Litecoin пули російською для Майнінг — ТОП-3

Багато вітчизняних Майнер хочуть, щоб процес видобутку криптовалюта був максимально зручним та зрозумілим. Чималу роль в цьому питанні відіграє мова інтерфейсу пулів. Сьогодні навіть серед досвідчених «шахтарів» є ті, хто не може похвалитися високим рівнем володіння іноземними мовами (зокрема, англійським). Це ускладнює настройку сервісу і, як наслідок, саму видобуток цифрових монет. Сьогодні ми розглянемо кращі пули для Майнінг Litecoin російською мовою. Спробуємо знайти майданчики, на яких без проблем зможуть працювати як новачки, так і Майнер з багаторічним стажем.

Що необхідно зробити перед початком видобутку Лайткоінов на російських пулах?

Малюнок Майнера, видобувного Лайткоіни

Перед тим, як ви почнете збирати «срібні» монети, потрібно буде пройти через кілька етапів:

 1. Купити обладнання для Майнінг. Тут у вас є два варіанти: зібрати ферму як мінімум з 4-х відеокарт або ж придбати Асік (спеціальний апарат, призначений виключно для видобутку цифрових грошей). Перший варіант, на сьогоднішній день, не можна назвати оптимальним. Ви витратите силу-силенну часу на пошук карт і багато грошей на їх купівлю, але в результаті не отримаєте високого доходу (це обумовлено поточною складністю Майнінг і низькою продуктивністю графічних процесорів). Якщо ви все-таки вирішите віддати перевагу фермі, орієнтуйтеся на моделі Radeon (470 і краще). З лінійки GeForce можна брати карти 1070 і вище. З Асіка можна вибрати Antminer L3 + або Інносілікон А6, які ідеально підходять для видобутку Лайткоінов.
 2. Завести Лайткоін-гаманець для подальшого зберігання криптовалюта. Це дуже важливий момент, тому що з пулів ви будете виводити гроші саме на спеціальні гаманці. Можна вибрати сховище будь-якого типу: десктопних, яке встановлюється безпосередньо на ваш ПК (наприклад, Litecoin Core), онлайнове (наприклад, Кріптонатор) або біржове, яке зводиться на майданчику для кріптовалютних торгів (Exmo.com).
 3. Встановити програму для Майнінг. Тут можна віддати перевагу GUI Miner Scrypt. Ця програма застосовують сотні Майнер. Воно надійне і досить простий у використанні. Також варто враховувати те, що деякі пули мають свої програми для видобутку монет. При використанні спеціалізованого ПЗ процес налаштування відбувається набагато швидше, але почати видобуток можна і на сторонньому Майнер.

Російські Litecoin пули: ТОП-3 кращих сервісів 2018 року

Значок Лайткоіна на тлі міста

Оскільки російських пулів (конкретно від російських розробників) поки немає, ми приступаємо до розгляду найбільш надійних і зручних майданчиків з російськомовним інтерфейсом.

Характеристики платформи Antpool.com

Інтерфейс пулу Antpool.com
Сторінка майданчики Antpool.com з російським інтерфейсом

Цей сервіс є мультивалютний китайський пул, який підтримує видобуток Лайткоінов. Сайт має кілька варіантів локалізації, включаючи, звичайно ж, і російську. При Майнінг «срібних» монет пул може видавати солідну потужність в 25 TH / s. Він займає майже чверть майнінгового сегмента на ринку.

Майданчик Антпул підтримує відразу 3 режиму виплат:

 1. PPS. При такому режимі з користувача утримується комісія в 2,5% за виведення коштів. Сума нарахованих монет залежить від вкладу конкретного обладнання в генерацію нового блоку.
 2. PPLNS. Мінус даного режиму полягає в тому, що нагорода нараховується тільки за останні кулі (share) перед генерацією нового блоку. Однак є і приємний момент — нульова комісія за виведення коштів.
 3. Режим соло-Майнінг. Він підходить виключно власникам Асіка, так як відеокарти просто не зможуть дати необхідної потужності для самостійної генерації блоку. При сольною видобутку монет «шахтар» отримує все Лайткоіни, що знаходяться в блоці (сьогодні це 25 LTC). Мінус такого способу полягає в тому, що людина отримує нагороду виключно за генерацію нових ланцюжків транзакцій. Тобто, якщо ваша апаратура зуміла створити блок за відведений час (зараз на це йде близько 2 хвилин 16 секунд), 25 Лайткоінов надходять на баланс. Якщо немає — ви нічого не заробляєте.

Крім цього, Antpool надає послуги хмарного Майнінг, коли користувач як би бере в оренду потужності компанії. Однак даний метод не можна назвати надто вже прибутковим.

Щоб почати працювати на пулі Antpool.com, необхідно зробити наступне:

 1. Пройти реєстрацію. Сама процедура стандартна. Необхідно натиснути на відповідний розділ, ввести в поля e-mail, пароль, а також каптчу. Для підтвердження реєстрації треба зайти в електронну пошту, вказану раніше. Туди прийде лист з посиланням, по якій потрібно перейти. Потім треба вибрати країну проживання і вказати свій номер телефону. На номер прийде код, який потрібно ввести у відповідне поле. Після цього реєстрація буде закінчена.
 2. Ввійти на сайт. При першому вході, крім електронної адреси та пароля, потрібно вказати User ID. Сервіс буде використовувати цей ідентифікатор в подальшому при створенні Воркер.
 3. Вибрати валюту (в нашому випадку Litecoin).
 4. Створити Воркер. Тут все просто — необхідно натиснути на вкладку з аналогічною назвою, а потім на кнопочку «Create Worker». У який з’явився поле вписати вказаний раніше User ID, а також латинські букви і цифри. Так ви сформуєте ім’я Воркер. Аналогічним способом створити другий Воркер (User ID залишається колишнім, а букви і цифри треба змінити).
 5. Почати Майнінг Лайткоінов. Оскільки найчастіше цю криптовалюта добувають на Асіка, ми розглянемо цей етап на їх прикладі. Потрібно зайти в меню Майнера і натиснути на вкладку «Miner Configuration» (як правило, інтерфейс меню таких пристроїв стандартний). У цій вкладці вибрати пункт «General Settings». Під написом Pool 1 в поле «Worker» вписати задане ім’я Воркер. В поле URL вписати наступне: stratum + tcp: //p2p.antpool.com: 3333. Під написом Pool 2 прописати ім’я другого Воркер, а навпаки URL вставити наступний рядок: stratum + tcp: //p2p.antpool.com: 25. Після цього знадобиться зберегти настройки, натиснувши на відповідну кнопку. Видобуток монет повинна початися автоматично. Якщо цього не відбудеться, потрібно перезавантажити Асік. При сольному Майнінг необхідно заповнювати вже Pool 1, 2 і 3. Імена Воркер створюються аналогічно, а навпроти графи URL вставляються такі значення: stratum + tcp: //solo.antpool.com: 3333 (Pool 1), stratum + tcp: // solo.antpool.com:443 (Pool 2), stratum + tcp: //solo.antpool.com: 25 (Pool 3).

Висновок зароблених монет проводиться на адресу гаманця, вказаний в особистому кабінеті.

Огляд російськомовного пулу MinerGate

Оформлення пулу MinerGate
Інтерфейс російськомовного пулу MinerGate

Якщо ви шукайте максимально зручний Лайткоін пул російською мовою, вам неодмінно варто звернути увагу на цей ресурс. Крім російської локалізації, у нього є цілий ряд переваг:

 1. Підтримка видобутку відразу декількох криптовалюта (на випадок, якщо користувач вирішить перейти з «срібних» монет на інший цифровий актив).
 2. Можливість одночасного Майнінг різних електронних валют.
 3. Невисока комісія. При режимі PPS стягується тільки 1,5% від виводять суми. У режимі PPLNS з користувача зовсім утримується тільки 1% за транзакцію.
 4. Наявність своєї унікальної програми, що робить Майнінг на пулі максимально простим.
 5. Підтримка сторонніх додатків для видобутку монет.
 6. Наявність свого калькулятора для розрахунку потенційного прибутку.
 7. Надання реферальной програми для зареєстрованих користувачів. У разі залучення нового учасника можна заробляти 30-відсотковий бонус від доходу реферала.
 8. Підтримка так званого «розумного режиму» — при ньому пул автоматично перемикається на Майнінг тієї валюти, яка принесе найбільший прибуток в конкретний момент.

Щоб почати збір Лайткоінов на ru.minergate.com, треба виконати найпростіші дії:

 1. Зареєструватися на сервісі.
 2. Завантажити та встановити ексклюзивний майнер пулу.
 3. Запустити програму.
 4. Вказати в відповідних полях e-mail і пароль, які застосовувалися при реєстрації на пулі.
 5. Зайти у вкладку Miner і вибрати криптовалюта Litecoin.
 6. Запустити процес видобутку монет, натиснувши на відповідну кнопку.

Якщо ви використовуєте стороннє додаток для Майнінг, то при підключенні до пулу треба вказати таке значення: LTC stratum + tcp: //ltc.pool.minergate.com: 3336.

Для виведення зароблених монет необхідно виконати такі дії:

 1. Зайти в панель управління на сайті.
 2. Натиснути на кнопочку виведення грошей.
 3. Обов’язково вказати суму, яку ви бажаєте вивести (в іншому випадку з балансу пулу будуть зняті всі наявні засоби).
 4. Вказати у відповідному полі свій Litecoin-гаманець.
 5. Натиснути на висновок. Монети мають надійти на гаманець протягом півгодини.

Справедливості заради відзначимо, що пул MinerGate не на 100% російськомовний. На ньому є кілька перекладений фраз. Але вони або прості (для самостійного перекладу достатнього володіти англійською на примітивному рівні), або несуть в собі загальну інформацію, яку користувачеві знати необов’язково.

Опис російськомовного пулу AK47Pool

Як виглядає сервіс ak47pool.com
Сторінка з потужністю Майнінг Лайткоінов на сервісі ak47pool.com

Даний ресурс є спільним творінням вітчизняної компанії Bitbaza і китайського кріптовалютного фонду закритого типу. Серед ключових особливостей цього пулу можна виділити такі моменти:

 1. Висока потужність видобутку Лайткоінов (станом на вечір 05.03.2018 року вона становить 42.82 GH / s).
 2. Наявність інтелектуальної балансування навантаження, завдяки чому збої в роботі трапляються вкрай рідко.
 3. Цілодобова російськомовна підтримка для вітчизняних користувачів.
 4. Можливість моніторингу процесу Майнінг зі смартфона.
 5. Підтримка щоденних автоматичних виплат при наявності мінімальної суми на рахунку (для Лайткоінов вона становить 0.01 LTC). До речі, сам висновок безкоштовний, тобто сервіс не утримує комісію.
 6. Зрозумілий інтерфейс, максимально полегшує настройку роботи з пулом.

Для початку видобутку на ak47pool.com новому користувачеві знадобиться зробити наступне:

 1. Пройти реєстрацію на сайті ak47pool.com. Для цього буде потрібно виконати звичні дії: ввести логін (тільки літери і числа), e-mail, пароль (2 рази для звірки).
 2. Увійти в створений акаунт.
 3. Натиснути на кнопочку «Статистика».
 4. Поруч з нею з’явиться пункт «Налаштування». Вам треба натиснути на нього.
 5. Скопіювати з таблиці URL для настройки Лайткоін Майнера (для основного та резервного пулу).
 6. Вписати URL у відповідні поля в меню Асіка або в додатку (якщо ви Майні на відкритих).
 7. Придумати імена для Воркер, спираючись на рекомендації, наведені під таблицею з URL-адресами.
 8. В особистому кабінеті вписати адресу Лайткоін-гаманця, на який будуть виводитися монети.
 9. Запустити процес Майнінг.

Серед вітчизняних Майнер платформа ak47pool.com користується досить великою популярністю. Однак в кінці 2017 року деякі люди скаржилися на перебої з виплатами. Швидше за все, даний недолік вже усунули, адже за статистикою пулом стабільно користується близько тисячі Майнер.

Підводячи підсумки, можна сказати наступне — якщо ви вирішите почати Майнінг Litecoin, пули з локалізацією RUS стануть для вас відмінними помічниками. Ви легко розберетеся в їх роботі і зможете швидко обзавестися своїми першими монетами. Однак ми рекомендуємо систематично моніторити роботу зазначених майданчиків (особливо, регулярності виплат). При виникненні серйозних збоїв краще перейти на інші популярні площадки. Нехай на них не буде російської локалізації, зате ви матимете змогу вберегти себе від проблем з виведенням зароблених коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector