Огляд південнокорейської біржі криптовалюта Korbit

А як йдуть справи в Кореї Південної? Все відмінно! Он біржа криптовалюта Korbit прибирає самі анонімні монети. І навіщо їй це? І взагалі, що це за майданчик така?

Точно Корея Південна?

Та ніби точно Південна! Ось тільки Korbit поводиться як майданчик з Північної Кореї. Нашому брату тут не раді: обчислюють по геолокації IP і не пускають на біржу.

Довелося прикидатися китайцями (за допомогою VPN). Тому як далі піде огляд цього торгового майданчика, залишається тільки гадати.

Що в Мережі відомо про Korbit:

  • Одна з найстаріших південнокорейських бірж — почала працювати в 2015 р
  • Її діяльність регулюється державними органами країни.
  • Підтримує 12 криптовалюта — але в червні Korbit здійснить делістинг п’яти монет, які забезпечують найбільший ступінь анонімності. Серед них: Steem, Monero, Dash і інші.
  • Стягується комісія тільки за поповнення рахунку — від 0,8 до 0,2%. Її значення залежить від місячного обсягу торговельних операцій користувача.

  • Підтримує тільки один фіат — корейський вонг.
  • Надає користувачам гаманець.
  • Біржа реалізувала власне рішення для прийому кріптовалютних платежів в інтернет-магазинах.
  • Торговий термінал дозволяє здійснювати продаж-купівлю монет за допомогою ринкових і лімітних ордерів.
  • Korbit випустила власні мобільні додатки і API для підключення сторонніх сервісів.

Труднощі валідації для нас

Якщо зібралися торгувати на Korbit, то відразу шукайте сімки південнокорейських операторів мобільного зв’язку. Без них не зможете пройти процедуру верифікація, продавати і купувати монети!

Хоча можна обійтися без корейських номерів, якщо є паспорт цієї країни або водійське посвідчення. В такому випадку відскануйте їх і надішліть на розгляд саппорт Korbit.

Реєстрація на Korbit також не відрізняється «буденністю». У формі потрібно вказати, як ви збираєтеся використовувати майданчик: для перекладу біткоіни, ігор з криптовалюта і т.д. Це пов’язано з набором рішень, які надає біржа.

Нижче в формі потрібно прийняти умови угоди: вибрати один з варіантів використання і обробки наданої інформації.

Для валідації профілю перейдіть за посиланням, яка вказана в отриманому від Korbit листі.

Але навіть «гугловський» перекладач не в силах донести сенс процедури перевірки документів і реєстрації банківських реквізитів. І все тому, що англомовна версія інтерфейсу біржі на 70% складається з корейського тексту. І як тут працювати?

Як уже зазначалося, Korbit підтримує тільки одну фіатную валуюту — корейський вон. Для операцій з ним потрібна ціла купа сканів. Навіть документ, що підтверджує працевлаштування користувача.

Для зручності розуміння велика частина тексту на скріншотах переведена через онлайн-перекладач.

Всі ці свідоцтва потрібні для реєстрації в системі банку, з яким співпрацює Korbit. І тільки після їх надання користувач зможе поповнювати та виводити вонги.

Внутрішній гаманець майданчика підтримує операції з сімома основними криптовалюта.

Для торгівлі на Korbit верифікація особистості є обов’язковою. Тому всього лише з «дозвільного» цікавості подивимося на торговельний термінал корейської біржі.

Функціонал урізаний. В інтерфейсі торгової платформи немає інтерактивного графіка, який відображає коливання курсів. І це явний недогляд, про який користувачі говорять у багатьох відгуках.

Єдиним плюсом терміналу Korbit є підтримка декількох типів ордерів: звичайних, лімітних з стоп-лосс.

Чисто для південнокорейців!

Korbit — це тільки для корейців. Іноземцям тут не раді, і ми можемо пройтися по цій біржі тільки в пізнавальних цілях. На цьому наша екскурсія по закутках Korbit закінчена. До наступних сеансів зв’язку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector