Покрокова інструкція: як вивести біткоіни з NiceHash

Думаю, огляду цієї мультифункціональної платформи в майбутньому ми присвятимо окремий величезний матеріал. Благо, сервіс має масштабним функціоналом, опціями настройки і можливостями. Але в цьому «благо» можна легко заблукати, довго чухати ріпу, думаючи, як вивести біткоіни з NiceHash.

Один погляд на адмінку

Реєстрацію на сервісі описувати не буду. Вона проходить по «консервативної» схемою: заповнення реєстраційної форми та валідація профілю через посилання в листі.

Коротка довідка: Найсхеш займається купівлею-продажем майнінгових потужностей. Будь-який користувач може тут здати в оренду свої потужності або придбати їх у тимчасове користування.

А ось так виглядає адміністративна панель кріптоплатформи.

Коротше, Скліфосовський!

Всім користувачам майданчик надає внутрішній гаманець з уже згенерував адресою. Він знаходиться в розділі «Гаманець». Через нього проходять операції поповнення і виведення.

Під балансом вибираємо потрібну операцію. Після чого відобразиться два варіанти дії: можна здійснити переклад на будь-який BTC-гаманець або Coinbase.

Потім вказуємо публічний адресу гаманця і суму. Транзакції можна проводити один раз на добу.

Тепер переказ коштів з майданчика для вас не проблема. Але в функціоналі платформи ще стільки прихованих «проблем», що ще розбиратися і розбиратися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector