Де створити Bitcoin-гаманець — на Windows або на Linux?

Bitcoin-гаманець — це ваш особистий рахунок, який забезпечує повний контроль над здійсненням кріптовалютних транзакцій. Він створюється на вашому комп’ютері, після завантаження і установки спеціалізованого програмного забезпечення. Якщо Bitcoin-гаманець не підтримує технологію HD Wallet, ключі доступу будуть зберігатися на жорсткому диску. Відповідальність за шифрування і захист даних лягає на вас, тому вибір операційної системи і програмного забезпечення для створення кріптовалютного рахунку — надзвичайно важливий етап при використанні біткоіни.

Bitcoin-гаманець на Windows

Змішана емблема біткоіни і ОС Windows

Більшість Bitcoin-гаманців розробляються під операційну систему Windows. Продукти компанії Microsoft відрізняються доброю технічною підтримкою і наявністю великої кількості програмного забезпечення.

Є й мінуси, які необхідно врахувати при використанні Bitcoin-гаманця для Windows:

 1. Високий ступінь уразливості.
 2. Низький рівень шифрування даних.

Гаманець Bitcoin на Windows 10 необхідно забезпечити додатковим захистом. Вам буде потрібно встановити хороший антивірус і додаткової програмне забезпечення для шифрування ключів доступу. Внутрішньосистемні програми не зможуть надати 100% захист.

Bitcoin-гаманець на Linux

Емблема ОС Linux на тлі програмного коду

Операційні системи на базі Linux мають відкритим вихідним кодом і високим ступенем захисту. Скромна кількість програмного забезпечення, компенсується розширеним функціоналом системи. Відсутні компоненти можна розробити і впровадити самостійно, без участі офіційних розробників. Завантаження додатків здійснюється через захищені репозиторії. Майнінг Bitcoin на Linux не викликає особливих труднощів. До очевидних мінусів системи, можна віднести:

 1. Невелика кількість програмного забезпечення.
 2. Труднощі з технічною підтримкою.

Гаманець Bitcoin на Linux повністю захищений і практично невразливий, але рішення технічних проблем зажадає від вас великих зусиль. Відповіді на деякі питання перебувають з працею. Умовно кваліфіковану підтримку можуть надати тільки на форумі, в розділі обговорення технічних проблем. ОС Linux не є ідеальною платформою для Bitcoin-гаманця.

Вибір операційної системи залежить від індивідуальних переваг. Якщо у вас немає проблем із забезпеченням додаткової захисту для ключів доступу на Windows, вибір простий і очевидний. У питаннях високого ступеня захисту даних, варто віддати перевагу більш складною, але відкритою і гнучкою платформі Linux. Визначитися з вибором нескладно, якщо врахувати, що всі найпопулярніші Bitcoin-гаманці розробляються під обидві платформи.

Як створити Bitcoin-гаманець на Windows і Linux?

Завантаження біткоіни гаманця
Сторінка для скачування гаманця біткоіни

Користувачі можуть створити Bitcoin-гаманець двох основних видів — холодний або гарячий. Кожен з них вимагає установки спеціального програмного забезпечення. Відмінності полягає в ступені безпеки зберігання даних і зручність транзакцій. Холодний Bitcoin-гаманець працює автономно, зберігаючи всі дані на вашому пристрої. Ключі доступу залишаються під вашої індивідуальним захистом. Гарячий Bitcoin-гаманець підключений до мережі 24/7, рівень безпеки нижче, але проведення взаєморозрахунків спрощується.

Холодний гаманець Bitcoin Core — це офіційний клієнт Bitcoin, який працює на базі OC Windows, Linux і Mac OS. Він швидко налаштовується, забезпечує повну конфіденційність даних і працює незалежно від інших вузлів з’єднання.

З мінусів Bitcoin Core важливо відзначити:

 • Низьку швидкість синхронізації.
 • Високі вимоги до обладнання.
 • Великий обсяг даних.

Як встановити Bitcoin Core на Linux і Windows?

Завершення установки біткоіни гаманця
Оповіщення про завершення установки гаманця Bitcoin Core

В першу чергу необхідно завантажити клієнт можна на офіційному сайті Bitcoin. Під час першого запуску, Bitcoin Core запропонує завантажити повну базу і вибрати місце для її зберігання. Після синхронізації даних, ви зможете пройти реєстрацію і приступити до використання Bitcoin-гаманця. Рекомендуємо провести шифрування даних до скоєння перших транзакцій. Відразу відзначимо, що установка холодного гаманця на Windows не має принципових відмінностей.

Алгоритм дій для установки Bitcoin Core стандартний:

 1. Викачуємо клієнт на офіційному сайті.
 2. Запускаємо інсталяційний файл.
 3. Викачуємо повну базу.
 4. Переходимо до шифрування.

Після всіх цих маніпуляцій отримуємо повний доступ до транзакцій.

Як прийняти платіж в Bitcoin Core?

Сторінка для прийому платежу на Bitcoin Core
Адреса гаманця на Bitcoin Core для прийому платежу

Щоб отримати переклад від іншого користувача, необхідно перейти у вкладку «Отримати», заповнити порожні поля (мітка, сума, повідомлення) і зробити «Запит платежу». Потім скидаєте адресу свого гаманця того, хто повинен зробити переклад, і очікуєте надходження коштів на свій рахунок. Досконалий платіж відобразитися в нижній частині вікна Bitcoin Core.

Як зробити переклад в Bitcoin Core?

Сторінка для відправлення переказу на Bitcoin Core
Поля для заповнення при відправці коштів на Bitcoin Core

Щоб виконати переклад на інший рахунок, відкрийте вкладку «Надіслати», заповніть порожні поля (одержувач, мітка, кількість) і натисніть кнопку «Відправити». Мінімальна комісія за переказ складає 0,00001 біткоіни. Чим вище це значення, тим швидше пройде транзакція. Інтерфейс і правила прості, ви швидко звикнете.

Які висновки можна зробити? Прихильники Windows можуть розгорнути локальний клієнт на своєму пристрої, попередньо посиливши загальну безпеку системи за рахунок антивіруса і додаткового програмного забезпечення для шифрування ключів доступу. Власники операційних систем на базі Linux можуть бути впевнені в безпеці ключів доступу і не докладати ніяких додаткових зусиль. Більшість Bitcoin-гаманців працює на обох операційних системах, тому вибір залежить тільки від ваших уподобань. Набагато важливіше дотримуватися правил і рекомендації використання блокчейн системи. Не нехтуйте безпекою і робіть тільки перевірені угоди.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector