете точно передбачити, скільки буде коштувати Лайткоін LTC на конкретний період часу. Навіть якщо ви розвинете неслабкі аналітичні здібності, успіх торгівлі в більшій мірі буде залежати від вашої удачі. Навіть ринок фіатних валют дуже нестабільний і погано піддається прогнозуванню. Що вже говорити про сферу цифрових активів, де буквально за секунду все може перевернутися з ніг на голову.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector