Ontology криптовалюта: рішення проблем за допомогою екосистеми

Ontology криптовалюта (ONT) — цифрова монета блокчейн мережі, орієнтованої на вирішення проблем довіри, ідентифікації, аутентифікації, перевірки і авторизації.

Проект являє собою платформу для безпечного зберігання даних, з апаратними опціями для первинного управління, а також механізм зашифрованого аналізу даних. Він також забезпечує структуру всіх типів додатків, які включає в себе децентралізовані протоколи обміну даними та управління за допомогою використання API, SDK і інших модулів.

Історія розвитку та команда Ontology

Проект був створений китайською компанією Onchain в 2017 році і є публічною платформою для проектів всіх форм і розмірів. Він являє собою гігантський крок до усунення бар’єрів між блокової технологією і бізнес-сектором.

Ontology — свого роду революційна мережу в тому сенсі, що вона дозволяє компаніям без попередніх навичок використання розподілених мереж застосовувати технологію блокчейн в своїй роботі. На сьогоднішній день у компаній немає ніякого іншого способу інтегрувати blockchain в свою інфраструктуру без великих пізнань в цій сфері.

Крім того, існуючі мережі стикаються з рядом проблем. Погана захист конфіденційності, невикористання цінних даних, монополізація управління інформацією і неефективна аутентифікація справжності. Творці Ontology намір вирішити ці проблеми запропонувавши надійну екосистему довіри.

Команда авторів проекту включає:

 • Дзюн Лі (засновник, має багатий академічний досвід, в тому числі ступінь бакалавра в галузі комп’ютерних наук, магістра в області комунікаційної інженерії, MBA і PMP, володіє 16-річним досвідом роботи в сфері IT-технологій і Фінтех);
 • Енді Джі (головний фахівець зі стратегії, має значний досвід роботи з технологією блокчейн, в тому числі на посаді заступника генерального директора інноваційного центру Wanda Technology Group і начальника Ваннадской технологічної компанії Blockchain Technology);
 • Нін Ху (старший архітектор протоколу, є одним з перших професіоналів Semantic Web в Китаї, спеціалізується на плануванні ресурсів, оцифрування, розробці ігрових платформ і потокового мультимедіа);
 • Хонглей Цонга (старший фахівець з технології блокчейн, вивчав інформатику в Університеті Цінхуа, є професіоналом в області розподілених систем і децентралізованих консенсусних алгоритмів).
 • Дзюндзя Венг (технічний менеджер, має більш ніж 10-річний досвід роботи в IBM в області розробки програмного забезпечення, був одним з перших розробників Fabric, брав участь в розробці ядра Onchain DNA).

Офіційний сайт: ont.io.

Основні особливості Ontology

Основна мета проекту — створення екосистеми довіри шляхом партнерства для надання розподілених послуг, які включають перевірку і обмін даними і багато іншого в різних галузях. Система може застосовуватися практично у всіх секторах, включаючи IoT ( «інтернет-речі»), фінанси, страхування, ЗМІ, розробку програмного забезпечення, платежі, медицину та інше.

За допомогою інструментів Ontology, що використовує смарт контракти NeoContracts, створені на її основі проекти дозволяють користувачам створювати власні маркери NEP5 (можуть використовуватися на блок-ланцюжку NEO). Хоча сама платформа служить сховищем даних і системою ідентифікації, NEO дозволяє використовувати свої функціональні можливості в рамках цієї платформи.

Пристрій платформи Ontology Network включає ряд рівнів:

 • перший відповідає за ідентифікацію людей, організацій і їх активів;
 • другий перевіряє додатки і пов’язує їх разом;
 • третій забезпечує перевірку модулів посилань, протоколів, механізмів розробки та інтерфейси додатків;
 • останній рівень пов’язує різні мережеві протоколи в єдине ціле.

З таким підходом автори проекту сподіваються створити потужну платформу для перевірки автентичності та ідентифікації людей або їх власності. Потім соціальні платформи можуть інтегруватися в неї для роботи в умовах високої довіри.

Економічна система Ontology

Токени ONT ніколи не піддавалися вільної розпродажі через ICO і поширюються шляхом так званих викидів. Останній такий викид відбувся 1 березня 2018 року. Користувачі, які мали монети NEO на своїх гаманцях або на рахунках кріптовалютних бірж, отримали по 0,2 ONT за кожну монету NEO.

З 0,2 ONT користувачі отримали 0,1 ONT протягом першого тижня після викиду, а другу половину — у другій чверті 2018 роки після запуску платформи Ontology MainNet.

Біржі Kucoin і Binance дозволили своїм користувачам отримати токени ONT відповідно до зберігаються на їх рахунках кількості монет NEO.

інфраструктура Ontology

Платформа складається з ряду компонентів і інструментів, спрямованих на вирішення різних завдань.

блокові ланцюга

Загальні сервіси для додатків і інших ланцюгів в екосистемі проекту, що складаються з однієї або декількох загальнодоступних ланцюжків.

Блокчейн

Високопродуктивна і гнучка структура ланцюжків є модульний і настроюється механізм для підтримки різних бізнес-ланцюжків.

протоколи взаємодії

Різні протоколи забезпечують сумісність з різними міжмережевими, міжсистемними і міжгалузевими сценаріями.

Модулі та протоколи

На платформі є ряд модулів і протоколів, кожен з яких має свою власну мету.

ідентифікатор

Повна розподілена структура ідентифікації, що підтримує перевірку особистості і аутентифікацію людей, активів, об’єктів і справ.

Система обробки даних

Підтримує обмін даними, управління ресурсами даних, смарт-транзакціями і т. Д.

система оцінки

ONT SCORES надає підтримку компаній, розробляючи різні логіки оцінки кредитування відповідно до розподілених достовірними даними.

Основні програми

Це комплексний децентралізований клієнтський продукт, який надає користувачам самозабезпечення в напрямку цифрової ідентифікації, управління цифровими активами і т. Д.

ONT TSE

Пошукова система ONT Trust надає послуги по аутентифікації і підключення для фізичних осіб, активів, об’єктів та іншого.

ONT DDXF

Дозволяє налаштовувати ринки торгівлі на основі певних параметрів з наданням перевіреної інформації та фінансовою безпекою.

Де купити Ontology

Купівля та продаж токенов доступна на таких біржах, як:

 • Huobi;
 • Binance;
 • Gate.io;
 • OKEx;
 • Bitbns.

На момент написання статті курс ONT до долара становив $ 1,22, ціна в рублях — 71 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 293 млн. Токен займав 44-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати Ontology

Для зберігання токенов ONT найбільш популярним і поширеним гаманцем є NEON wallet. Гаманець доступний для всіх основних ОС, включаючи:

 • Windows;
 • Linux;
 • Mac.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Ontology спрямований на скорочення часу, який людина витрачає на встановлення довірчих відносин з іншими особами або організаціями.

Автори проекту планують досягти цього, зблизивши якомога більше людей в рамках системи автоматизації. Разом з NEO ONT намагається усунути розрив між технологією blockchain і реальним світом.

Немає сумнівів в тому, що команда, яка стоїть за створенням цієї платформи, є авторитетною і досвідченою. Вони мають намір охопити своєю системою різні сфери діяльності, в тому числі медицину і IoT, що може забезпечити платформі велике майбутнє в разі успіху.

джерело:

https://ont.io/

Home

https://www.usethebitcoin.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector