Майнінг біткоіни Кеш без вкладень: наскільки це реально

Почати з простого

По-перше, потрібно розібратися в понятті Майнінг. Існує помилкова думка, що це генерація нових монет в мережі. З якогось боку воно так, оскільки нагорода за цей процес — видача певної кількості монет. Але, як ви розумієте, процес Майнінг полягає в іншому.

Криптовалюта побудовані на блокчейне. Здійснення транзакцій з використанням багатьох криптовалюта можливо саме завдяки Майнінг. Його мета — це створення нових блоків в ланцюзі, в які потім і записуються номери транзакцій. Завдяки цьому можлива перевірка наступних перекладів в мережі на їх правильність. Крім цього, таким чином забезпечується захищеність всього блокчейна.

програмна сторона

Криптовалюта засновані на хешуванні певними алгоритмами. Кожен з них має свої особливості захисту коду монети. Але крім цього, вони мають певні вимоги до Майнінг і обладнання, яке повинно для нього використовуватися.

Bitcoin Cash з’явився з мережі Bitcoin, тому має багато спільного з ним. Однією з таких характеристик є алгоритм хешування. Іншими словами, це спосіб шифрування криптовалюта. У BCH це SHA-256.

Він вважається одним з найскладніших серед існуючих. Його сутність у тому, що з довільного масиву даних потрібно зробити значення фіксованої довжини. Робиться це шляхом використання обчислювальної потужності обладнання. Для вирішення функції такого блоку потрібно перебрати всі можливі варіанти для знаходження правильного.

Крім цього, не можна забувати про протокол Proof of Work, який також застосовується в даній криптовалюта. Вид протоколу, як і алгоритму, впливає на Майнінг і використання обладнання. PoW вважається одним з найбільш вимогливих.

Протокол і алгоритм в сукупності споживають величезну кількість ресурсів. Для вирішення блоку Bitcoin Cash потрібно витратити близько 10 хвилин. Протягом всього часу комп’ютер або ASIC працюватимуть практично на повну потужність. Без цього ефективність процесу буде нульовий.

Технічна сторона

У Майнінг є одне поняття, в якому до цих пір багато хто не може розібратися. Таким є його складність. Спочатку вона залежить від установок розробників. Але у випадку з біткоіни Кеш є й інші важелі впливу.

По-перше, він, по суті, видобувається не з нуля, а з того блоку, на якому стався розкол. В той момент складність його видобутку збігалася з Біткоіновской. А як ви знаєте, влітку 2017 року BTC вже було Майні неймовірно складно, і багато відгукувалися про те, що це повністю невигідно.

Потім вона різко впала, оскільки Майнер не було. Але з часом вони все ж з’явилися і створили дуже великий загальний хешрейт мережі BCH. Таким чином вона знову зросла.

Кількість Майнер і витоки не єдині показники. Адже крім цього ще вважається висота блокчейна і час, витрачений на рішення функції. Після кількох оновлень воно відносно стабільно, тому кожні 6 блоків складність потихеньку росте. Але коли її коригування була нестабільною, блокчейн BCH обігнав BTC на 7000 блоків. Таким чином, в той момент складність зросла сильніше, ніж могла б.

апаратна сторона

Тепер до другого питання — безпосередньо вибір обладнання. Як ви могли зрозуміти, старий домашній комп’ютер у випадку з даної криптовалюта вже не підійде. Більш того, Майнінг не буде ефективним і на серединіх лавах.

Майнінг сам по собі вимагає особливого підходу. Особливо якщо мова йде про такого роду монетах. Для видобутку BCH вам знадобиться, як мінімум, ферма з десятка потужних відеокарт або хоча б один ASIC-майнер. Таким чином, ви зможете домогтися високої швидкості Майнінг, а при ідеальних розкладах — спробувати добувати в соло.

Природно, що при покупці потужних відеокарт вам потрібні сумісні комплектуючі. А під хорошу карту древня плата або центральний процесор не сильно підійдуть. Тому потрібно буде додатково докуповувати якісну материнку, ЦП, оперативну пам’ять, блоки живлення і систему охолодження.

Крім іншого, вам потрібно буде подбати про гарну проводці в вашому домі, або будь-якому іншому місці, в якому відбувається Майнінг. Бо високі навантаження визначають споживання великої кількості електроенергії. При поганій проводці ризикуєте залишити парочку кварталів без світла.

аналіз згаданого

Отже, що ж є:

  • найвимогливіші алгоритм і протокол;
  • високий хешрейт мережі;
  • довгий ланцюг, а відповідно — висока складність;
  • необхідність потужного устаткування.

Насправді, перші три пункти призводять до четвертого. Для ефективного Майнінг Bitcoin Cash вам знадобиться хороша машина. Як ви розумієте, безкоштовно таку вам ніхто не надасть. Продуктивне обладнання коштує великих грошей — від цього нікуди не дітися.

З усього цього виходить наступне: добувати BCH без вкладень нереально. Так чи інакше, вам доведеться витратитися. Як мінімум — це буде оплата електрики. Як максимум — купівля обладнання і його обслуговування. Багато сайтів говорять про те, що середній період окупності при видобутку BCH становить 200-250 днів. Як ви думаєте, хіба реально при таких цифрах обійти систему і заробляти чистими з першого дня?

Виходи з ситуації

Що ж може запропонувати на це кріптоіндустрія сьогодні? Адже багато хто хоче отримати хоч трохи біткоіни Кеш, але фінансово на це здатні далеко не всі. Здається, що в такій ситуації краще кинути це пропаща справа і забути про криптовалюта. Але не поспішайте з висновками.

Перше оптимальне рішення — заробіток на кранах. Це сервіси, які будуть платити вам за те, що ви просто введете капчу. Так, нагорода буде мізерною. При цьому, висновок на основний гаманець буде доступний після досягнення певної суми, але ж ще доведеться сплатити комісію. Але зате ви не вкладете ні копійки. Хіба що часу витратите досить багато.

Другий варіант — це хмарний Майнінг без вкладень. У випадку з біткоіни Кеш таких сервісів небагато. Перший з них — це мікрокошелек Coinpot, який крім зберігання і відправки криптовалюта дозволяє Майні її через браузер. Але будьте обережні, оскільки для цього процесу в ваш комп’ютер завантажується файл-майнер. Невідомо, скільки ви повинні на ньому заробити. Більш того, невідомо, як цей файл поведе себе після закінчення процесу.

Другий — це сайт хмарного Майнінг Coinmix. Він надає бонусний 1 GH / s за реєстрацію, який ви можете вкласти у видобуток BCH. Крім того, за допомогою цього гігахеша ви можете збільшити свою потужність. Знову-таки, на все це піде дуже багато часу.

До речі, якщо будете використовувати сервіси хмарного Майнінг без вкладень — ні в якому разі не інвестуйте в нього. Раз і назавжди варто запам’ятати, що подібні сервіси дуже часто виявляються шахрайськими. Тому не потрібно випробовувати долю, вкладаючи в них гроші, які призначені для досягнення зовсім інших цілей.

Ах так, є все ж один спосіб зайнятися саме Майнінг без особистих витрат. Якщо ви знайдете хорошого спонсора, який купить вам обладнання, заплатить за його настройку і сплатить всі рахунки, то можете вважати цей процес безкоштовним. Ви щось не вкладете ні копійки. Але після всього цього, швидше за все, ви прокинетеся.

Бережіть себе і свої кошти

Не вірте нікому, хто каже, що Майнінг топових криптовалюта без вкладень — це цілком реально. Варіантів кілька:

  • вас кинуть;
  • прибутку просто не буде;
  • хтось вкраде ваші особисті дані.

Як не крути, але будь-яка спроба зайнятися видобутком криптовалюта, не вклавши ні копійки, увінчається поразкою. Тому вже є багато доказів в мережі. Тому, просто повірте досвіду інших. Якщо ви і марите Майнінг, то відкладіть на це енну суму грошей, а потім можете приступати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector