Біткоіни в Телеграма: як купити через бот, заробіток BTC

Телеграм (Telegram) — месенджер, за допомогою якого можна спілкуватися і обмінюватися різними файлами (незалежно від форматів). Його особливість полягає в закритості коду, що має на увазі шифровку повідомлень і неможливість їх перехоплення. Сервери компанії розташовані в Сполучених Штатах і Німеччині, а ідейним натхненником системи є П. Дуров, відомий по соціальній мережі Вконтакте.

На інвестування проекту щороку виділяється більше 13 мільйонів доларів, а число клієнтів в квітні 2018 року перевищило позначку в 200 мільйонів чоловік. За прогнозами розробників кожен день до мережі буде приєднуватися більше 500 тисяч користувачів. З ростом популярності мессенджера, у його учасників виникають нові можливості, а саме зберігання, заробіток і покупка біткоіни в Телеграма. Такі опції викликали фурор в середовищі кріптовалютних користувачів, які активно користуються спеціальними ботами.

Дослідження, проведені на початку 2018 року, довели популярність програми. Користувачі кожен день витрачають на перегляд каналів і листування від 10 до 15 хвилин, а вік аудиторії коливається в діапазоні від 20 до 35 років. Тут можна обмінюватися повідомленнями, створювати свої канали і застосовувати можливості спеціальних пошукових роботів. Нижче розглянемо, як Telegram допомагає користувачам мережі Bitcoin, в чому особливості таких роботів і що важливо знати для їх застосування.

Як купити біткоіни в телеграм — огляд @BTC_CHANGE_BOT

Монета біткоіни в металевій руці

Користувачі кріптовалютной мережі купують біткоіни за допомогою обмінних пунктів, через біржі та безпосередньо у власників віртуальних монет. З появою Telegram додався ще один метод — придбання віртуальних монет BTC за допомогою спеціальних пошукових роботів.

Щоб купити біткоіни в телеграм, застосовується бот під назвою BTC Banker (@BTC_CHANGE_BOT), спеціально розроблений для зберігання і здійснення угод з криптовалюта. Його переваги полягають в підтримці російської мови, високій швидкості обміну, доступності купівлі-продажу Bitcoin за принципом P2P (в ролі гаранта виступає безпосередньо бот).

Користувачам програми є більше 40 способів виведення коштів, серед яких переклад на карти Альфа-Банку, Тінькофф Банку, Ощадбанку та інших фінансових установ. Крім того, передбачено виведення на Вебмані, Ківі і платіжну систему Яндекс.Деньги. Розмір комісії становить всього 0,98%. Не дивно, що саме цей бот рекомендують використовувати учасники кріптовалютной мережі. Користувачі можуть накопичувати рейтинг, а після досягнення 200 очок здійснювати обмін без комісії.

Початок роботи

Щоб використовувати BTC Banker, діємо таким чином:

 1. Відкриваємо бот (назва — @BTC_CHANGE_BOT).
 2. Натискаємо на кнопку «Старт», яка з’являється після запуску програми.
 3. Визначаємося з відповідним мовою (в переліку є російська).
 4. Ставимо галочку, погоджуючись з умовами користування послугами.

Після виконання цих маніпуляцій створюється гаманець біткоіни в телеграм, відкривається доступ до головного меню і налаштувань.

інтерфейс

Одна з переваг бота полягає в зручності інтерфейсу. У розпорядженні користувача чотири основні розділи:

 1. Гаманець — секція, де можна подивитися число Bitcoin, а також побачити еквівалентну суму в національній валюті. Через цей розділ можна перерахувати BTC іншій стороні, виписати чек (на подарунок).
 2. Про сервіс — розділ, де наведено відомості про ботах, а також новини про інших розробках компанії. Тут же передбачено технічна підтримка і чат.
 3. Обмін BTC — головний пункт меню, за допомогою якого користувач вивчає пропозиції інших учасників і здійснює операції з криптовалюта (подає заявки на купівлю-продаж біткоіни).
 4. Налаштування — вкладка, де можна поміняти мову, подивитися курсову вартість Bitcoin і прописати адресу гаманця (саме на нього в автоматичному режимі будуть перераховуватися біткоіни).

Налаштування та пошук трейдера

Як тільки попередні налаштування завершені, переходимо до наступного етапу — введення налаштувань і вибору торговця. Алгоритм такий:

 1. Переходимо в «Налаштування» і опиняємося в меню вибору валюти для здійснення платежу (якщо не вносити змін, система встановлює рубль за замовчуванням).
 2. Прописуємо адресу гаманця біткоіни, щоб уникнути затримок при обміні.
 3. Вибираємо мову інтерфейсу (якщо раніше цього не зробили) і визначаємося з іншими настройками системи.
 4. Міняємо «Курс BTC» на «Localbitcoins». Перевага такого варіанта полягає в більшій точності.
 5. Тиснемо на кнопку «Обмін BTC». Доступ до цим посиланням відкритий з різних меню і підміню. Після переходу користувачеві відкривається доступ до курсу віртуальної валюти BTC в рублях.
 6. Натискаємо «Купити», після чого система направляє в меню вибору варіанта здійснення платежу.
 7. Вибираємо відповідний спосіб покупки криптовалюта. Врахуйте, що в залежності від обраного варіанту змінюється і курсова вартість біткоіни. Для зручності ціна віртуальної монети вказана в дужках біля кожного доступного способу покупки.
 8. Вказуємо розмір угоди в цікавій для валюті або в біткоіни. На цьому етапі важливо прописати грошову одиницю, яка вводиться в систему, наприклад, 4000 RUB.
 9. Чекаємо, поки бот підбирає відповідного продавця з найбільш вигодою вартістю криптовалюта. При бажанні доступний вибір іншого трейдера.

Купівля Bitcoin за RUB за допомогою карти Ощадбанку

Тепер розглянемо, як купити біткоіни в Телеграма, маючи в розпорядженні карту Ощадбанку.

Алгоритм дій наступний:

 1. Переходимо в розділ «Обмін BTC».
 2. Вибираємо «Купити» і визначаємося з варіантом здійснення платежу (для поточного прикладу характерний пункт «Сбербанк»). Щоб вибрати інший шлях, потрібно погортати в праву сторону. Система видає багато пропозицій, що дозволяє підібрати найбільш низьку вартість криптовалюта і вибрати оптимальний варіант.
 3. Вказуємо суму, наприклад, 5000 рублів.
 4. Додаток @BTC_CHANGE_BOT пропонує кращий варіант, а також надає відомості про учасника мережі. Якщо запропонований спосіб підходить, потрібно натиснути на «Так». При бажанні вибрати інший варіант, натискаємо на посилання заміни торговця.
 5. Чекаємо реквізитів для перерахування коштів. Bot фіксує необхідне число коинов на рахунку торговця до завершення транзакції (такий крок дозволяє уникнути обману).
 6. Відправляємо заявлені 5000 рублів за допомогою Сбербанк онлайн і підтверджуємо факт проведення операції.
 7. Протягом хвилини отримуємо біткоіни на рахунок і переконуємося, що необхідна сума зарахована.

Вище розглянуто, як купити біткоіни через бот телеграм @BTC_CHANGE_BOT. Отримані монети можна відправити на інший гаманець, реалізувати іншому учаснику або передати в дар. Якщо стоїть завдання продати, переходимо в однойменну секцію «Продати» і визначаємося зі способом виплати. Як і в попередньому випадку бот підбирає підходящу пропозицію.

Плюси і мінуси телеграм бота BTC Banker для операцій з біткоіни, корисні поради

Інтерфейс бота BTC Banker
Початок використання бота BTC Banker

Розглянемо переваги і недоліки бота BTC Banker і зведемо відомості в таблицю:

перевагинедоліки
Висока швидкість операцій. Купівля Bitcoin займає до 3-5 хвилин. Немає необхідності проходити реєстрацію і витрачати час на верифікацію.Обмеженість криптовалюта. Бот @BTC_CHANGE_BOT працює тільки з Bitcoin. Щоб отримати доступ до покупки інший криптовалюта, можна використовувати інші додатки для біткоіни Кеш, Даш, Догікоін і Лайткоін.
Доступність і легкість застосування. За допомогою телеграм можна купувати і продавати біткоіни з будь-якого пристрою. Бот працює без збоїв навіть при наявності проблем з інтернет-з’єднанням.
Мінімальна комісія. При проведенні транзакції з користувача береться за все 0,98%. Крім того, при накопиченні 200 балів вдається уникнути витрат на комісійні платежі.Довгий період верифікації. Як зазначалося, торги доступні і без проходження перевірки, але при такому способі роботи довіру до користувача низьке. Щоб пройти верифікацію, потрібно відправити кілька сканів з документами. При цьому термін перевірки займає до 1-2 тижнів.
Купівля подарункового чека. Гроші переводяться без затримок за часом і стягування комісії будь-якому учаснику телеграм. Щоб зробити чек, потрібно перейти в «Гаманець» і клікнути на кнопку «Натиснути чек».
Надійний захист. Біржові майданчики і обмінні пункти схильні до дій зловмисників. Особливість Телеграма — високий рівень захисту, який можна порівняти з безпекою блокчейн.Ризик шахрайства. При роботі на кріптовалютной біржі важливо уважно підходити до вибору продавців і оцінювати їх репутацію. Поширені схеми обману — листування з користувачем від імені технічної підтримки, збільшення курсу і так далі.
Можливість блокування бота низька, і це можливо тільки при закритті самого месенджера.
Шифрування даних. У телеграм застосовується криптографічний система і 2FA, що надійно захищає персональні відомості та гроші.Ризик бути обдуреним через неуважність. Багато користувачів втрачають гроші через поверхового ставлення до справи. Якщо прийнято рішення розділити виплату на декілька секцій, ймовірність зриву операції максимальна. Крім того, не можна в призначенні виплати писати слова «криптовалюта» або Bitcoin, якщо гроші переводяться на карту банку.
Широкий вибір способів оплати. У розпорядженні користувачів більше 40 варіантів оплати в РФ, в тому числі через карти Віза і МастерКард, Ківі, Вебмані і інші платіжні системи.

Щоб витягти максимум з бота на телеграм для біткоіни (@BTC_CHANGE_BOT) варто слідувати простим радам:

 1. Проходження верифікації обов’язково, адже в цьому випадку довіра з боку інших трейдерів значно зростає. Для проходження цієї процедури потрібно перейти в розділ «Про сервіс», а після клікнути по посиланню «Перевірити мене».
 2. Щоб підвищити безпеку транзакцій, важливо пройти 2-факторну аутентифікації. Це робиться через розділ конфіденційності та безпеки. Навіть в разі крадіжки телефону зловмисник не зможе потрапити в телеграм (буде потрібно пароль).
 3. При бажанні можна створити заявку з мінімальною ціною. Для цього варто перейти в секцію обміну біткоіни, а далі клікнути на кнопку «Заявки» та створити свій запит з відповідними умовами та курсом.
 4. Після входу в бот, останній автоматично включає опцію автопілота при визначенні курсової ціни. Краще відразу відключити цю функцію через меню налаштувань.
 5. Рекомендується торгувати вночі, коли з’являються найбільш вигідні курси.

Пам’ятайте, що для зберігання криптовалюта протягом тривалого терміну краще завести окремий гаманець.

Заробіток біткоіни в Телеграма

Оформлення бота @BlockchainRobot
Приклад можливостей бота @BlockchainRobot

Бот @BlockchainRobot — додаток для зберігання і заробітку біткоіни в Телеграма. Це зручний гаманець з можливістю відкриття депозитного рахунку та отримання відсотків в розмірі 0,045% на годину або 1.08% в день. Нижній поріг вкладу становить лише 0,01 біткоіни (цей же ліміт встановлений для виведення криптовалюта з віртуального гаманця). Гроші відправляються в автоматичному режимі, є можливість реінвестування і участі в партнерській програмі.

Розробники @BlockchainRobot не дарма вибрали телеграм для розміщення і розвитку нового бота. Вони порахували, що сьогодні важко знайти більш відповідну і зручну майданчик, надійно захищену від блокування і атак з боку зловмисників.

тонкощі роботи

Розглянутий бот — програма для інвестицій, що дозволяє зберігати і примножувати наявний капітал в криптовалюта. В основі @BlockchainRobot лежить технологія блокчейн, що випливає з його назви. Застосовуваний алгоритм підтвердив надійність і успішно застосовується в різних секторах бізнесу, в тому числі у фінансовому.

Гроші учасника швидко виявляються на рахунку, після чого бот гарантує переклад нарахованих відсотків в будь-який час доби. Крім того, контролюється нарахування платежів від реферальной програми. Всі депозити клієнтів розташовані по блокчейн-адресою, який відомий тільки власнику. Як результат, доступ до грошей з боку сторонніх осіб виключений.

Для участі в партнерській програмі варто перейти в опцію «Запрошення», де розміщений код QR, а також посилання учасника (для залучення інших користувачів). Гроші зараховуються без затримок, а користувач @BlockchainRobot бачить повний звіт.

Як інвестувати гроші?

Для заробітку біткоіни в телеграм, варто зробити наступне:

 1. Проходимо реєстрацію в акаунті бота.
 2. Поповнюємо рахунок. Варто врахувати, що нижній поріг інвестування становить 0,01 біткоіни. Для переходу в необхідний розділ потрібно перейти в секцію «Баланс», де є сторінка введення і виведення грошей з аккаунта. Користувач отримує адресу, за якою він може перевести від 0,01 біткоіни на рахунок.
 3. Чекаємо успішного поповнення грошей.
 4. Переходимо в розділ «Депозит» і вибираємо «Поповнити». Відразу після цього додаток пропонує змінити внесену суму, що перераховується з гаманця. Якщо все нормально, цей крок можна пропустити.
 5. Прямуємо в головне меню. Контроль надходжень здійснюється шляхом запиту «Баланс». Інформація надходить у вигляді повідомлення про розмір коштів на рахунку.

Виведення коштів здійснюється 24 години на добу і в автоматичному режимі. Мінімальний поріг дорівнює 0,01 Bitcoin.

Обмін валюти в @BlockchainRobot

Щоб обміняти валюту на @BlockchainRobot, потрібно зробити наступне:

 1. Переходимо в розділ покупки або продажу.
 2. Отримуємо повідомлення від робота щодо придбання біткоіни, після чого тиснемо на кнопку покупки. Система направляє до сервера ADV Cash.
 3. Робимо платіж і переконуємося, що гроші з’явилися на рахунку.
 4. Вказуємо поштову скриньку, на якому зареєстрований гаманець, після чого робот миттєво перераховує гроші.

Переклад між учасниками та технічна підтримка

Для перерахування криптовалюта іншому користувачеві на руках має бути запрошення (код QR). Воно направляється боту, після чого прописується сума транзакції. Гроші перераховуються миттєво.

При появі будь-яких питань можна звернутися до служби підтримки (у вигляді чату), яка працює 24 години на добу. На питання, що цікавить відповідає не бот, а творці проекту.

Отримана за допомогою бота @BlockchainRobot прибуток податком не обкладається.

Корисні боти телеграм для роботи з криптовалюта біткоіни

Можливості Кріптобота в телеграм
Інтерфейс Кріптобота для Telegram

У мессенджере телеграм є і інші боти, що дозволяють працювати з криптовалюта. Коротко розглянемо особливості найбільш популярних програм:

 1. Кріптобот (@CryptoBitBot) — створений для зручності роботи з віртуальною валютою. З його допомогою можна оперативно контролювати курсову ціну, дивитися на графіки з ціною, вивчати капіталізацію і виконувати обмін (якщо потрібно). Крім того, робот дозволяє налаштувати повідомлення про зниження або підвищення курсу віртуальної валюти, що дає можливість трейдеру швидко зорієнтуватися в ситуації на біржі і здійснити покупку (якщо потрібно). Не менш важливий плюс полягає в доступності останніх 150 транзакцій на певній валюті.
 2. DCBot (@BlokchainBot) — дозволяє оцінювати курсову ціну за найбільш затребуваним криптовалюта, а також дев’яти типам фіатних грошових одиниць. Крім того, тут представлені цікаві новини від різних інтернет-майданчиків.
 3. Біткоінчік (@bitcoinschool_bot) — підходить для початківців користувачів кріптовалютной мережі. З його допомогою вдається швидко покрити дефіцит знань про віртуальних монетах. Тут наведена загальна інформація про Bitcoin, розглянуті принципи його роботи, наведені навчальні відео, статті та корисна література. Крім того, представлені зручні програми для різних операційних систем, наведені посилання на біржові майданчики, описуються гаманці для біткоіни і наводиться точний курс криптовалюта. Але і цього ще не все. Тут розглянуто надійний сервіс для хмарного Майнінг, а також описується новий проект «Голос».
 4. CallCoin (@callcoinbot) — бот, призначений для здійснення анонімних дзвінків з можливістю оплати за допомогою біткоіни. Щоб користуватися програмою потрібно увійти в інтерфейс, вказати номер телефону для дзвінка і набрати його. Поповнення балансу відбувається через розділ оплати.

Мессенджер телеграм тільки розвивається, тому розглянуті вище додатки — тільки початок великого шляху. Згодом з’являться нові боти, що спрощують роботу з криптовалюта і роблять її доступною кожному користувачеві. Залишається тримати «руку на пульсі», користуватися можливостями месенджера і стежити за появою нових ботів для біткоіни.

Звичайно, багатьох стурбував заборона судом месенджера телеграм 13 квітня, проте активні користувачі тож знають, як отримати доступ, тому проблем з використанням месенджера не повинно виникати.

Відеоогляд телеграм-бота BTC Banker представлений нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector