Мобільні гаманці Ethereum для Android і iOS

 • Створюємо Ethereum-гаманець для iOS: огляд кращих програм
  • Trust
  • Ethereum Wallet by Freewallet
  • BRD

 • Для сучасної людини мобільний гаманець Ethereum можна вважати чи не найкращим рішенням. Такі клієнти дозволяють зберігати кріптомонети на смартфоні або планшеті і розпоряджатися ними в будь-якій точці земної кулі. У цьому огляді ми розглянемо кращі Ефіріум-гаманці для гаджетів, що працюють під управлінням ОС Android і iOS. Дізнаємося їх ключові особливості, сильні і слабкі сторони.

  Заводимо гаманець для Ефіріума на Андроїд: ТОП-3

  Значок Ефіріума і операційної системи Android

  Нижче будуть приведені найзручніші і надійні клієнти, які можна легко і швидко встановити на мобільний девайс. Ми розглянемо як мультивалютні гаманці, так і спеціалізовані програми, призначені для криптовалюта Ethereum і токенов однойменної мережі.

  Enjin — надійний мультивалютний клієнт

  Як виглядає гаманець Enjin на смартфоні
  Інтерфейс гаманця Enjin

  Якщо вас цікавлять якісні гаманці для Ефіріума на телефон Андроїд, обов’язково варто звернути увагу на дану програму. Додаток має безліч позитивних відгуків і одну з найвищих оцінок на Google Play — 4,7 балів.

  Встановлюється цей мобільний гаманець для Ефіріума гранично просто:

  1. Шукаємо програму в Google Play.
  2. Вводимо в пошуковик назву програми.
  3. На сторінці додатка натискаємо на кнопку «Встановити» і чекаємо закінчення інсталяції.

  Після цього можна заходити в клієнт і починати користуватися його широким функціоналом.

  Щоб отримати можливість зберігати Ефір, потрібно лише вибрати в списку підтримуваних криптовалюта пункт ETH і зайти у вкладку Receive. Там ви побачите публічний адресу, на який відразу можна отримувати монети. Аналогічним способом заводяться гаманці для інших цифрових активів (біткоіни, Лайткоіна).

  Маючи під рукою гаманець Enjin, ви зможете:

  1. Створювати кілька публічних адрес і зберігати на них криптовалюта для різних цілей: для торгів на біржах, для оплати покупок, для накопичення на майбутнє.
  2. Брати участь в ICO на основі протоколу ERC20.
  3. Відстежувати історію транзакцій Ефіріума і інших криптовалюта.
  4. Синхронізувати мобільний гаманець з апаратним гаманцем, щоб відстежувати баланс і транзакції на цьому типі сховища.
  5. Стежити за курсом Ефіру і інших цифрових активів в режимі реального часу.
  6. Імпортувати приватні ключі c онлайн-ресурсу myetherwallet.com. Також, можна імпортувати секретні ключі з інших гаманців для біткоіни і Лайткоіна.

  На окрему увагу заслуговує ступінь безпеки гаманця. Належний захист ваших монет забезпечать:

  1. Можливість установки складного пароля для входу в обліковий запис.
  2. Опція відновлення доступу до профілю шляхом введення мнемонічною фрази з 12 слів. Цю фразу потрібно зберігати на окремому аркуші або в текстовому документі, записаному на оффлайн-носій. З її допомогою можна відновити обліковий запис в разі втрати або крадіжки мобільного апарату.
  3. Інтегрована блокування скріншотів та відеозаписи екрану. Таким чином, ніхто не зможе скинути собі ваш пароль або мнемонічну фразу, щоб потім привласнити ваші кошти (хіба що зловмисник встигне переписати їх вручну).
  4. Два незалежних рівня криптографічного захисту, що працюють за принципом шифрування Rule of Two. Завдяки їм, ніхто не зможе відстежувати ваші транзакції, а віддалений злом профілю буде практично неможливим.

  За великим рахунком, цей Ефіріум-гаманець для Андроїд є одним з кращих у своєму роді. Однак у нього є як плюси, так і мінуси:

  перевагинедоліки
  Досить широкий функціонал, що дозволяє користувачеві здійснювати всі необхідні операції за пару хвилин.Клієнт має не найпростіший інтерфейс, тому він більше підходить просунутим користувачам.
  Високий ступінь безпеки, яка забезпечується дворівневої криптографічним захистом, а також вбудованою блокуванням скріншотів.Незважаючи на мультивалютність, в програмі немає опції внутрішнього обміну криптовалюта (хоча незабаром розробники обіцяють додати цю функцію).
  Є можливість відновлення профілю на іншому мобільному пристрої шляхом введення мнемонічною фрази.
  Можна генерувати кілька адрес, щоб ефективніше розпоряджатися своїми коштами.Не підтримуються фіатние валюти.
  Додаток має свою службу підтримки, з якої можна зв’язатися навіть в Google Play (досить залишити коментар).Спочатку встановлена ​​немаленька комісія за переклади, і її ніяк не можна підкоригувати.
  Є опція синхронізації з апаратним гаманцем. Також, можна інтегрувати приватні ключі з інших гаманців.

  Як видно, недоліків у додатки Enjin вистачає. Але частина з них може бути виправлена ​​в недалекому майбутньому, а решта вади не можна назвати фатальними. Головне, що клієнт працює чітко і без збоїв, так що його сміливо можна застосовувати для зберігання Ефіру і інших цифрових активів.

  Ether Гаманець — хороший гаманець для вітчизняних користувачів

  Оформлення Ether Гаманця на ОС Android
  Підтримувані валюти і функціонал Ether Гаманця

  Даний клієнт має простий інтерфейс і російськомовну локалізацію, тому з ним розбереться навіть новачок кріптовалютного світу. Встановлюється програма за кілька хвилин через Google Play. Щоб згенерувати перший публічний адресу, досить увійти у вкладку «Отримати платіж» в головному меню. Користувач може генерувати кілька адрес і більш ефективно розпоряджатися накопиченими монетами. Крім самого Ефіру, програма підтримує два токена VICO і VIU.

  Крім стандартних функцій отримання і відправки коштів, даний Ethereum гаманець на Андроїд надає людям такі опції:

  1. Імпорт приватних ключів з інших гаманців.
  2. Відправлення резервної копії гаманця на електронну пошту для відновлення облікового запису в разі втрати мобільного апарату.
  3. Створення бази даних штрих-кодів, які зчитувалися QR-сканером.
  4. Створення смарт-контрактів.
  5. Можливість купівлі / продажу Ефіру і підтримуваних токенов.
  6. Поповнення балансу через гаманці інших криптовалюта (біткоіни, Лайткоіна, Деш, Зікеш). Також, можна переводити гроші на адресу гаманця за допомогою платіжних систем AdvCash і Perfect Money. Для здійснення таких транзакцій необхідно користуватися онлайн-обмінниками, а ще краще — їх ротатором (зокрема, bestchange.ru). Аналогічним методом можна виводити кошти на гаманці інших криптовалюта і на згадані платіжні сервіси.
  7. Купівля та продаж товарів за Ефір.

  Ether Гаманець, як і будь-який додаток, має свої сильні і слабкі сторони. Їх ми розписали нижче:

  плюсимінуси
  Інтуїтивно зрозуміле оформлення російською мовою.Іноді в клієнті перестає працювати функція купівлі / продажу криптовалюта і токенов.
  Широкий функціонал.Додаток по-різному працює на різних Android-пристроях. На відносно старих версіях ОС можуть бути проблеми з запуском гаманця або відправкою монет.
  Можна зв’язатися з розробником в разі виникнення якоїсь проблеми.
  Програма періодично оновлюється. Додаються нові можливості і прибираються баги.Відправку резервної копії на e-mail не можна вважати найбільш безпечним варіантом. Пошту можуть зламати і отримати файл з приватним ключем.
  Можна самостійно встановлювати комісію за транзакції.
  Є опція відправки резервної копії гаманця на e-mail для його відновлення.

  В цілому, розглянутий мобільний гаманець досить непоганий, але ще потребує певних доопрацювань. Якщо творцеві вдасться звести всі функціональні проблеми до мінімуму, у його творіння будуть всі шанси на те, щоб стати одним з найпопулярніших гаманців для Ефіру на Андроїд (особливо з урахуванням того, що вже зараз програма підтримує 17 мов, крім російської).

  Мобільний клієнт WallETH Ethereum Wallet

  Як оформлений WallETH Ethereum Wallet на Андроїд
  Меню мобільного клієнта WallETH Ethereum Wallet

  Це ще один непоганий гаманець, який можна використовувати для зберігання Ефіріума і токенов ERC-20. Серед головних особливостей даної програми можна виділити такі моменти:

  1. Можливість імпорту приватних ключів з інших профілів. Також, можна експортувати приватний ключ розглянутого клієнта в інші гаманці (програмні, онлайнові).
  2. Опцію відображення балансу профілю в фіатной валюті (доларах, євро). Вартість наявних на рахунку цифрових активів змінюється в режимі реального часу в залежності від поточного курсу.
  3. Функцію створення декількох акаунтів на одному телефоні або планшеті. Таким чином, можна краще розподіляти кошти і забезпечувати собі повну анонімність в мережі.
  4. Можливість проведення оффлайн-транзакцій. При такому розкладі запит на переклад здійснюється в режимі онлайн, а підпис ставиться вже автономно.
  5. Підтримку синхронізації з апаратним гаманцем TREZOR.

  Розглянутий Ethereum-гаманець для Android поки не користується особливою популярністю (за даними Google Play було здійснено більше 5 000 завантажень). Однак ті, хто все-таки встановив собі це додаток, оцінили його якість (станом на 27.08.2018 WallETH Ethereum Wallet оцінений на 4,5 бала, що вельми непогано).

  Наостанок хотілося б виділити сильні і слабкі сторони описаної програми:

  плюсимінуси
  Швидке створення аккаунта. Досить просто встановити і запустити програму. Програма автоматично згенерує початковий профіль.У програми немає російськомовна локалізація.
  Можна заводити кілька профілів на одному апараті, а також імпортувати приватні ключі зі сторонніх гаманців.Іноді виникають проблеми з відправкою коштів, через що доводиться звертатися в службу підтримки.
  Є опція автономного підписання транзакції.
  Можна синхронізувати програму з апаратним гаманцем TREZOR.
  Клієнт дозволяє вести докладну статистику по вхідних і вихідних переказів.
  Можна оцінювати вартість накопичених активів в режимі реального часу, так як гаманець здатний відображати баланс в фіатной валюті.

  Отже, ми дізналися, як можна створити гаманець Ефіріум на Андроїд-пристроях. Тепер давайте з’ясуємо, якими програмами можуть користуватися власники «яблучних» девайсів.

  Створюємо Ethereum-гаманець для iOS: огляд кращих програм

  Емблема iOS і значок криптовалюта Ethereum

  В принципі, на сайті App Store досить багато програм, що забезпечують зберігання, пересилання і обмін Ефіріума. Однак ми приділимо увагу клієнтам, що поєднує в собі максимальну надійність і зручність, а також мають високі оцінки користувачів.

  Відразу скажемо, що наведені нижче програми можна встановлювати і на Android-пристрої (через той же Google Play). Але через різних конфігурацій «заліза» і версій ОС ці клієнти оптимізовані набагато гірше. На Андроїд можуть бути збої (вильоти, зависання транзакцій і так далі). Тому описані далі додатки краще ставити саме на «яблучні» гаджети.

  Огляд гаманця Trust

  Інтерфейс гаманця Trust на iOS
  Оформлення гаманця Trust

  Даний клієнт можна вважати одним з кращих. Він славиться своєю безперебійною роботою, зручним інтерфейсом і широким функціоналом. Щоб почати користуватися цією програмою, необхідно виконати кілька найпростіших дій:

  1. Заходимо на App Store і знаходимо цікавить нас додаток.
  2. Встановлюємо його на свій девайс і запускаємо.
  3. Вибираємо розділ Create new wallet.
  4. Виконуємо дії, які від нас вимагає програма. Не забуваємо про установку складного пароля.

  От і все! Подальше застосування не викличе особливих труднощів. У списку підтримуваних цифрових активів вибираємо пункт ETH, переходимо у вкладку Receive і генеруємо публічний адресу. Поруч з адресою знаходиться спеціальна кнопка для копіювання ідентифікатора, щоб його можна було відправляти людям, які повинні переслати вам криптовалюта. У вкладці Send, як неважко здогадатися, ви зможете оформити вихідну транзакцію на гаманець іншого користувача.

  Мобільний Ефіріум-гаманець Trust на iOS має безліч переваг, серед яких варто виділити:

  1. Можливість участі в ICO, заснованих на протоколах ERC20 або ERC223.
  2. Приватний ключі знаходяться безпосередньо на мобільному пристрої. Так що збереження ваших коштів не залежить від роботи стороннього сервісу.
  3. Є опція створення резервної копії гаманця, щоб його можна було відновити на іншому девайсе.
  4. Гаманець показує вартість наявної у вас криптовалюта в режимі реального часу. Поточна ціна відображається в доларах.
  5. Можна синхронізувати клієнт з апаратними гаманцями, щоб контролювати їх баланс і транзакції.
  6. Є можливість імпорту приватних ключів з інших своїх гаманців.

  Серйозних мінусів ми не виявили. Додаток має не найвищу оцінку лише тому, що деяким людям не подобається інтерфейс або ще якісь дрібниці. Але це справа смаку. Свої ключові функції — отримання, зберігання і відправка Ефіріума — даний клієнт виконує без проблем.

  Ethereum Wallet by Freewallet: докладний опис

  Запуск Ethereum Wallet by Freewallet на iOS
  Меню клієнта Ethereum Wallet by Freewallet

  Даний клієнт є мобільним додатком від мультивалютної онлайн-майданчики freewallet.org. Його можна безкоштовно скачати в App Store і створити обліковий запис, не маючи профілю на основному ресурсі. До головних особливостей цієї програми варто віднести:

  1. Можливість входу в профіль через Facebook, електронну пошту або Google +.
  2. Опцію поповнення балансу Ефіру за допомогою пересилання монет з гаманців інших криптовалюта.
  3. Можливість відстеження ціни Ethereum в режимі реального часу (вартість буде відображатися в обраній вами фіатной валюті).
  4. Опцію установки пін-коду і Touch ID для входу в обліковий запис.
  5. Можливість пересилання свого публічного адреси через соціальні мережі (Twitter, Facebook).
  6. Наявність функції, що відповідає за відправку листа на e-mail, в якому буде повідомлятися про зміни балансу або підтверджених транзакціях.
  7. Можливість установки двофакторної аутентифікації для належного захисту профілю від несанкціонованого входу.

  В цілому, цей мобільний гаманець Ефіріум досить непоганий, однак нам вдалося виділити не тільки плюси, а й мінуси:

  перевагинедоліки
  Простий, але солідний інтерфейс, в якому швидко розбереться навіть новачок.Програма підтримує цілих 10 мов, але російського серед них, на жаль, немає.
  Наявність всіх необхідних опцій для захисту облікового запису від злому.При відновленні пароля лист може довго не приходити на e-mail. Іноді запит доводиться робити кілька разів.
  Великий функціонал, який робить використання клієнта максимально зручним.
  Наявність цілодобової служби підтримки, з якої можна зв’язатися у разі виникнення проблем.
  Є можливість обміну Ефіру на інші цифрові активи за вигідним курсом.

  Мультивалютний гаманець BRD

  Криптовалюта Ефіріум в гаманці BRD
  Інтерфейс мобільного гаманця BRD

  В першу чергу цей клієнт призначений для зберігання біткоіни, але його без проблем можна використовувати для здійснення операцій з Ефіріумом. Щоб почати роботу, досить виконати 3 кроки:

  • знаходимо програму в App Store;
  • встановлюємо її на iPhone або iPad;
  • запускаємо додаток.

  Клієнт не вимагає довгої реєстрації. Він готовий до використання відразу після інсталяції. Додаткові заходи захисту (такі як установка пін-коду) можна прийняти вже по ходу експлуатації.

  Загальний інтерфейс програми максимально простий. Запустивши клієнт, користувач знайде:

  1. Список підтримуваних криптовалюта.
  2. Кнопки Send і Receive.
  3. Кнопку Trade для торгівлі цифровими активами.
  4. Вкладку Add Wallets, в якій можна створити сховища для десятків криптовалюта.

  Якщо говорити про переваги і недоліки цього додатка, то можна виділити такі моменти:

  плюсимінуси
  Приємне оформлення клієнта.Відсутня російська локалізація.
  Можливість покупки Ефіріума за інші криптовалюта.Гаманець поступається іншим додаткам в плані безпеки (дуже мало опцій для ідентифікації користувача).
  Відображення балансу в фіатной валюті.
  Приватний ключі зберігаються на девайсе користувача.Немає можливості імпорту приватних ключів, що для сучасних мобільних клієнтів вважається серйозним недоліком.
  Гаманець працює безпосередньо з кріптовалютнимі мережами, тому його функціонування не залежить від сторонніх ресурсів.
  Додаток періодично оновлюється. Додається функціонал і усуваються помилки.

  Ну що ж, ось ми і дізналися, як завести гаманець Ethereum на Android і iOS. Ми розібрали найпопулярніші програми; з’ясували, як з ними працювати, які їхні плюси і мінуси.

  Наостанок хотілося б окремо виділити універсальний клієнт, який прекрасно підійде користувачам обох операційних систем. Мова йде про програму Coinomi Wallet. Даний гаманець є мультивалютних. Він підтримує найпопулярніші цифрові активи: біткоіни, Ефіріум, Лайткоін, Деш, Догікоін. Також, в цій програмі можна завести гаманець Ефіріум Класик для Андроїд і iOS. Клієнт має приємний інтерфейс, широкий функціонал, а головне — він прекрасно працює на обох майданчиках.

  Робіть свій вибір і починайте накопичувати другу за популярністю криптовалюта. Успіхів!

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector