Litecoin прогноз — перспективи LTC на 2018

Прогноз Лайткоіна на 2018 рік хвилює багатьох членів крітовалютного спільноти. Хтось Майні цифровий актив, використовуючи дорогі Асіка, хтось закупив монети на біржі, чекаючи отримати прибуток через деякий час, а хтось збирає валюту на кранах. Масове здешевлення всіх кріптовалютних активів ставить власників LTC перед непростим вибором: продавати свої накопичення, поки вони не знецінилися ще більше або почекати, поки курс стабілізується і знову почне зростати. Ми спробуємо знайти відповідь на це питання, склавши прогноз Litecoin на 2018 рік.

З поточним курсом криптовалюта Лайткоін ви можете ознайомитися в представленому нижче графіку:

Яким буде курс Litecoin: прогноз на 2018 рік у експертів

Монета Лайткоіна на тлі таблиці біржі

Варто сказати, що тут думки розділилися. Так, аналітики сервісу BitBetNews вважають, що поточний здешевлення монет LTC є закономірним. На їхню думку, зараз криптовалюта проходить період корекції після значного подорожчання в кінці 2017 роки (нагадаємо, що тоді ціна Лайткоіна досягла позначки в 357 доларів). Етап корекції, за їхніми припущеннями, повинен закінчитися в середині або в кінці квітня, після чого знову почнеться подорожчання. За найбільш оптимістичними прогнозами BitBetNews в грудні 2018 року Лайткоін повинен дійти до планки в 500 доларів. Не факт, що він її подолає, але вартість буде варіюватися в цих межах.

А ось експерти з Агентства прогнозування економіки вважають, що у Litecoin перспективи в 2018 році не найкращі. На їхню думку, криптовалюта продовжить дешевшати і до червня навіть опуститься до позначки в півсотні доларів. Помісячні прогнози даного агентства наведені в таблиці нижче:

місяцьМінімальна ціна в USDМаксимальна ціна в USD
Квітень70124
Травень5983
червень4963
Липень5365
Серпень4761
вересень5163
Жовтень5973
Листопад6373
грудень5368

Настільки негативні перспективи Лайткоіна в 2018 році зумовлено цілою низкою чинників. Перш за все, не найкращі часи зараз переживає біткоіни, а цей цифровий актив, як не крути, є локомотивом всього кріптовалютного ринку. Його значне здешевлення в будь-якому випадку погано позначається на популярності інших електронних монет. Крім того, за 2018 рік сильно зросте складність Майнінг Лайткоіна. Це можна пояснити виходом на ринок найпотужніших Асіка (наприклад, моделі Wolf на 1 Гх / с або Innosilicon A6 на 1,32 Гх / с). Дозволити собі найбільш продуктивні девайси зможе не кожен майнер, тому велика ймовірність відтоку користувачів з мережі LTC і їх перехід на видобуток інших монет. Внаслідок цього знизиться загальна популярність Лайткоіна, а, як відомо, саме вона багато в чому визначає цінність того чи іншого цифрового активу.

У той же час, фахівці Агентства прогнозування економіки не рекомендують масово продавати Litecoin. В середині 2019 року цю криптовалюта знову повинна почати рости, за їхніми прогнозами. А ось пік її популярності повинен припасти на середину 2021 року (у цей період вартість однієї монети може почати варіюватися в межах 300 доларів). Так що зараз саме час Майні Лайткоіни або збирати їх на кранах на довгострокову перспективу.

Що чекає Лайткоін (LTC): прогноз на 2018 рік

Біла монета Лайткоіна на блакитному тлі

Експерти одного сервісу дали максимально позитивний сценарій, а фахівці іншого майданчика — найбільш негативний. Виходячи з цього, можна дійти висновку, що криптовалюта LTC навряд чи зробить значний стрибок вгору. По крайней мере, поточна ситуація на ринку точно не сприяє цьому. Здешевлення монет в результаті відтоку користувачів мережі і втрати колишньої популярності теж малоймовірно. Так, складність буде зростати, частина Майнер піде, але люди з великим «шахтарським» досвідом зможуть зрозуміти, що падіння вартості — це тимчасове явище, хоч і затягнуте. Таким чином, Лайткоін збереже левову частку своєї користувальницької бази, яка буде підтримувати функціонування мережі.

З іншого боку, ймовірність знецінення LTC через втрату довіри до всіх криптовалюта (на тлі гарячкового стану біткоіни) досить висока. Тому його вартість, швидше за все, опуститься нижче 100 доларів, але занадто глибоко НЕ просяде. Цілком можливо, що протягом року ціна Лайткоіна буде коливатися між 80 і 100 доларами за монету.

Звідси можна зробити висновок, що 2018 рік не найпростішим для всіх криптовалюта і для Лайткоіна зокрема. А ось з 2019-го має розпочатися їх загальне подорожчання, якщо, звичайно, не трапиться нічого екстраординарного.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector