NEO: криптовалюта родом з Китаю, її пристрій

Що таке NEO

Криптовалюта NEO (NEO), раніше відома як Antshares, є першою криптовалюта з відкритим вихідним кодом, що з’явилася в Китаї в 2014 році. Сумарна емісія складає 100 млн. Монет.

NEO змінила назву 22 червня 2017 року, а саме NEO означає грецьке слово для новизни. Китайський ефіріум і вбивця ефіріума також є синонімами, щодо NEO.

NEO має ще один крипто-токен під назвою GAS, раніше відомий як ANC-Antcoins. Для виробництва є 100 млн. Токенов GAS, кожен токен GAS генерується зі створенням кожного блоку. За попередніми оцінками, для збільшення кількості токенов GAS з 9 млн. До 100 млн. Буде потрібно близько 22 років.

Як працює?

Незалежно від того, цінуєте ви унікальний підхід компанії чи ні, їх підхід до блокчейн-технологіям сильно відрізняється від всіх інших.

Ви можете задатися питанням, чому NEO торгується на біржах, якщо це по суті, ні криптовалюта. Для прикладу досить поглянути на ефіріум. Ethereum (ETH) — це крипта, яка регулює життєдіяльність мережі Ethereum. У випадку з NEO — це не криптовалюта, яка не регулює життєдіяльність мережі.

Творці NEO хочуть, щоб їхня технологія була своєрідним мостом між старою і новою фінансовою системою. Купівля NEO — це не зовсім покупка криптовалюта. Це покупка акцій компанії, яка управляє платформою. Фактично, компанія навіть застосовує знаменитий термін «акції» щодо NEO.

Після розпродажу монет на ICO, компанії дісталися залишилися монети. Є припущення, що ця кількість становить 50% і більше.

Компанія докладає всіх зусиль, щоб мати можливість позиціонувати себе як лідера в smart-економіці Китаю. NEO використовує фіатную валюту як внутрішню. Так, це все той же долар або будь-яка інша фізична валюта, яка використовується у вашій країні.

NEO — все про те, як підготувати свої технології для Smart-Економіки:

 • Класифікація активів
 • сертифікати
 • Створення smart-контрактів
 • Дотримання правових норм
 • Створення цифрових тотожностей

Одним з найбільш важливих аспектів NEO є підтримка великої кількості мов програмування, таких як C #, Java, Go і Python. Даний аспект буде більш преимуществен над ефіром, оскільки Ethereum може використовувати тільки мову програмування Solidity.

Таке рішення спрощує програмістам знайомство з технологією NEO і можливість створювати smart-контракти, не вивчаючи нову мову програмування. Це, безумовно, має привернути більшу кількість розробників.

Як придбати?

На даний момент немає рясного різноманітності бірж, в яких можна купити NEO за фіатние кошти, але можливість купити кріптосредства кредитною карткою або банківським переказом все ж є. В інших випадках, придбати NEO можна за іншу криптовалюта, наприклад Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH).

Зараз, єдина біржа, яка приймає фіатние кошти (USD, EUR, GBP і т. Д.) Для покупки NEO, є кріптобіржа Hitbtc.

Де купити NEO за біткоіни або ефіріум?

Ось список рекомендованих бірж, на яких можна придбати BTC або ETH за допомогою міжбанківського переказу:

 • Coinbase;
 • Changelly;
 • LocalBitcoin;
 • CEX.IO;
 • Coinmama

Після покупки BTC або ETH на одній з цих бірж, ви можете відкрити обліковий запис в будь-який з нижчеперелічених, виконати пошук NEO / BTC або ANS / BTC, а потім застосувати переправлення коштів для подальшої покупки NEO:

 • HitBTC;
 • Cryptopia;
 • Binance.

Де зберігати?

Було б коректно сказати, що у NEO немає хороших гаманців. Проте багато користувачів NEO як і раніше стикаються з безліччю проблем. Без сумніву, NEO була однією з найперспективніших інвестицій в криптовалюта 2017 роки для своїх інвесторів, що призвело до крутого схилу в ціні NEO.

Ціна кожної кріптомонети становила $ 0,14 на початку 2017 року і вже досягла приголомшуючого + 21 000% зростання. Ціна злетіла до $ 51 в протягом 8 місяців.

Зараз, після корекції, ціна опустилася до $ 25. З таким великим падінням, багато людей вже придбали NEO і Gas. Але поки мейнстрімний інтерес до компанії зростає, розробка самого проекту NEO не росла аналогічним темпом. Розробка і раніше відстає в базовій інфраструктурі, такий як: гаманці NEO, NEO біржі, які б обробляли оборот токенов GAS.

Ще одна важлива річ, яку варто відзначити це те, що є безліч шахрайських гаманців NEO.

Такого роду гаманці тільки привносять ще більше плутанини в і так спекулятивний кріпторинок.

Зараз по праву можна назвати тільки ці 7 гаманців NEO, які безпечні і надійні для зберігання монет:

 1. NEON Wаllet
 2. NEО Tracker
 3. NEО — GUI
 4. Аnsy
 5. NЕO Wallet
 6. NEO СLI
 7. NEOWаllеt

прогноз

Зростання NEO варто сприймати як відображення важливості Китаю для кріптовалютного ринку. Криптовалюта має переваги перед ефіріумом як просунуті мови програмування, так і NEO Contract, який підтримує кілька мов програмування.

Іншими словами, бар’єри NEO для входу набагато менше, ніж у суперників, для юних розробників, при цьому підтримуючи основні елементи децентралізованої транзакції і ідентифікації.

На думку деяких аналітиків, найбільшу перевагу криптовалюта полягає в її застосуванні до реального світу. Включаючи цифрові активи і smart-контракти, NEO може потенційно інтегруватися в реальну економіку.

NEO — це не тільки ребрендинг з новим ім’ям, це шлях до нової економічної архітектурі. Після зміни до підходу розробки, до NEO приєдналися кілька нових компаній, таких як Bancor, CoinDash і цей список тільки зростає.

Зараз же, NEO, безумовно, цікавий інструментарій для інвестиції, але тільки випробування часом зможе показати, чи зможе компанія реалізувати все те, що вона запланувала.

Якщо лише одна річ, про яку можна бути впевненим — це те, що в найближчі місяці ми побачимо набагато більше активізації в цій платформі.

джерела:

https://www.ccn.com/

https://steemit.com/

Captain Altcoin

https://finance.yahoo.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector