Nebulas криптовалюта: створення додатків на основі штучного інтелекту

Nebulas криптовалюта (Небулас, NAS) — децентралізована блокова ланцюжок з інтегрованою технологією штучного інтелекту (ІІ) і внутрішньою системою обміну.

Мережа дозволяє розробникам легко створювати і запускати свої додатки на основі ІІ і смарт-контрактів в рамках мережі. Інтегровані API / SDK і платіжні сервіси забезпечують все необхідне для монетизації додатків.

Історія розвитку і команда розробників Nebulas

Проект Небулас був заснований в 2017 році компанією Nebulas IO Foundation зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Платформа включає в себе пошукову систему і смарт-контракти з розширеними можливостями, які поки недоступні навіть для мережі Ethereum.

Багато експертів називають Nebulas «новим Google». Однак це не зовсім так. Google призначений для щоденного пошуку інформації в інтернеті, в той час як Nebulas фокусується на пошуку серед децентралізованих додатків (DApps), інтелектуальних контрактів і призначених для користувача блокових активів.

Розробкою і просуванням проекту займаються, в тому числі:

 • Хіттерс Сюй (засновник і головний виконавчий директор, член команди Google щодо виявлення і боротьби з випадками шахрайства, з 2013 року заснував перше китайське блокчейн співтовариство BitsClub, одну з найбільших платформ ICO і один з найбільш ранніх кріптофондов FBG Capital);
 • Робін Чжун (співзасновник, закінчив Університет науки і технології Хуачжун, колишній архітектор блокчейн-платформи Ant Financial, колишній старший директор з розвитку браузера Dolphin, засновник Tongxinclub, першої платформи з підтримкою blockchain в Китаї);
 • Аеро Ванг (співзасновник Nebulas Antshares (NEO), блокчейн-підприємець);
 • Шу Шан (провідний розробник, закінчив Університет Цінхуа, має науковий ступінь магістра в галузі науки і техніки, екс-технічний директор TOTFREE, колишній розробник Dolphin Browser, деякий час працював в компанії Alibaba);
 • Сьюпенг Фан (директор з досліджень, закінчив Університет науки і технології Хуачжун, кандидат комп’ютерних наук, колишній старший інженер-програміст Whova, раніше був стажером в Microsoft Research Asia і Megvii).

Офіційний сайт: nebulas.io.

Огляд основних цілей Nebulas

Автори проекту стверджують, що їх ключова місія полягає в поліпшенні якості життя з більш високим рівнем свободи і рівності. Розробники сподіваються, що їх ідеї з використанням блокової технології зможуть полегшити процес перетворення загальнодоступних даних в приватні. Це виключає ймовірність того, що великі корпорації, такі як Google, Amazon і Facebook, зможуть зберігати монополію на ринку аналізу даних.

У той час як деякі експерти стверджують, що кріптовалютние ринки випереджають розвиток основної технології, немає ніяких сумнівів в тому, що окремі особи і компанії починають все частіше знаходити способи застосування блокчейна в своїй діяльності. З огляду на зростання використання блокової технології важливо визначити деякі з основних обмежень, з якими стикаються найпопулярніші блокчейн-платформи.

До числа цих проблем відноситься нездатність блокових ланцюжків до саморозвитку і адекватне впровадження оновлень таких мереж. Ця проблема є прямим наслідком властивої складності, пов’язаної з децентралізованими системами, що забезпечують обслуговування клієнтів і оновлення протоколів. Як правило, останнім часто вимагає впровадження жорстких або м’яких вилок. Це, в свою чергу, призводить до величезних втрат для спільноти, що ще більше обмежує застосування системи.

Ця та інші проблеми — значні перешкоди на шляху повномасштабного впровадження блокчейна в повсякденне життя. Розробники вже працюють над кількома проектами, спрямованими на подолання подібних проблем.

Один з таких проектів — Nebulas. Його автори хочуть створити громадську блок-ланцюжок наступного покоління, що використовує цілий ряд унікальних елементів для формування саморозвивається. Вони включають в себе алгоритм ранжирування для оцінки об’єктів на блок-ланцюжку, що настроюється систему стимулювання з використанням двох алгоритмів: прискорення ініціативи розробників (DIP) і докази відданості (PoD). Вони призначені для досягнення більш швидкого консенсусу і створення системної архітектури.

Творці Nebulas прагнуть представити світу повністю масштабовану, ефективну і доступну для пошуку блочну екосистему, призначену для повсюдного використання.

архітектура Nebulas

Саморозвиток блокчейн-платформи в рамках Небулас досягається за допомогою ряду ключових компонентів:

 • Nebulas Rank (NR);
 • Nebulas Incentive (NI);
 • Nebulas Force (NF).

Nebulas Rank

Це алгоритм ранжирування базового блоку, заснований на ліквідності, поширенні активів користувачів і інтерактивності між користувачами. Він використовується для ранжирування адрес користувачів, смарт-контрактів, децентралізованих додатків і інших основних об’єктів в блок-ланцюжку. NR має деяку схожість з PageRank Google, тобто має величезний потенціал для здійснення операцій пошуку і реклами.

Nebulas Incentive

Стимулює розробників за допомогою інсентив-протоколу і користувачів через алгоритм доказ відданості. Цей новий алгоритм забезпечує більш ефективний метод консенсусу шляхом об’єднання технології алгоритму доказ важливості (POI) і доказ ставки (PoS).

Nebulas Force

Забезпечує середу для функціонування DApps-додатків, на основі яких можна покращувати смарт-контракти. Це дозволяє системі саморозвиватися. Розробники можуть вносити зміни, впроваджувати нові технології і виправляти помилки без необхідності жорсткої вилки.

Для зміцнення екосистеми автори Nebulas також створили компонент Nebulabs — програму інкубатора, яка забезпечує підтримку блокчейн-проектів в рамках платформи. Першим протоколом, створеним для участі в цій програмі, став токенізірованний маркетинговий Atlas (ATP).

Дорожня карта Nebulas

2018 рік

III квартал:

 • запуск громадської ланцюжка Helix з інтеграцією першого додатка DAI APP;
 • старт розвитку блокчейн-ланцюжків Orion і Orion P

2019 рік

I квартал:

 • реліз тестової ланцюжка Orion.

III квартал:

 • запуск громадської мережі Orion з інтеграцією 10 додатків DAI APP.

2020 рік

I квартал:

 • інтеграція в блокчейн Orion 50 додатків DAI APP.

III квартал:

 • доведення кількості DAI APP додатків в Orion до 500.

Де купити NAS

Купівля та продаж токена NAS можлива на обмеженій кількості бірж:

 • Huobi;
 • OKEx;
 • Lbank;
 • Gate.io;
 • IDEX;
 • EtherDelta;
 • Allcoin.

На момент написання статті курс NAS до долара становив $ 9,71, до рубля — 629,67 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 344 млн. Токен займав 64-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати NAS

Токен NAS має стандарт ERC-20, що дозволяє зберігати його на всіх підтримують його гаманцях. Найбільш популярний з них MyEtherWallet, також доступні й інші варіанти: MetaMask, Coinomi, Exodus, Trezor і Ledger Nano S.

Як Майні NAS

Манйінг токена не передбачений спочатку, тому добути його звичайним способом, як більшість криптовалюта, неможливо.

Прогноз і перспектива на 2018 рік

За проектом Nebulas варто одна з найсильніших команд в індустрії блокчейна. Крім того, він націлений на вирішення трьох основних проблем, які в даний час перешкоджають активному розвитку блокової технології.

Творці проекту вважають, що в міру зростання числа DApps-додатків користувачам буде потрібна допомога в навігації серед величезного їх кількості. Також необхідно заохочувати і допомагати розробникам в створенні DApps.

Цей амбітний проект, безумовно, має великі перспективи в майбутньому, якщо команда реалізує все намічене.

джерело:

https://nebulas.io

Home

https://sludgefeed.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector