Біткоіни-конференції (Bitcoin conf) в 2018 році

Біткоіни-конференція — захід, що об’єднує кріптовалютное співтовариство і спрямоване на обговорення питань, що накопичилися в сфері блокчейн-технологій і віртуальних монет. Мета організації подій полягає у вирішенні наболілих питань в кріптовалютном секторі, впровадження технології блокчейн в різні сфери життя і обговорення проблем регулювання віртуального ринку. Піднімаються питання Майнінг і ймовірною заміни фіатних грошей криптовалюта. За останні роки пройшло десятки таких заходів, серед яких конференція університету Техасу за блочною ланцюга, конференція блокчейн Росія (відбулася 17 квітня 2018 року в Москві) і ряд інших подій. Нижче приділимо увагу конференцій, які пройдуть, починаючи з 20 квітня 2018 го і до кінця року.

Де проходять біткоіни-конференції?

Афіша Blockchain Conference Russia

Останні роки Росія і деякі міста країн СНД стали одним з центрів проведення різних заходів (конференцій, семінарів) за криптовалюта біткоіни і технології blockchain. Це легко довести. У світі важко знайти кріптовалютний проект (поза Китаєм), в якому б не брали участь фахівці з Росії або країн СНД. Підтвердження цьому — слов’янські імена, які зустрічаються серед працівників таких компаній, як йота, Банкор та інших. Незважаючи на жорстку позицію до біткоіни, технологія блокчейн цікава і представникам влади, про неї багато говорять і навіть поступово впроваджують на практиці.

Поки лідируючі позиції в цьому секторі займає Китай. Причини наступні:

  1. Жорстка політика по відношенню до транскордонного руху валют.
  2. Доступна вартість електроенергії.
  3. Дешева робоча сила.
  4. Велике число заводів з виробництва техніки для Майнінг.

Незважаючи на сувору політику керівництва країни і обмеження діяльності кріптовалютних бірж, центр біткоіни і блокчейн-технологій поки залишається в Китаї, але місце проведення різних заходів поступово зміщується на північний схід.

Країною, яка бере участь в організації біткоіни-конференцій, вважається і США. Тут причина в іншому — безлічі талантів і великих інвестиціях, які щорічно «вливаються» в розвиток блокчейн-технології. Не дивно, що в Сполучених Штатах організовується безліч семінарів і конференцій. До кінця 2018 року їхня пройде не менше 2-х десятків (нижче ми зупинимося на цьому докладніше). Інтерес до криптовалюта в США підігрітий легалізацією Bitcoin і появою його ф’ючерсів на місцевих біржових майданчиках — CME і CBOE.

У прискореному темпі розвивається і Росія, як нова «майданчик» для конференцій, семінарів та інших подій. У чому причина того факту, що Bitcoin conference все частіше проходять в Москві, Києві чи Мінську? Їх декілька:

  1. Труднощі доступу до приватного і венчурного інвестування. Багато проектів (в тому числі перспективні) «впираються в стіну» через недостатнє фінансування.
  2. Малорозвинений ринок активів. Багато проектів залишаються в зародковому стані або ніколи не надаються суспільству через відсутність зацікавлених осіб.
  3. Готовність присвячувати час і витрачати сили на розвиток вже існуючих і розробку нових технологій за умови, що вони не заборонені законодавством. При цьому інтерес викликають навіть ті проекти, які на даний момент знаходяться в «сірій» зоні (не мають належного регулювання). В першу чергу мова йде про біткоіни і блокчейн-технологіях.
  4. Особливості менталітету — схильність жителів країн СНД (Росії, зокрема) до всього «халявного». У випадку з Bitcoin ситуація йде саме так, адже на тлі зростання криптовалюта виникли нові шляхи для накопичення капіталу. Тільки за 2017 рік ціна біткоіни підскочила більш ніж в 20 разів. На цьому тлі інтерес до BTC і іншим віртуальним монетам легко пояснити.

З урахуванням сказаного, не дивно, що багато біткоіни-конференції 2018 року заплановано або вже пройшли саме в Росії, а також в сусідніх країнах (членах СНД). Головними конкурентами залишаються Китай (про який вже згадувалося вище) і США. У випадку з Сполученими Штатами ситуація складніша. Сьогодні ця країна — незмінний лідер в кріптовалютной сфері та на фінансових ринках. На США орієнтуються багато країн світу, а їх біржі вважаються еталоном професіоналізму та неупередженості.

Незважаючи на той факт, що Росія (щодо кріптовалютного ринку) сприймається як антипод США, інтерес до блокчейн-технологій у них приблизно на одному рівні. Це видно не тільки за заявами експертів, а й з урахуванням планів заходів на 2018 рік. Розглянемо головні конференції, семінари та інші події, які заплановані на 2018 рік у Росії і США.

Біткоіни-конференції та інші заходи в країнах СНД

7-а за рахунком масштабна Bitcoin Conference Russia 2018 пройшла 17-18 квітня в Москві. Це саме глобальний захід, який збирає кількатисячний аудиторію. Однак, тим, хто не відвідав конверенцію, не варто впадати у відчай. На 2018 рік уже заплановано не менш двадцяти заходів, велика частина яких пройде в столиці Росії. Перелік не остаточний і може коригуватися (особливо в довгостроковій перспективі). Для зручності зведемо інформацію в невелику таблицю.

ДатаМісце проведенняНазва заходу
16.04.2018 по 24.05.2018МоскваУ цей період планується проведення заходу по блокчейну і криптовалюта для інвесторів і бізнесменів. Програма розрахована на підвищення кваліфікації керівників підприємств і простих людей, зацікавлених в блокчейн-технологіях і вкладеннях в біткоіни.
16.04.2018 по 25.04.2018РосіяВебінар, спрямований на розгляд розумних контрактів і тонкощів технології blockchain, а також нюансів її застосування. У ролі лектора виступає С. Русова, яка має 12-річний досвід роботи в сфері програмування, а з весни 2013 року взяла участь в створенні 3-х ICO проектів.
16.04.2018 по 25.04.2018РосіяВ даний час проходить великий вебінар, спрямований на вивчення смарт-контрактів і їх програмування на Soliditi. Тут обіцяють навчити, як створювати ICO, розробляти документацію, і де брати необхідну інформацію.
20.04.2018КазаньМісцева блокчейн і біткоіни-конференція, спрямована на навчання інвестування в віртуальні монети. Тут обіцяють навчити, як вкладати гроші в криптовалюта з мінімальним ризиком.
21.04.2018Москва21 квітня 2018 року в Москві планується проведення сьомої міжнародної зустрічі (конференції) Глобал Токен Саміт. Анонсується приїзд відомих особистостей — інвесторів, фахівців в кріптовалютной сфері, а також розробників інноваційних технологій. На конференції планується підняти питання розвитку цифрового сектора економіки, а також просуванні технології блокчейн.
22.04.2018ЄреванВірменський Блокчейн-форум — захід, який збирає під одним дахом фахівців кріптовалютного ринку, а також підприємців і інвесторів. Планується, що подія стане першим і головним кроком в майбутньому появі вільної економічної зони на території країни. Сюди приїжджають лектори з багатьох країн, в тому числі України, Канади, Росії, Швейцарії, Ірландії та інших.
22.04.2018Ростов-на-Дону22 квітня планується проведення бізнес-конференції під назвою BCI 2018. Тема заходу — перспективи видобутку та інвестицій в криптовалюта, тонкощі виходу проектів на ICO, а також перспективи блокчейн-технології.
24.04.2018КиївКращі лектори розкажуть про сферу застосування технології блокчейн. Крім того, тут зберуться люди, яким не байдужа доля криптовалюта і біткоіни зокрема. Також планується розіграш трьох квитків на великий саміт, проведення якого заплановано у Києві на 26 квітня.
25.04.2018ТольяттіВеликий міжнародний форум за технологією blockchain пройде в місті Тольятті. Планується зібрати інвесторів, підприємців і експертів в кріптовалютной сфері. У тому числі будуть представники підприємств, що займаються продажем майнінгового обладнання. Унікальність події в тому, що тут візьмуть участь представники державних банківських установ.
25-26.04.2018МінськЦікава подія заплановано на 25-26 квітня 2018 року в Білорусі. Тут пройде другий форум приватного капіталу, на якому планується розглянути нагальні питання, пов’язані з інвестуванням, спадкуванням бізнесу. Планується участь фахівців з Угорщини, Польщі, Естонії та інших країн.
26.04.2018КиївМасштабний захід планується в Києві 26 квітня 2018 року. Це велика Bitcoin Conf (конференція), яка збирає трейдерів, Майнер, розробників і працівників юридичної сфери всього світу. Тут будуть підніматися багато питань, що стосуються кріптовалютного сектора.
28.04.2018КиївНаступна подія також намічено в Києві. 28 квітня тут пройде форум, що стосується кріптовалютной індустрії. Головну увагу буде приділено бізнесу, пов’язаного з віртуальним світом. Лектор — А.Беспалов, що є членом експертної групи за технологією блокчейн ГД РФ.
28-29.04.2018МоскваКрипто Леді 2018 — конференція для представниць прекрасної статі, яким цікавий кріптовалютний сектор. Серед спікерів відомі особистості на ринку віртуальних монет — Н. Суворова (експерт з технологій blockchain і криптовалюта), Е.Сідоренко (керівник міжвідомчої групи по віртуальних грошей при ГД РФ і інші).
28-29.04.2018МоскваВеликий конгрес Майнер, де будуть підніматися питання, що стосуються видобутку криптовалюта. Тема — новіше технології в питанні видобутку віртуальних монет, юридичні тонкощі майнінговой сфери та інші суміжні питання.
16.05.2018Санкт-ПетербургКонференція по Майнінг, технологій і перспектив видобутку криптовалюта. Тут планується розглянути види Майнінг, а також особливості такої діяльності.
19-20.05.2018МоскваУ період з 19 по 20 травня 2018 го пройде світової блокчейн і кріптовалютний саміт, який планує зібрати учасників з різних країн світу.
21-25.05.2018МоскваРосійський тиждень блокчейна 2018 — захід для людей, яким близька тема віртуальних грошей. З доповідями виступлять відомі експерти, планується проведення презентацій нових проектів і майстер-класи.
22.05.2018МоскваКрипто ЕКСПО — великий захід, яке заплановане на 22 травня. Тут зберуться компанії, що працюють в сфері кріптовалютной індустрії. Кожен бажаючий зможе потрапити на цей захід і послухати людей, які займають не останнє місце в сфері віртуальних валют. Планується розгляд найбільш нагальних питань, які накопичилися сьогодні.
13.06.2018Санкт-ПетербургРозгляд питань ICO і принципів залучення грошей в нові проекти. Планується обговорення питань по принципам підготовки, маркетингу та етапам ICO.
11.07.2018Санкт-ПетербургСемінар, присвячений цифрову економіку — оновлень в законодавстві і проблемам просування криптовалюта на території Росії.
22.08.2018Санкт-ПетербургЩе один захід, присвячений праву і криптовалюта. Планується розгляд правового регулювання ринку криптовалюта і ICO.

Крім згаданих вище подій, на останні два квартали заплановано ще ряд заходів — за технологією Майнінг (19 вересня), щодо змін в ICO (17 жовтня), а також з аналізу перспектив вкладення в криптовалюта (12 грудня).

Конференції біткоіни і інші заходи по криптовалюта в США та інших країнах

Не менш насичений графік очікує представників кріптовалютного спільноти і в інших країнах. До кінця 2018 року заплановано кілька десятків подій. Нижче розглянемо основні Blockchain Bitcoin Conference.

ДатаМісце проведенняНазва заходу
25.04.2018Нью-Йорк, США)На заході Blockchain Cryptocurrencies планується обговорення питань, що стосуються майбутнього криптовалюта і технології блокчейн. Будуть розглянуті нюанси безпеки, просування і майбутнього ICO.
25.04.2018Майямі (США)Не менш значущий захід Blockchain Nation. У конференції візьме участь понад 3000 осіб і 75 спікерів. Тут планується розгляд наступних питань — застосування блоків, кібербезпека, регулювання роботи криптовалюта, глобальні стратегії в сфері інвестування та інше.
26.04.2018Бостон (США), Тель-Авів (Ізраїль)В цей день пройде відразу дві події — в Бостоні (Unchained Summit), а в Тель-Авіві (Cryptocurrency Conference Law and Regulation). На першому саміті планується розгляд питань блокчейн-технологій і Майнінг. Друга конференція (в Тель-Авіві) присвячена проблемам кріптовалютной екосистеми, які очікують її в майбутньому, а також поточним труднощам на кріптовалютном ринку.
30.04.2018Лос-Анжелес (США)Crypto Invest Summit — захід, де планується зібрати кращих розробників і новаторів, які працюють в кріптовалютной мережі. Конференція буде проведена в два етапи, а до прочитання лекцій залучаються кращі знавці кріптовалютного ринку.
03.05.2018Гамбург (Німеччина)Blockchain Masters — обговорення технології блокчейн і смарт-контрактів.
05.05.2018Лос-Анжелес (США)State of Digital Money 2018 — питання, що стосуються стану, поточних тенденцій і майбутнього цифрових грошей.
07.05.2018Дубаї (ОАЕ)Blockchain Conference and Awards 2018 — глобальна конференція біткоіни і блокчейн-технологій, де планується зібрати кращих експертів, провести презентації нових проектів, обговорити найбільш важливі питання і поточні проблеми в кріптовалютной сфері.
09.05.2018Сантьяго (Чилі)Blockchain Summit Latam 2018 — конференція, спрямована на розгляд потенціалу криптовалюта. Тут планується зібрати розробників, а також представників компаній, пов’язаних з технологією блокчейн. Ставиться завданням розгляд питань, що стосуються смарт-контрактів, а також реалізації ICO.
10.05.2018Барклей (Філіппіни)Beach Blockchain Conference — захід, де будуть розглянуті блокчейн-технології, принципи їх поліпшення, особливості контролю біткоіни, принципи інвестування в різні інструменти — від акцій до криптовалюта.
12.05.2018Братислава (Словаччина)Blockchain to People Conference — конференція на тему майбутнього блокчейн, створення ICO і перспектив цих напрямків.
23.05.2018Кампала (Уганда)African Blockchain Conference 2018. На цій конференції зроблений упор на ролі криптовалюта і технології блокчейна в розвитку Африки.
31.05.2018Гамбург (Німеччина)Unchain Convention. Планується розгляд питань, що стосуються криптовалюта і технології блокчейн, а також її користі для бізнесу, застосування в реальному світі, особливості інвестування, нюанси законодавчої сфери.
02.06.2018Procchio (Італія)Software Technology for Blockchains, Bitcoin and DLT — розгляд програмних продуктів в області криптографії.
02.06.2018Богота (Колумбія)Cripto Latin FestBogota. Планується обговорення питань Майнінг, екосистеми блокчейн, легалізації криптовалюта та інших.
06.06.2018Cтамбул (Туреччина)Crypto Coin Turkey — розгляд проектів на блокчейн, особливостей Майнінг і торгівлі криптовалюта.
13.06.2018Лондон, Велика Британія)CryptoCompare MJAC London Blockchain Summit —
питання сьогодення і майбутнього блокчейна, розробки додатків на цій технології, обмін віртуальних грошей, біткоіни і інвестиційні фонди.
16.06.2018Сан-Франциско (США)Blockchain Economic Forum — вивчення питань кріптовалютного сектора і його впливу на економіку.
20.06.2018Zug (Швейцарія)Crypto Valley Conference on Blockchain Technology. Питання регулювання, аналіз токенов, управління в кріптовалютной сфері, грошово-кредитна політика, проблеми з масштабністю і інші питання.
28.06.2018Гамбург (Німеччина)Distribute 2018 Blockchain Konferenz — докладний розгляд особливостей і переваг технології блокчейн.
14.09.2018Даллас (США)Blockchain FutureTech Expo — обговорення біткоіни, Ефіріума і інших криптовалюта на blockchain.
15.10.2018Берклі (США)CryptoEconomics Security Conference 2018 — планується розгляд питань економічної безпеки протоколів blockchain. Ця конференція біткоіни, запланована на жовтень, важлива фахівцям, які займаються питаннями безпеки.
31.10.2018Лас-Вегас (США)World Crypto Con — динаміка розвитку криптовалюта і мережеві можливості. Це велика криптографічний конференція, яка заслуговує на увагу.
11.11.2018St Julian’s (Мальта)Malta Blockchain Summit — питання регулювання і розвитку блокчейн.

Як видно, 2018 рік насичений подіями, які будуть цікаві новачкам і знавцям кріптовалютной сфери.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector