Moon Litecoin: огляд крана, заробіток, бонуси

Кран Moon Litecoin — сервіс для збору Літош, який добре відомий в колах користувачів кріптовалютной мережі. Його особливість полягає в можливості почати роботу в будь-який час, а кнопку «фіксації» прибули можна натискати після закінчення п’яти хвилин. Нарахування криптовалюта стартує відразу після відкриття сторінки на ПК, телефоні або планшеті. При цьому користувач може займатися своїми справами, а після повернутися на сайт і зібрати монети.

З чого почати заробіток на moonliteco.in?

Емблема сервісу Coinpot
Головна сторінка сервісу Coinpot

Кран Moon Litecoin — класична майданчик для збору віртуальних монет Лайткоін, яка зараховує кошти користувачам за знаходження на ресурсі і розгадування каптчі. На відміну від ряду інших кранів, отримані монети не виводяться з сайту на звичайний Litecoin-гаманець. Гроші в автоматичному режимі перераховуються на Лайткоін-адреса, прив’язаний до CoinPot. Отже, заробіток на крані Moon Litecoin необхідно почати з реєстрації на CoinPot:

 1. Переходимо на офіційний сайт мікрокошелька (coinpot.co).
 2. Тиснемо на посилання реєстрації (відкривається вікно для введення відомостей).
 3. Вносимо необхідну інформацію — поштовий ящик, пароль (двічі), після чого відзначаємо згоду з умовами сервісу.
 4. Підтверджуємо натисканням, що ви — не робот, після чого розгадуємо каптчу і переходимо по посиланню реєстрації.
 5. Входимо під своїм логіном і паролем. У верхній частині вказується три балансу — в Догікоінах, біткоіни і Лайткоінах.

Огляд характеристики Moon Litecoin

Загальне оформлення крана Moon Litecoin
Рекламні банери на сайті Moon Litecoin

Кран Місяць Лайткоін — не єдиний у своїй лінійці. Крім нього працює ще два аналогічних сайту, призначених для накопичення Bitcoin (moonbit.co.in) і Dogecoin (moondoge.co.in). Всі сайти відрізняються стабільністю роботи, оперативністю перерахування коштів і порівняно високою винагородою. Також варто виділити оригінальний механізм заробітку грошей.

Сьогодні кран Moon Litecoin — один з найбільших сервісів для збору Літош, який користується попитом у любителів легкої наживи. Завдяки зростанню курсової вартості Litecoin, заробіток за допомогою крана приносить більшу вигоду, що залучає нових зареєстрованих користувачів.

Суть накопичення Літош мало відрізняється від принципу, який діє на інших схожих майданчиках. Чим довше людина перебуває на сторінці і чим частіше знімає гроші, тим більшу суму він може заробити. Відразу після натискання на кнопку Claim швидкість отримання Літош зростає, а через певний час сповільнюється і майже зупиняється. Це зроблено з тією метою, щоб забезпечити частий вхід користувача на сайт і велику активність. При цьому адміністрація сервісу отримує прибуток від розміщеної на майданчику реклами.

До особливостей сервісу Moon Litecoin (Місяць Лайткоін) варто віднести:

 1. Літош накопичуються в автоматичному режимі.
 2. Немає обмежень за часом, як в інших сервісах (мінімальний період накопичення — п’ять хвилин).
 3. Зароблені монети виводяться в автоматичному режимі, як тільки баланс на рахунку досягає 500 000 Літош.
 4. Затримок з виплатою криптовалюта немає.
 5. Засоби виводяться на Litecoin-адресу, яка вказана користувачем перед початком роботи.
 6. Ставки сервісу створюються в автоматичному режимі і залежать від ряду параметрів, серед яких курс криптовалюта на момент збору Літош, прибуток від реклами і інших нюансів.

Оформлення Moon Litecoin

Початкова сторінка сайту Moon Litecoin
Сторінка реєстрації на сайті Moon Litecoin

Зовні кран Моон Лайткоін майже нічим не відрізняється від інших сервісів для збору віртуальних монет. Інтерфейс сервісу виконаний в темних тонах, з лівого і правого боку знаходяться колонки з рекламою. Крім того, рекламні банери розташовані також і в центральній частині сторінки.

Під «шапкою» сайту передбачено вікно для входу в систему. Далі дається інформація про принципи роботи крана, тонкощах бонусної програми і наводяться рекомендації щодо підвищення прибутку. Сервіс оформлений таким чином, щоб людина після входу не розбирався з нюансами, а відразу приступив до заробітку.

Бонусна програма крана Моон Лайткоін

Вікно з бонусною програмою на сайті Moon Litecoin
Умови бонусної програми на крані Moon Litecoin

Щоб збільшити заробіток, творці крана пропонують залучати друзів і отримувати додаткові бонуси. Сьогодні на сайті діє така бонусна програма:

 1. Бонус за залученого реферала в розмірі 25% від його прибутку. Гроші нараховуються весь час, поки наведений людина працює на крані. Після реєстрації нового користувача по реферального посиланням інформація про нього з’являється на сайті.
 2. Додатковий бонус — нараховується за кожного приведеного користувача. Розмір винагороди становить від 1 відсотка і більше. Верхня межа обмежується 100%. Наведений людина вважається активним, якщо після реєстрації він виконав дію з накопичення Літош на сайті протягом 3-х діб.
 3. Щоденний бонус. За кожне відвідування крана moonliteco.in прибуток користувача збільшується на 1% і може досягти 100%. Наприклад, при роботі на наступний день після реєстрації заробіток буде вище на 1%, при вході ще через добу на 2% і так далі. В результаті отримується прибуток може бути збільшена в два рази. Якщо людина пропустила хоча б один день, бонус у вигляді відсотків обнуляється і процес накопичення бонусних відсотків починається з нуля.

Реєстрація на сайті Місяць Лайткоін

Поле для введення e-mail з сервісу Coinpot і кнопка для подальшої реєстрації
Вказівка ​​на поле для введення необхідної інформації і на кнопку для реєстрації

Для роботи на крані Моон Лайткоін, варто пройти просту процедуру реєстрації:

 1. Відвідуємо сайт крана moonliteco.in.
 2. В основному полі вказуємо адресу поштової скриньки в Мережі, після чого тиснемо на кнопку реєстрації (Sign in). Щоб уникнути проблем в майбутньому, варто вказувати адресу email, який прописувався при реєстрації в мікрокошельке CoinPot. Такий підхід забезпечує «прив’язку» крана для збору Літош з тимчасовим сховищем для криптовалюта, з якого буде здійснюватися висновок монет.
 3. Вводимо капчу, яка з’являється після натискання на кнопку реєстрації.
 4. Відзначаємо секцію «Я не робот», після чого знову вводимо каптчу і натискаємо на кнопку відправки інформації. На цьому процес реєстрації закінчено.

Вхід на Moon Litecoin відбувається шляхом введення в спеціальне вікно на головній сторінці поштової скриньки, зазначеного при реєстрації, і натискання на клавішу Sign in.

Принцип заробітку на Moon Litecoin

Віконце з капчі на крані Moon Litecoin
Введення капчі на сайті Moon Litecoin

Мінімальний період для збору Літош на сайті Моон Лайткоін становить 5 хвилин, а верхня межа не обмежений. Як тільки реєстрація завершена, і користувач здійснив вхід, відкривається спеціальне вікно. У лівій нижній частині можна поставити «галочку» і активувати режим інформування, коли можна отримати монети.

Щоб внести правки в налаштування крана Moon Litecoin, потрібно натиснути на посилання змін (Change setting). Тут доступні наступні параметри:

 1. Якщо поставити «галочку» в першому рядку, сигнал буде виходити після закінчення п’яти хвилин. Він нагадає про необхідність збору Літош.
 2. Якщо поставити «галочку» у другому рядку, оповіщення спрацьовує при досягненні певної суми на рахунку. За замовчуванням варто параметр 50 000 Літош, але його легко скорегувати з урахуванням своїх переваг.
 3. Якщо відзначити наступний рядок, символ готовності відзначається в заголовку сторінки сайту. Така опція дуже корисна. При установці «галочки» в цьому полі користувач бачить, готовий сайт до збору Літош чи ні (інформація відображається в заголовку). Поки кран не готовий, можна займатися своїми справами, працювати на інших вкладках і навіть поза браузера.
 4. Останній пункт — тестування звуку. При натисканні на маленьке віконце система подає характерний сигнал (це такий собі тест працездатності системи).

Для отримання Літош на Moon Litecoin слідуємо інструкції:

 1. Натискаємо Claim now, після чого з’являється вікно з каптч. Вводимо її.
 2. Відзначаємо поле «Я не робот» і знову вводимо каптчу.
 3. Тиснемо Claim. Якщо помилок при введенні каптчі не було, в верхньому кутку з’являється кількість зароблених Літош. Нижче вказані розрахунки отриманої суми (з урахуванням особистого накопичення, нарахованих бонусів і так далі).

Окрему увагу варто приділити самій капчі. У сервісі Moon Litecoin вона є нестандартною і має вигляд зображень. На зображенні з’являються машини, магазини, дороги, знаки та інше. Завдання користувача — вибирати дорожні знаки, натискаючи на них до тих пір, поки вони з’являються. Як тільки потрібні картинки закінчуються, залишається натиснути на клавішу підтвердження.

Скільки можна заробити на Moon Litecoin?

Літош, зібрані за 10 хвилин
Заробіток на крані Moon Litecoin за 10 хвилин

Рівень прибутку на крані залежить від активності користувача і участі в реферальной програмі. Так, якщо користувач заходить на ресурс щодня, трудиться на ньому вісім годин на день і збирає Літош раз в п’ять хвилин, місячний прибуток досягає 17-18 мільйонів Litoshi — 2300-2400 рублів. Якщо залучати рефералів, розмір заробітку можна збільшити в 2-3 рази і більше (тут немає обмежень). Варто пам’ятати, що при щоденному відвідуванні сайту нараховується додатковий бонус у розмірі від 1 до 100%, що підвищує прибуток користувача.

Виведення грошей, зароблених на крані Місяць Лайткоін

Процес виведення Літош через сервіс Coinpot
Вказівка ​​на кнопку, яку треба натиснути для виведення Літош через сервіс Coinpot

Після накопичення певної суми гроші потрібно вивести. Для цього дотримуємося наступної інструкції:

 1. Входимо на сайт coinpot.co.
 2. Тиснемо на невеликий трикутник, після чого вибираємо варіант подальших дій — виведення грошей, депозит або конвертування.
 3. Вибираємо перший варіант (виведення грошей).
 4. Вказуємо адресу гаманця, куди будуть виводитися кошти, а нижче — число Лайткоінов.
 5. Прописуємо пароль.
 6. Тиснемо на кнопку виведення.

Важливо врахувати наступне:

 1. Виведення грошей на сховище Лайткоін здійснюється без нарахування комісії.
 2. Запит на перерахування грошей потрібно підтвердити шляхом натискання на посилання (приходить на email).
 3. Нижній поріг суми для виводу становить 0,002 Лайткоіна.
 4. Кошти перераховуються на зазначений гаманець в термін до 48 годин (на практиці це відбувається протягом доби).

При бажанні отримані Лайткоіни можна обміняти на біткоіни або Догікоіни прямо всередині гаманця. Можливий варіант зі збереженням коштів на депозиті.

Чи варто працювати з краном Moon Litecoin — загальні рекомендації

Ракета з емблемою Лайткоіна летить на Місяць

Майданчик для збору Літош Moon Litecoin зарекомендувала себе з кращого боку. Це перевірений часом і надійний сервіс, який гарантовано платить клієнтам. Його плюси — легкість реєстрації, відсутність часових обмежень і потужна бонусна програма. Гроші автоматично виводяться на гаманець, що дозволяє заощадити час на замовленні засобів. Відгуки підтверджують, що за час роботи не були помічені збої з виведенням грошей.

Зворотний бік «медалі» — порівняно невелика прибуток, що становить близько 2,5 тисячі рублів на місяць при щоденній 8-мічасовой роботі. Щоб підвищити заробіток, варто залучати рефералів і користуватися бонусною програмою сервісу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector