Мобільний гаманець Ripple (XRP) для Android і iOS

Сьогодні вибір гаманців для зберігання криптовалюта Ріппл порівняно невеликий. А мобільних гаманців Ripple ще менше. Як в Google Play, так і в AppStore можна знайти кілька гідних варіантів, серед них CoinPayments, Кріптонатор. Ми сьогодні розглянемо один гаманець — Toast Wallet від розробників StarStone Limited. Про покрокової установці деськтопной версії Ripple wallet Toast на комп’ютер ми раніше вже писали.

Незважаючи на невисокі оцінки, дане додаток вельми популярне серед власників криптовалюта Ripple. Сховище доступно і для Андроїд-смартфонів, і для яблучних девайсів. Розглянемо більш детально.

Мобільний Ripple-гаманець Toast — плюси і мінуси

Toast Wallet є одним з небагатьох мультиплатформових гаманців для зберігання криптовалюта XRP. Цей Ripple-гаманець на телефон можна встановлювати на операційні системи Windows, Linux і MacOS. Більш того, у сховища є розширення для роботи в браузері Chrome.

До числа сильних і слабких сторін Toast відносяться:

плюсимінуси
простий процес установкивідсутність російськомовного інтерфейсу
зручний інтерфейс
версії для різних ОСнеобхідність резерву 20 XRP
надійність і стабільність

Установка Ripple-гаманця на Андроїд

Інтерфейс Ripple-гаманця Toast для Андроїд-смартфонів

Процес установки Ripple гаманця для Андроїда досить простий. Для цього користувачеві буде потрібно виконати наступні дії:

 1. Знайти в Google Play додаток Toast Wallet.
 2. Завантажити додаток, запустити його і ознайомитися з умовами ліцензійної угоди.
 3. Вибрати пункт «Create Wallet», якщо потрібно створити новий гаманець, або «Restore an Existing Wallet», якщо потрібно відновити гаманець.
 4. Вказати 6-значний PIN-код і ввести ключову фразу.
 5. Згенерувати адреса гаманця.

Після виконання всіх дій користувачеві необхідно буде внести 20 монет XRP на свій рахунок. Дані кошти використовуються як резерв. Після внесення дана сума не підлягає обміну.

Як встановити XRP гаманець на iPhone?

Інтерфейс Ripple-гаманця Toast для айфонів

Установка XRP гаманця на iOS має деякі відмінності від Android. Для це користувачеві буде потрібно:

 1. Знайти Toast Wallet в App Store і завантажити.
 2. Прийняти умови угоди.
 3. Ввести PIN-код з 6-ти цифр.
 4. Згенерувати нову адресу.
 5. Ввести нікнейм.
 6. Ввести ключову фразу і записати її в окремий документ, щоб не втратити.

Після виконання всіх вищевказаних дій гаманець Ripple XRP для iOS надасть користувачеві доступ до меню, де він зможе самостійно розпоряджатися своїми коштами. Тут же він зможе стежити за віртуальною валютою і виконаними фінансовими операціями.

Мобільний гаманець Ripple для iOS і Android — це зручний інструмент, який надає доступ до грошей у будь-який час і в будь-якому місці, де є доступ до Мережі. При цьому варто пам’ятати, що смартфони можуть заразитися вірусами або загубитися, їх можуть вкрасти. Все це негативно позначається на безпеці. Тому гаманці такого типу краще використовувати для зберігання невеликих сум.

Якщо ви плануєте крупно інвестувати в XRP, то максимально убезпечити свої гроші можна, використовуючи апаратні гаманці від компаній Ledger і Trezor або паперовий спосіб зберігання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector