Майнінг Bitcoin в 2018 році: мінімальне обладнання

 • Створення ферми для Майнінг Bitcoin в 2018 році — покроковий алгоритм і вартість
 • Як Майні біткоіни на ASIC-чіпах
 • Прогноз Майнінг на 2018 рік
 • Перспективи Майнінг в 2018 році викликають багато дискусій. Одні впевнені в низькій рентабельності заробітку і безглуздості витрат, а інші стверджують, що біткоіни не вичерпав можливості і ще може порадувати Майнер високим рівнем заробітку. З ростом курсу Bitcoin підвищується інтерес до його видобутку, і збільшується число Майнер. Як результат, зростає складність Майнінг і вимоги до обладнання. Ситуація ускладнюється ще одним фактором — зниженням плати за видобутий блок, яка в 2018 році становить 12,5 біткоіни. Нижче розглянемо, як зібрати ферму для видобутку крітовалюти, які перспективи Майнінг в 2018 році, і скільки вийде заробити.

  Що чекає Майнінг в 2018 році?

  Емблема біткоіни і Ефіру

  Аналіз перспектив видобутку Bitcoin наштовхує на думку, що рентабельність процесу падає. Причин кілька:

  1. Зниження винагороди за блок. З появою біткоіни премія за видобутий блок в ланцюзі блокчейн становила 50 монет. У 2012 році оплата Майнер знизилася вдвічі (до 25 BTC), а ще через чотири роки (в 2016-м) вона опустилася до позначки в 12,5 біткоіни. Наступне зниження заплановано на 2020 й, коли винагорода за видобутий блок складе 6,75 Bitcoin.
  2. Підвищення складності хеширования в ланцюзі блокчейн. При аналізі перспектив Майнінг в 2018 році варто врахувати критерій складності. Нові види криптовалюта видобуваються легко і не вимагають покупки дорогого устаткування. По-іншому виглядає питання з біткоіни. Зростання курсу віртуальних монет призводить до появи нових Майнер і збільшення складності видобутку криптовалюта. У січні 2017 року цей параметр був на рівні 317 Гігахешей в секунду. До кінця року складність зросла в п’ять разів — до 1,6 Терахешей.
  3. Вартість обладнання. Майнінг вимагає великих витрат на покупку устаткування і створення потужних ферм для Майнінг. Але на тлі зростання складності куплена сьогодні техніка через 5-6 місяців стає неактуальною. Вибираючи відеокарти для Майнінг 2018 року, варто орієнтуватися на обладнання з запасом потужності і можливістю підключення додаткових плат. Так, для облаштування ферми потрібно 6-12 відеокарт, кожна з яких коштує від 200 до 1000 доларів. Варто додати витрати на покупку процесора, блоку живлення, материнської плати, каркаса, вентиляторів охолодження і іншої техніки. Важлива стаття витрат — плата за електрику. Детальніше на рентабельності Майнінг зупинимося нижче.
  4. Необхідність постійних витрат. Зі збільшенням складності видобутку Bitcoin майнер змушений удосконалювати ферму і оновлювати техніку. В результаті вартість мінімального «заліза» для видобутку віртуальних монет зростає. Щоб підвищити ефективність заробітку, багато хто відмовляється від класичних ферм на відкритих і переходять на ASIC-обладнання.

  варіанти Майнінг

  Ферма для Майнінг, підключена до електромережі

  Перед вибором «заліза» для видобутку Bitcoin варто визначитися зі способом Майнінг. Варіанти такі:

  1. Соло-Майнінг — заробіток на своїй фермі. Між 2009 і 2014 роком такий спосіб заробітку показував високу рентабельність, але з ростом складності зросли і терміни окупності. Купуючи обладнання на десятки тисяч доларів, учасник мережі не може передбачити — окупить він його чи ні, і в які терміни. Сьогодні середня окупність при соло-Майнінг може становити навіть до 2-3 років в залежності від потужності «заліза», криптовалюта і інших параметрів.
  2. Майнінг в пулах. Майнінг-ферма в 2018 році дасть більший ефект, якщо об’єднатися з іншими учасниками кріптовалютной мережі. Пул — об’єднання Майнер, які використовують наявні потужності для видобутку нових блоків. Отриману винагороду ділиться на всіх учасників. До кращих пулів для видобутку Bitcoin варто віднести ZPool, P2Pool, Nanopool і інші. Як і в попередньому випадку, майнер зацікавлений в зборі потужної ферми, адже від обсягу його вкладу залежить прибуток.
  3. Хмарний Майнінг. Якщо учасник мережі не готовий витрачати гроші на покупку устаткування і час на його налаштування, є альтернатива — користування послугами спеціальних сервісів. Хмарний Майнінг в 2018 році ще не втратив популярності. Учасник мережі використовує чужі потужності для видобутку Bitcoin. Від нього вимагається вибрати майданчик, купити необхідну швидкість і приєднатися до видобутку блоків. Отримана премія ділиться між клієнтами. До популярних хмарних сервісів відноситься HashFlare, GenesisMining, BitMiner і інші.

  Варіанти обладнання для Майнінг біткоіни

  Готова до використання ферма для Майнінг крупним планом

  Видобуток криптовалюта можлива за допомогою наступного обладнання:

  1. На жорстких дисках. Цей спосіб втратив актуальність через зростання складності Майнінг. З популярних моделей варто виділити вінчестери від виробника Toshiba (DT01ACA, P300 HDWD130UZSVA), Archive HDD ST8000AS0002 і інші. Переваги способу — в економії коштів на покупку дорогого обладнання, відсутність проблем з підготовкою ферми, легкість настройки і доступність для новачків. Мінуси — складність вибору якісного вінчестера, обмежений термін служби і низька рентабельність. Такий спосіб актуальний для видобутку нових криптовалюта, але для Майнінг біткоіни в 2018 році він не підійде.
  2. Відкрите. Майнінг на GPU поступово втрачає актуальність через зростання складності видобутку Bitcoin і підвищення витрат на закупівлю техніки. Для видобутку монет доведеться купити хоча б мінімальний комплекс на суму від 2-3 тисяч доларів. Крім того, місячні витрати на електроенергію досягають 100-120 доларів. Як результат, витрачені кошти важко окупити.
  3. ASIC-обладнання. Зростання складності мережі підштовхнув компанії до створення нових пристроїв, здатних проводити більшу кількість обчислень при мінімальних витратах електроенергії. Недолік ASIC-чіпів у високій вартості, тому багато Майнер відмовляються від їх покупки. Наприклад, модель ANTMINER S9 зі швидкістю роботи 13.5 ТГерц в секунду і ефективність. 0.098 W / Gh обійдеться в 4900 доларів.

  Як зібрати ферму для Майнінг криптовалюта в 2018 році?

  Ферма для Майнінг на темно-сірому тлі

  Багато хто цікавиться, як зробити Майнінг криптовалюта в 2018 році рентабельним. Для початку збирається ферма, після чого учасник мережі вибирає пул і приступає до видобутку. Головна складність — пошук «заліза», яке необхідно для видобутку криптовалюта. Для роботи буде потрібно процесор, відеокарта (застосовується 6-10 плат), блок живлення, материнка, вентилятори (система охолодження) і жорсткий диск. Також необхідно додаткове обладнання — подовжувачі Riser, за допомогою яких до ферми підключається група відеокарт. При наявності фінансових можливостей краще відразу купити укомплектовану ASIC-ферму (варіанти розглянемо нижче).

  Виділимо мінімальний набір «заліза» для видобутку монет в 2018 році.

  процесор

  Процесор для Майнінг крупним планом

  При виборі перевага віддається процесорам з великою потужністю. Виділимо кілька варіантів:

  1. Intel Core i7 7700K з частотою в 4,2 ГГц на чотири ядра. Потужність TDP становить 91 Вт, вартість — 360 доларів.
  2. Intel Pentium G3260, частота — 3.3 ГГц, чотири ядра. Потужність TDP — 53 Вт. Ціна — 80 доларів.
  3. AMD FX 8350 з тактовою частотою 4 ГГц і потужністю TDP рівний 125 Вт. Вартість — 130 доларів.

  Відкрите для Майнінг в 2018 році

  Відеокарта для Майнінг на білому тлі

  Незважаючи на широкий вибір варіантів, гідного обладнання, яке підходить для Майнінг, не так багато. Виділимо наступні варіанти:

  1. Radeon RX 580 — відеокарта з частотою ядра в 1340 МГц, типом пам’яті GDDR5 (8 Гб) і частотою 8000 МГц. Вартість — 450-500 доларів.
  2. GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti — карта з частотою в 1632 МГц, типом пам’яті GDDR5X (11 Гб) і частотою 11448 МГц. Вартість — 1075 доларів.
  3. Sapphire Radeon RX 580 — відеокарта з частотою процесора 1411 МГц, типом пам’яті GDDR5 (4 Гб) і частотою пам’яті 7000 МГц. Вартість — 400 доларів.

  Розглядаючи кращі відеокарти для Майнінг в 2018 році, варто згадати також GTX 1050 TI, AMD Radeon RX (480 або VEG 64), та інших.

  Жорсткий диск

  Три жорсткі диски для Майнінг на білому тлі

  У процесі підготовки ферми не меншу увагу приділяється жорстких дисків:

  1. SanDisk Ultra II об’ємом в 960 Гб — ціна 308 доларів.
  2. Apacer AS340 Panther об’ємом в 240 Гб і ціною 95 доларів.
  3. Samsung 850 EVO — об’ємом в 250 Гб і ціною 120 доларів.

  Додаткове обладнання

  Блок живлення для Майнінг лежить на столі

  Вище ми розглянули кращі процесори, жорсткі диски і карти для Майнінг в 2018 році. Але для збору ферми варто купити:

  1. Корпус. Для виготовлення підстави застосовується дерево або алюміній. При установці важливо стежити, щоб між обладнанням була відстань, щоб уникнути перегріву. Що стосується ціни, дерев’яна конструкція обходиться в 20-25 доларів, а металева — в 50-60.
  2. Оперативна пам’ять (від чотирьох гігабайт і більше). При установці від шести відеокарт, буде потрібно пам’ять на 8 Гб. Так вдається уникнути затримок у видобутку віртуальних монет при великих навантаженнях.
  3. Материнська плата. В процесі покупки важливо звернути увагу на число роз’ємів для підключення GPU. Оптимальні рішення — GIGABYTE GA-Z270-Gaming K3, MSI B250M PRO-VD 1 151 або B250 GAMING M3. Вартість обладнання — в межах 100-150 доларів.
  4. Живить блок. При виборі варто брати до уваги потужність відеокарт, материнської плати і іншого устаткування. Важливо робити покупку з запасом по цьому параметру на 15-20%.
  5. Райзер. Варіант — перехідники x1-x16 PCI-E USB 3.0, за допомогою яких вдається підключити до «материнке» стільки відеокарт для Майнінг в 2018 році, скільки буде потрібно.

  До додаткових покупок варто віднести придбання кабелів і контролерів.

  Створення ферми для Майнінг Bitcoin в 2018 році — покроковий алгоритм і вартість

  Ферма для Майнінг вид зверху

  Алгоритм створення ферми для Майнінг:

  1. Пошук та закупівля обладнання.
  2. Виготовлення або покупка основи для монтажу.
  3. Комутація збірки з ПК.
  4. Вибір пулу і підключення до нього.
  5. Почала видобутку.

  Актуальність Майнінг в 2018 році варто визначати з урахуванням витрат на покупку «заліза». Зібрана ферма середнього рівня виллється в суму близько ста тисяч рублів. Для видобутку біткоіни в 2018 році таке обладнання є малоефективним, адже на окупність з урахуванням витрат на електроенергію піде кілька років. Таку ферму краще використовувати для Майнінг Zcash або Ефіріума.

  Також варто згадати про готових фермах, які можна придбати, відразу встановити і почати Майнінг. Наприклад, пристрій на 6 відеокарт NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB коштує близько 3000 доларів, але його окупність у 2018 році при зростанні загальної кількості Майнер і підвищенні складності видобутку криптовалюта падає з кожним днем.

  Як Майні біткоіни на ASIC-чіпах?

  ASIC-чіп і блок живлення для нього

  Для видобутку Bitcoin більше підходить оренда потужностей хмарних сервісів або покупка техніки на чіпах ASIC. З його допомогою можна швидше окупитися і отримувати чистий прибуток. При виборі апаратури приділяється увага швидкості видобутку і споживання електроенергії.

  Найбільш затребуваний варіант — Asic Bitmain Antminer S9. Його робота побудована на алгоритмі SHA-256. Виріб споживає 1,3 кВт, його габарити складають 35х13,5х15,8 см, а вага — 5,5 кг. Швидкість — 13,5 ТН / s Вартість обладнання — 4,9 тисячі доларів. Місячний заробіток, згідно з останніми даними, в 2018 році становитиме 0.285 BTC на місяць і 3.36 BTC (Bitcoin) в рік. Окупність безпосередньо залежатиме від курсу криптовалюта.

  Прогноз Майнінг на 2018 рік

  Графічне зображення підйому біткоіни

  Видобуток біткоіни на жорстких дисках і відкритих втратила актуальність. На перші ролі виходить ASIC-обладнання та хмарний Майнінг, за допомогою якого ще можна добувати Bitcoin. Прогноз Майнінг в 2018 році більш прихильний для нових монет, видобуток яких не вимагає великих потужностей, а складність не досягнула пікових величин.

  При виборі «заліза» важливо врахувати наступні рекомендації:

  1. Беріть техніку з запасом потужності. При іншому підході через 6-8 місяців воно ризикує перетворитися на купу мотлоху.
  2. При покупці відеокарт для Майнінг в 2018 році використовуйте таблиці, де вказані параметри моделей (в першу чергу хешрейт і електроспоживання).
  3. Шукайте пули, де пропонуються вигідні умови для видобутку.

  І головне — уважно підходите до вибору криптовалюта. Іноді простіше добути нові монети, а після обміняти їх на Bitcoin, ніж витрачати гроші на дороге обладнання і сподіватися на швидку окупність.

  Асік або відеокарта в 2018 році? Відповіді в наступному відео:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector