Multi Wallets Faucet — мультивалютний кран для Android

Multi Wallets Faucet — це мультивалютний кран для пристроїв, що працюють під управлінням ОС Android. Його сміливо можна назвати переосмисленої версією популярного сервісу CryptoRiches Faucet. Розглянемо детальніше, в чому особливості, переваги та недоліки програми. Крім того, приділимо увагу питанню: скільки можна заробити на Multi Wallets Faucet.

Початок роботи та огляд інтерфейсу Multi Wallets Faucet

Щоб почати заробляти на крані, необхідно завантажити його з магазину Google Play. Для цього потрібно перейти по посиланню play.google.com/store/apps/details?id=ru.TrumduProjects.CryptoRichesMWF або ввести в пошуковий рядок назва сервісу. На момент написання статті сервіс оцінений користувачами на 4 зірки з п’яти, а відгуки в основному позитивні. Вага додатки — трохи більше 12 Мб.

Multi Wallets Faucet в Гугл Плей

Перше, що здивувало при відкритті Multi Wallets Faucet — горизонтальний інтерфейс. Для початку роботи потрібно прийняти умови ліцензійної угоди. Далі з’являється інформація про те, що для участі в реферальной програмі і використання облікового запису на різних пристроях необхідно зареєструватися. Однак, можна натиснути кнопку «Пропустити». Тоді система запросить реферальний код. Якщо його ввести, то стартовий баланс буде збільшений в 2 рази. У нас цього коду немає і тому ми вибрали просто «Авторизація». Хоча тут можна застосувати 1 хитрість — вказати реферальний код з відгуків про програму в Плей Маркеті.

Головна сторінка крана Multi Wallets Faucet

На головній сторінці є 2 вікна — «Всього виплачено» (у нас тут поки по нолям) і «Поточний баланс» (у нас є стартові 100 CR). Нижче розташована помаранчева кнопка «Отримати 5 CR», після натискання на неї з’являється нескладна капча, для якої потрібно вибрати правильний варіант. Після розгадування на баланс зараховується 5 монет і внизу з’являється третє вікно «Отримано від рефералів», а в правій частині вікна — круглий таймер, що відраховує 13 хвилин до наступного збору.

Головне меню крана Multi Wallets Faucet

У верхньому лівому куті є три лінії, натиснувши на які можна відкрити меню. Воно представлено наступними пунктами:

 1. Статистика. Тут відображається поточний баланс, ігровий виграш і скільки зібрано з крана. У правій колонці надається вся інформація по кількості зібраних CR за сьогодні, за останні 3 дні і за тиждень.
 2. Кран. Тут можна отримати чергову нагороду і запустити таймер на зворотний відлік (автоматично)
 3. Ігри. Тут можна збільшити баланс, зігравши в одну з 3-х запропонованих ігор. Про них ми поговоримо пізніше.
 4. Спрямування. У цій вкладці відображається вся інформація про реферальной програмі і залучених користувачів.
 5. Баланс. Тут відображається, скільки на рахунку CR. У цій же вкладці можна вибрати валюту та оформити заявку на моментальний висновок на FaucetHub.
 6. Гаманець. Тут можна задати адреси кріптокошельков на які будуть здійснюватися висновки. Крім того, в колонці є інформація про курс CR до підтримуваним криптовалюта.
 7. Повідомлення. Натиснувши на цю іконку, можна керувати повідомленнями. Якщо їх залишити включеними, то кожен раз, коли необхідно буде зібрати нові монети, додаток вам нагадає.

Скільки можна заробити на Multi Wallets Faucet?

Заробіток на Multi Wallets Faucet

Отже, перед тим, як детально розглянути можливості заробітку на мультивалютний крані Multi Wallets Faucet відзначимо один момент — щоб мати більше можливостей для заробітку, краще зареєструватися. Тим більше, що процедура дуже проста і швидка. Необхідно всього лише ввести адресу електронної пошти та пароль, а потім підтвердити активацію облікового запису, перейшовши за посиланням в листі.

Вікно реєстрації на Multi Wallets Faucet

Тепер детальніше зупинимося на заробіток. На відміну від CryptoRiches Faucet, де виграш можна отримувати кожну годину, кран Multi Wallets Faucet пропонує збирати бонуси частіше — 5 CR кожні 13 хвилин.

CR — це внутрішня монета сервісу. На момент написання статті, курс 1 CR по відношенню до підтримуваним криптовалюта наступний:

 • 49.350619 LTC;
 • 0.0118152524 DOGE;
 • 3.917115 BCH;
 • 0.2267573696 BTC.

Сторінка реферальной програми на Multi Wallets Faucet

Крім основного заробітку, збільшити баланс можна, залучаючи рефералів. Для цього слід перейти в відповідну вкладку меню. Там зверху буде відображено ваш реферальний код, що складається з букв і цифр. Кожен залучений користувач буде приносити вам 10% від свого доходу. Однак, для реферала реєстрація з вашим кодом буде теж вигідною, адже в такому випадку йому відразу ж після створення аккаунта система нарахує 100 CR. Інформація про кількість залучених користувачів і доході, який вам нараховано за них, теж відображається у відповідній вкладці меню.

Ігри для збільшення прибутку на Multi Wallets Faucet

Також для збільшення доходу можна пограти у вбудовані ігри. Їх всього 3:

 1. Тетріс (вхід безкоштовний). Гра стандартна, потрібно укладати фігурки. За кожну зібрану смужку нараховується 5 очок. 10 очок в грі — це 0.01 CR.
 2. Рулетка (вхід 2 CR). У цій грі пропонується зарядити револьвер чотирма кулями в 5 отворів. Гравець сам вибирає, де буде неодружене отвір. Нагорода тут більш солідна — при вдалому пострілі чотирма кулями, гравець отримує 15 CR, трьома кулями — 5 CR. Якщо тільки дві кулі, то нагорода складе 2.3 CR, а при пострілі тільки 1 кулею можна отримати 1.13 CR. Система може пропонувати і безкоштовні постріли за перегляд реклами.
 3. Піраміда (вхід 5 CR). Інтерфейс гри представлений пірамідою з помаранчевих кубиків. На самому нижньому ярусі — 10 кубиків, на верхньому — 1. На кожному ярусі за якимось кубиком заховані монети. Відгадавши правильно кубик, можна отримати бонус від 1.13 до 10.17 CR в залежності від ярусу. До слова, тут також іноді пропонується безкоштовна гра за перегляд реклами.

За день, якщо постійно тримати смартфон поруч, на крані Multi Wallets Faucet можна зібрати виграш близько 50 разів. Це 250 CR. Якщо додати до цього дохід від рефералів та ігор, то прибуток може скласти і більше 300 CR. Скільки це в криптовалюта? Актуальний на момент написання статті курс ми навели вище, його завжди можна подивитися у відповідній вкладці.

Виведення грошей з мультивалютного крана Multi Wallets Faucet

Сторінка виведення коштів з Multi Wallets Faucet

Щоб вивести зароблені кошти, необхідно відкрити меню і перейти у вкладку «Баланс» (піктограма мішечок для монет). У лівій частині відкрилася сторінки можна вибрати крипту, в якій ви хочете отримати зароблені кошти. На даний момент ліміти для виведення в підтримуваних криптовалюта наступні:

криптовалютаВисновок на FaucetHubпряма виплата
Bitcoin2000 CR95000 CR
Litecoin400 CR50000 CR
Dogecoin400 CR50000 CR
Bitcoin Cash400 CR50000 CR

Висновок відразу на гаманець може займати 2-3 дня, в той час як виплати на FaucetHub здійснюються моментально. Для виведення відразу на кріптохраніліща необхідно вказати їх адресу у вкладці «Гаманець». Як бачите, вивести кошти з мультивалютного крана Multi Wallets Faucet не складе ніяких труднощів.

Переваги та недоліки крана Мульти Валлетс Фаусет

Підтримувані криптовалюта на Multi Wallets Faucet

Дані про сильні і слабкі сторони сервісу ми звели в наступну таблицю:

плюсимінуси
Кран реально платить.Високий поріг виведення безпосередньо на гаманець (від 50000 CR).
Низький інтервал отримання доходу. Збір монет кожні 13 хвилин.
Низький поріг для виведення (від 400 CR).
Наявність вигідною реферальной програми, що дозволяє заробляти на залучених користувачів.
Ігри для збільшення прибутку.
Можна зробити висновок, куди зручніше — на FaucetHub або в кріптокошелек.Висновок для біткоіни на FaucetHub вище, ніж для інших криптовалюта і становить 2000 CR.
Можна вибирати криптовалюта, в якій отримувати дохід — біткоіни, біткоіни Кеш, Лайткоін, Догікоін.
В інтерфейсі додатка мінімум реклами.
Для отримання бонусу не потрібно вводити капчу, досить просто вибрати правильний варіант із запропонованих.
Є повідомлення про обнулення таймера.
Реєстрація проста, а управління максимально зрозуміле.
Можливість відключати повідомлення.
Повністю русифікований інтерфейс.

Звичайно ж такі мінуси можна назвати досить умовними. Високий поріг для прямих виплат необхідний, оскільки перевантажувати мережу дрібними транзакціями — це значить заплатити більше комісію. Тим більше передбачений моментальний висновок на мікрокошелек ФаусетХаб.

Відгуки про Multi Wallets Faucet

Якщо чесно, думки про крані Мульти Валлетс Фаусет настільки позитивні, що мимоволі все ж замислюєшся: «А в чому підступ?». А підступу немає. Просто сервіс чесно і щедро платить. Практично всі відгуки про програму дуже хороші:

Курс монет змінюється в залежності від курсу біткоіни. Кран не тільки реально платить, а й багато! Я вже виводив і мені прийшли гроші. Побільше б таких чесних майданчиків. Розробникам респект!

Або ось:

Виводив двічі, хоча відразу був налаштований скептично, я в шоці, що такі крани взагалі бувають. Спасибі розробникам!

Є ще така думка:

Мінімалка для виведення набирається дуже швидко. Кран реально крутий.

Багато користувачів у відгуках залишаються свої реферальні коди. Важливий і той факт, що якщо виникають будь-які питання, розробники на них швидко реагують.

Покористувавшись цим сервісом кілька днів, ми готові з упевненістю заявити, що в порівнянні з багатьма іншими кранами Multi Wallets Faucet пропонує кращі умови і реально платить. У подальших планах розробників Trumdu Projects — впровадження нових ігор і підтримка фіатних валют (QIWI RUB, ЯндексДеньги і PayPal USD).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector