Платформа ставок і прогнозів Delphy: торгівля токенами

Що таке Delphy

Delphy (DPY) — онлайн платформа ставок, що включає ринок прогнозів і базується на технології блокчейна. Вона надає користувачам можливість ставити кріптовалютние кошти на певні події.

Завдяки блокчейн-архітектурі, платформа виключає будь-яку невизначеність і надає користувачам механізми, що допомагають прогнозувати торговий успіх конкретного заходу.

Система включає в себе два комплексних домену: прогнозування ставок і криптографію. До того ж система надає послуги в доброзичливому для новачка вигляді і це допомагає в значній мірі мінімізувати ризики.

На даний момент, незважаючи на існування аналогічних платформ для ставок, дана платформа є єдиною в своєму роді доступною в Китаї. Більш того, платформа служить корисної соціальної майданчиком, в якій інвестори зможуть об’єднувати зусилля і створювати свої ринки для ставок.

Завдяки зручному для користувача інтерфейсу, даний стартап допоміг користувачам приймати зважені рішення і робити точні прогнози, використовуючи кастомізовану настройку.

На момент написання матеріалу, капіталізація токена становить близько 23 млн. Доларів, а добовий оборот — 1,3 млн. Доларів. Загальний емісійний обсяг становить 100 млн. Одиниць DPY.

Команда розробників DPY

З самого анонса і початку залучення коштів, Delphy знайшов велику підтримку з боку інвесторів з усієї планети.

Проект заснований з ініціативи Бо Ванга (англ. Bo Wang). Ванг закінчив Мічиганський університет і отримав ступінь магістра інформатики, він також брав участь в розробці Factom — американського блокчейн-проекту.

Головним Back-end-розробником Delphy є Білл Шиву (англ. Bill Shiwu). За даними з його профілю на LinkedIn, він також експерт з 3D-дизайну в іграх і раніше співпрацював з найбільшими китайськими виробниками відеоігор.

Нарешті, Джеррі Квінганг (англ. Jerry Qinggang) займається розробкою основних систем для Delphy.

особливості Delphy

Перш за все варто відзначити, що система Delphy має відкритий вихідний код. Крім децентралізації, вона також забезпечує полегшений доступ до грошових операцій.

Важливим аспектом цієї платформи є і те, що вона керується за допомогою спеціалізованої децентралізованої системи «Swarm».

Swarm забезпечує структурування і зберігання великих обсягів даних щодо прогнозування. А ще майданчик Delphy доступна на мобільних пристроях.

Крім вищевказаних особливостей, в стартапі Delphy також задіяний протокол Light Ethereum Subprotocol (англ. Скор. LES).

LES надає можливість при синхронізації активувати потрібний сегмент блоку, замість того, щоб активувати весь. Це дозволяє працювати більш ефективно управляти платформою.

Де купити DPY і як його зберігати

Токен DPY доступний для придбання та продажу на наступних кріптовалютних біржах:

  • BitForex (обробляє близько 38% від цілого обороту DPY);
  • OKEx (обробляє близько 53% від цілого обороту DPY);
  • Gate.io (обробляє близько 8% від цілого обороту DPY);

DPY створений на основі Ethereum (ETH), тобто на базі моделі ERC20, що означає можливість зберігання даного цифрового активу не тільки на рахунках вищеперелічених майданчиків, а й на цифровому-гаманці, на кшталт MyEtherWallet (англ. Скор. MEW), або апаратних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

Висновок і перспективи

Безумовно, технології, які використовуються в стартапі Delphy не є розробками останніх днів, однак той факт, що стартап використовується переважно в Китаї, відрізняє його від багатьох інших конкурентів.

Хоч розвиток Delphy і просувалося з величезною швидкістю, стверджувати що-небудь напевно зараз досить складно і інвесторам необхідно провести численні детальні дослідження, перш ніж вкладати значні кошти в цей проект.

джерела:

https://chaining.ru/

https://delphy.nl/en/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector