Платформа криптовалюта Сentrality: взаємодія додатків

Платформа криптовалюта Сentrality (CENZZ) являє собою криптовалюта сервісу венчурної студії, яка співпрацює з провідними новаторами в ключових галузях промисловості з метою створення ринку додатків. Ці програми дозволяють споживачам вирішувати повсякденні завдання завдяки використанню тимчасової мережі з підтримкою технології блокчейн.

Історія проекту і команда розробників

Проект належить одній з провідних венчурних студій в сфері блокової технології з постійно зростаючою командою чисельністю 75 осіб в Окленді, Лондоні, Мельбурні та Сінгапурі. Штаб-квартира розташована в Окленді (Нова Зеландія). Керівники платформи створили глобальну мережу інвесторів, які розуміють концепцію проекту і охоплені ідеєю допомогти в розширенні сфери застосування блокчейна.

До групи розробників проекту входять, в тому числі:

 • Аарон Макдональд (виконавчий директор, ветеран технічної індустрії з 20-річним досвідом управління великими командами фахівців в технологічних компаніях з інвестиційними портфелями обсягом понад $ 1 млрд, що спеціалізуються по інженерним і архітектурним рішенням, управління і розробці продуктів, маркетингу та продажу);
 • Роджер Сміт (голова, акціонер, член глобального консультаційної ради з питань злиттів і поглинань Euronet, в даний час є генеральним директором ePay NZ, успішний і активний ангел-інвестор в таких компаніях, як Society One, My HR, Cin7 and Fingermark);
 • Джеррі Юань (головний операційний директор, ангел-інвестор, має 10-річний досвід роботи в технологічній галузі, раніше обіймав посаду директора з продажу в HUAWEI Technologies, має широкі зв’язки в галузі);
 • Даніель Гіллеспі (керівник групи, більше 12 років пропрацював в галузі міжнародного банківського та приватного капіталу, набір навичок охоплює реструктуризацію, збір коштів, укладання угод, управління інвестиціями і реалізацію активів, є членом Ради директорів низки великих компаній);
 • Енді Хіггс (керівник відділу стратегічного партнерства, має 20-річний досвід роботи в організаціях державного та приватного сектора, в тому числі в Deloitte Consulting, MTV Networks Europe).

Офіційний сайт: https://www.centrality.ai

Основні особливості платформи

Проект реалізується компанією, що має статус юридичної особи, що діє відповідно до законодавства Нової Зеландії і Сінгапуру. Вона має рада, який співпрацює з кількома місцевими фінансовими ринками і юристами, щоб забезпечити відповідність з місцевим законодавством і надати клієнтам ефективну систему.

CENNZ — токен платформи, що використовується для підключення додатків на ринку, а також для забезпечення доступу до програмного забезпечення системи.

Основні можливості застосування токена:

 • користувачі використовують токени CENNZ для придбання модулів, необхідних для створення та інтеграції своїх додатків;
 • додатки використовують токени для винагороди користувачів за участь;
 • додатки також використовують монети в рамках реферальних програм за залучення нових учасників і користувачів з інших додатків;
 • користувачі отримують токени з різних додатків і додають їх в своє портфоліо токенов.

Оскільки на платформі розміщено багато додатків, кількість яких зростає з кожним місяцем, попит на токен зростає.

Токени CENNZ можуть використовуватися на ринку і для покупки фізичних товарів в реальному світі через мережу торговців, підключених до платформи CENTRAPAY. Розробники можуть купувати монети для збільшення обсягів продажів своїх додатків на ринку. З причини зростання попиту на токен, його ціна збільшується, приносячи прибуток всім учасникам платформи.

Децентралізовані додатки платформи

Платформа пропонує ряд децентралізованих додатків (DApps), побудованих на базі власної блокової ланцюжка. Одними з перших подібних продуктів стали:

Skoot

Являє собою так званий «ринок подорожей». Він складається з віртуального компаньйона, призначеного для допомоги туристам і вільних незалежних мандрівників. Використовуючи запатентовану технологію, Skoot допомагає знаходити цікаві об’єкти під час подорожі. Він співпрацює з компаніями по прокату автомобілів в Новій Зеландії і кемпінгами для отримання нових можливостей заробітку. Ринок Skoot дозволяє традиційним туроператорам оптимізувати свої продукти і скористатися перевагами тимчасової мережі.

Випробувати додаток можна за адресою SkootApp.com.

Belong

Платформа для взаємодії між учасниками ринку, метою якої є допомога компаніям в наданні винагород або пільг для співробітників. Вона включає в себе систему стимулювання користувачів і механізм фінансових послуг для управління груповими і персональними страховими планами, претензіями і правами.

Merge

Додаток для смарт-подорожей, яке функціонує як система управління часом для тих, хто живе у великих містах. Досить повідомити програмі, коли користувач хоче вийти з пункту А, і в який час йому необхідно досягти пункту B. Додаток сформує оптимальний маршрут з використанням різних видів транспорту.

UShare

Додаток для послуг у сфері транспорту, яке працює через служби таксі, прокату автомобілів, електромобілів, враховує маршрути громадського транспорту і багато іншого.

З ним можна ознайомитися на сайті ushare.co.nz.

З розвитком платформи кількість додатків постійно поповнюється.

Де купити токен CENNZ?

Купівля та продаж токена поки доступна тільки на одній біржі — Cryptopia. На момент написання статті курс токена CENNZ до долара становив $ 0,215933, до рублю — 13,14 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 167 млн. Токен займав 87-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати токен CENNZ?

Токен CENNZ відповідає стандарту ERC-20, тому може зберігатися в гаманцях, сумісних з блокчейном Ethereum:

 • Trezor;
 • Ledger;
 • MyEtherWallet;
 • MetaMask;
 • Mist;
 • Parity;
 • Trust Ethereum.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Децентралізована екосистема, яка об’єднує різні додатки для спілкування один з одним за допомогою технології blockchain. Платформа сфокусована на десяти конкретних областях: робота, здоров’я, фітнес, транспорт, будинок, подорожі, продовольство, експортна торгівля, новини і освіту.

Впровадження в платформу блокової технології забезпечує величезні переваги, як користувачам, так і продавцям завдяки розширеним можливостям, залученню нових клієнтів, надійності і безпеки блокчейна.

джерело:

Home

https://usethebitcoin.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector