Як заробляти біткоіни без вкладень: кращі способи

Кріптореаліі

Раніше і подумати ніхто не міг, що люди почнуть ганятися за якимись кодами в мережі. Але сталося так, що вони стали платіжними системами. При цьому, досить ефективними. Вони мають масу переваг над централізованими варіантами оплати товарів і послуг.

Це призвело до нової, так званні, Bitcoin-лихоманці. Коли був його потужний памп, багато хто купував Биток просто через мейнстріму. Так, можна було їхати попуткою з якимось фермером і дізнатися, що він придбав кілька монет заради приколу.

Але цей тренд не зміг вплине на збільшення заробітку звичайних громадян. Багато також хочуть побачити цю заповітну монету в своєму крипто-гаманці, але не мають фінансової можливості. Кмітливі та креативні люди відразу ж цим скористалися і надали безліч варіантів заробітку без витрат.

Хмарний майнінг

Клаудмайнінг — це оренда обчислювальних потужностей для видобутку криптовалюта. По суті, ви не займаєтеся Майнінг, тому що всі технічні питання залишаються за постачальником. Ви лише підписуєте такий собі договір, від якого в майбутньому плануєте отримати прибуток.

Природно, що безкоштовно такою діяльністю ніхто займатися не буде. Адже Майнінг дуже вимогливий і вимагає величезних вкладень. Однак, безліч платформ практикують бонусні гігахеші за реєстрацію. Бонус невеликий, проте він вже дозволяє почати добувати криптовалюта.

Більш того, деякі з таких майданчиків дозволяють добувати самі потужності. Припустимо, при створенні аккаунта вам дали 1 GH / s. Ви використовуєте його для збільшення тих же GH / s. Через деякий час буде вже 5, 10 і більше хешів. Тобто, видобуток біткоіни буде набагато швидше. Які ви зробите витрати? Лише оплату інтернет-трафіку.

Як почати? Після реєстрації ви отримаєте бонусну потужність. Знайдіть на сервісі Майнінг біткоіни і використовуйте свій бонус. Деякі сервіси (наприклад, Futumine) починають видобуток на автоматі.

Яка вигода? Мережа Bitcoin навантажена, тому мізерний бонус буде низькоефективних. Середній добовий профіт не перевищує 1000 Сатоши. З огляду на те, що видобуток відбувається навіть коли комп’ютер офлайн, можна просто включити її і забути про сервіс на кілька місяців. Так ви зможете трохи накопичити і вивести кошти для більш активної роботи з криптовалюта.

Варто відзначити, що будь-який з таких сервісів пропонує додатково купити потужності. У теорії це можна зробити. Але попередньо потрібно ознайомитися з відгуками клієнтів і загальної репутацією майданчика в мережі. Дуже часто серед них з’являються SCAM.

крани

Спеціальні сервіси, які виплачують Сатоши за введення капчі. В інтернеті повно біткоіни-кранів, тому вибрати буде з чого. Більш того, можна використовувати відразу 30-40 майданчиків. Період введення капчі тримається в діапазоні 5-60 хвилин. Деякі сервіси дозволяють вводити лише раз на добу, проте, нагорода там значно більше.

Як почати? Для початку потрібно створити Bitcoin-гаманець, оскільки це перше, що зажадає від вас кран. Після цього заходите на майданчик (Freebitcoin, Moonbitcoin, We Love Bitcoin і інші), вказуєте свою адресу і виконуєте капчу.

Існує два види кранів: накопичувальні і з моментальною виплатою. Перші вимагають від вас зібрати на внутрішньому рахунку певну суму (в середньому — 100 тисяч Сатоши), перш ніж можна буде її виводити. Другі, відповідно, дозволяють виводити кошти відразу.

Деякі з кранів другого типу на автоматі відправляють нагороду за введення капчі за вказаною адресою. Зазвичай такі майданчики працюють через Coinpot. Не можна сказати, що це добре чи погано. Так чи інакше, з цих гаманців потрібно буде виводити кошти на основну адресу.

 1. Bitcoin News Crane. Кран виключно для телефонів. Однак це навіть краще, адже смартфон завжди під рукою. Крім введення капчі, можна також отримувати нагороду за виконання дрібних завдань і навіть читання новин.
 2. Freebitcoin. Вважається самим популярним і прибутковим краном. Якщо посміхнеться фортуна, то можна заробити 0.018 BTC з одного капчи. Також дає безліч можливостей збільшити прибуток (50% бонус від рефералів, лотереї, подвоєння капіталу).
 3. Cryptomininggame. Своєрідний кран з періодом в 10 хвилин. Мінімальний дохід становить 100 Сатоши.

Яка вигода? Середній прибуток від одного крана на годину становить 100 Сатоши. Однак це з розрахунку використання 10+ сервісів. Адже один може дати 500, а другий лише 5-10. При успішній роботі 4-5 годин в день можна заробити до 500 рублів. Начебто непоганий місячний заробіток без витрат. Але це дуже швидко набридне.

Майже всі крани дозволяють збільшити нагороду. Так, деякі з них практикують надбавки за щоденне відвідування майданчика. Практично кожен кран надає використання партнерської програми. Так, за кожен введення капчі вашим рефералом можна отримати до 50% від його нагороди.

Однак навіть такі плюшки не принесуть вам мільйони. Крани гарні для заробітку на пиво і сигарети. Хтось умудряється зробити собі стартовий капітал для торгівлі на біржі. Однак це не можна назвати повноцінним заробітком.

ротатор

Вони полегшують роботу з кранами приблизно раз в 100. Це сервіс, на якому зібрано більшість кранів мережі. Завдяки йому можна збирати нагороду з усіх своїх майданчиків, перебуваючи на одній сторінці. Це значно економить час і терпіння.

Величезним мінусом є додаткова комісія ротатора за надання послуг. Розробникам доводиться моніторити всі крани мережі (ну або створити для цього бота), а також підтримувати працездатність сайту. Чому б не зібрати невелику данину з користувачів?

Звичайно, вам не доведеться робити ніяких вкладень. Однак не дуже приємно витрачатися на мінімальну комісію, коли прибуток і так невелика.

Click-click — Bitcoin

Дуже давно в мережі існують сайти, які платять за кліки мишкою. Так, можна отримати 1-2 центи за перехід по посиланнях або кліків по рекламних банерів. Розвиток криптовалюта стимулювало появу подібних майданчиків, тільки тепер вони платять Сатоши.

Як почати? Принцип роботи схожий на використання кранів. Потрібно зареєструватися на сервісі, вказати адресу свого гаманця і можна почати заробляти. Вибираєте банер і клікаєте по ньому. Перевірка виконання та зарахування нагороди відбувається автоматично.

Яка вигода? Скільки, на вашу думку, люди готові платити за прості кліки? Середня нагорода за 20 кліків становить 100 Сатоши. Це дуже мало, проте в день можна робити і тисячу кліків. Якщо ви розбираєтеся в програмуванні, то можна написати клік-бота. Проте, цей спосіб також не принесе вам мільйони.

Розвага і заробіток

Хто б міг подумати, що ігри стануть приносити гроші не тільки розробникам, але і користувачам? Але з’явився кіберспорт, який оплачується на високому рівні. Так, наприклад, призовий фонд чемпіонат світу однією з найпопулярніших ігор Dota 2 вже перевалив 20 мільйонів доларів.

Поки що ніхто не платить величезну кількість біткоіни за ігри, проте вже розроблено кілька програм під Андроїд і iOS. Кожна з них має свій аналог, або ж фундамент. Тому для багатьох такі ігри будуть дуже простими.

 1. Bitcoin Flapper, вона ж Flappy Bird. Завдання — управляти птахом, щоб вона не зіткнулася з перешкодами. Кожен пройдений бар’єр дає одне очко. Нагорода залежить від пройденої дистанції. Повірте, для цієї гри потрібні сталеві нерви.
 2. Bitcoin Crush, раніше відома як Candy Crush Saga. Дуже проста гра, яка зажадає від вас трохи математичних здібностей. Потрібно створити лінію з 3-х і більше однакових монет. Після проходження всіх рівнів ви отримаєте 2000 Сатоши.
 3. Sarutobi. Колись був масовий бум на гру Yeti Sports. Потрібно було закинути снігову людину якнайдалі. Аналог для заробітку біткоіни відрізняється лише тим, що закидати потрібно мавпу. Дивно, що Green Peace не реагує на подібні ігри.
 4. Blockchain game. Відмінна гра, щоб убити час по дорозі на роботу. Вам потрібно вибудувати вертикальну вежу з блоків. Кожен рівень вимагає певну кількість блоків. При переході на новий рівень нагорода збільшується.
 5. Golden Tea. Підійде всім любителям стежити за садом, а також колишнім гравцям «Веселої ферми». У цій грі потрібно садити кущі чаю і стежити за їх ростом. За кожен з них ви отримаєте 50-60 Сатоши.

Цей спосіб може приносити непоганий прибуток, оскільки всі ці ігри багатьом знайомі. Більш того, вони приносять задоволення не тільки від заробітку, а й від розваги. Тому вони не зможуть так швидко набриднути.

Вільний найм за Bitcoin

Фріланс дуже сильно набирає популярність в мережі. Це й не дивно, оскільки він має безліч плюсів:

 • ніяких договорів;
 • велика кількість як роботодавців, так і виконавців;
 • вільний графік;
 • та інші.

Більшість офісної роботи, такої як переклад текстів, написання статей, веб-дизайн або створення сайту вже доручається фрілансерам. Звичайно, немає гарантії їх професіоналізму, але оплата все одно відбувається по факту виконаної роботи.

Знову-таки пік популярності криптовалюта привів до того, що вільний найм почали оплачувати біткоіни. Так, якщо цілодобово писати пости на Bitcoin Talk, то можна заробити 0.1 BTC на добу. Це вже можна назвати хорошим прибутком?

Ви можете виконувати все, що завгодно: від написання коментарів до написання скриптів. Одними з найпопулярніших фріланс-бірж такого роду є XBT Freelancer і CryptoGrind. Принцип роботи простий: реєструєтеся, знаходите завдання, яке зможете виконати, залишаєте свою заявку і чекаєте відповіді замовника.

Доступно навіть дитині

Існує безліч соціальних проектів, які також готові заплатити невелику суму за участь. Все, що потрібно — це пройти опитування або виконати дрібне завдання, на зразок перегляду відео. Середня нагорода за одне завдання до 10 000 Сатоши. Нічого важкого немає, тому зайнятися подібним зможе навіть дитина.

продаж речей

Огляньте свій гараж або комору. Як багато непотрібних речей там лежить? Насправді, вони просто не потрібні вам. Але якщо такі речі ще придатні для використання, то чому б не продати їх кому-небудь?

Влаштуйте гаражний розпродаж, або розмістіть оголошення на Інтернет-ресурсах. При цьому не забудьте вказати, що оплату хочете отримати в Bitcoin. Можна відразу в коментарях вказати вартість товару в цій криптовалюта.

Невеликий рада: не вказуйте ніде адресу свого гаманця. Краще надати його покупцеві, коли він буде готовий придбати товар. Так ви мінімізуєте ризик, що будь-хто дізнається про прив’язку гаманця конкретної людини.

плюси

Безумовною перевагою всіх цих способів є можливість заробити Bitcoin без витрат. Практично ніхто і ніколи не відмовляється від безкоштовного сиру. Більш того, тут начебто немає ніяких мишоловок. Адже мільйони людей по всьому світу вже заробляють собі подібним чином.

Немає ніякої прив’язки за часом. Більш того, ви нічим і нікому не зобов’язані. Винятком можна назвати фріланс, проте навіть від нього легко відмовитися. Єдиний негатив — втрата заробітку. Однак ніяких санкцій не буде.

Заробіток без вкладень завжди вабить. При цьому, конкуренції немає. Кожен працює індивідуально і отримує нагороду, незалежно від дій інших. Ніяких покарань, стягнень тощо. Хіба що витратите трохи на комісію, коли будете виводити прибуток.

мінуси

Мережа кишить шахраями. Особливо коли справа стосується сервісів, що надають безкоштовний заробіток. Вони вміють себе просувати, тому дуже велика ймовірність наштовхнутися на подібну майданчик.

Завжди перевіряйте будь-який сайт або додатки на предмет наявності позитивних і негативних відгуків. Спробуйте знайти статистику використання платформи. Такі заходи допоможуть вам уникнути крадіжки даних або навіть грошей з карти.

Також, величезним мінусом є низький прибуток. У вас не вийде сколотити собі капітал використовуючи подібні майданчики. Доведеться розцінювати це лише як додатковий заробіток на кишенькові витрати.

Більшість подібних майданчиків дуже одноманітні. Вони швидко набридають. Іноді можна не встигнути заробити суму для виводу. Вона так і залишиться на внутрішньому гаманці сервісу. По суті, це все ще будуть гроші розробників, а значить вони нічого не втратять. Більш того, отримають позитивну статистику використання.

підсумок

Заробіток BTC без вкладень дуже навіть реальний. Існує величезна кількість способів отримати біткоіни без витрат. Більш того, кожен з них варіативний у виконанні. Звичайно, багато ви не заробите, проте добре вб’єте час і у вас завжди будуть гроші на дрібні витрати.

Якщо впевнені, що ні втратите інтерес до того чи іншого сервісу через годину, то можете спробувати заробити будь-яким із способів. Або використовуйте всі разом. Часу ви витратите трохи, а прибуток збільшиться. Головне — будьте уважні до самого сервісу, щоб не наштовхнутися на SCAM.

Чого чекаєте? Приступайте прямо зараз. Якщо знаєте якісь неординарні варіанти — повідомте про це в коментарях. Удачі, і до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector