Polymath криптовалюта: створення нової моделі ринку, торгівля токенами на біржах

Автори проекту ставлять перед собою мету створення мережі сумісних, регульованих токенов безпеки. Внутрішня Polymath криптовалюта (POLY) буде використовуватися для упорядкування юридичних процесів для компаній по токенізаціі акцій, облігацій, венчурного капіталу та інвестицій в приватний акціонерний капітал.

Історія розвитку і команда розробників

Ця платформа і її внутрішня криптовалюта привернули до себе увагу порівняно недавно. Її автори в «Білій книзі» звернули увагу на проблему шахрайства з боку багатьох нових стартапів, які збирають кошти на розвиток шляхом проведення ICO, особливо серед токенов стандарту ERC-20.

Коли ICO зібрали щорічно близько $ 300 млн на них не звертали особливої ​​уваги, але за перші чотири місяці 2018 року сума залучених інвестицій вже наблизилася до $ 7 млрд. Це змусило регуляторів звернути на них увагу, особливо, з огляду на той факт, що багато хто з цих ICO порушують закони про цінні папери.

Розробники проекту почали роботу в пошуках способу забезпечення безпеки, який би також підвищив прозорість і дозволив уникнути державного регулювання проектів цифрових активів, про який неодноразово піднімали питання в Євросоюзі.

Для досягнення цієї мети автори проекту навіть розробили новий стандарт для цифрових активів — ST20.

Команда розробників включає більше 25 фахівців і радників, в тому числі:

 • Тревор Коверко (генеральний директор);
 • Кріс Хуссер (співзасновник);
 • Адам Досса (старший розробник Solidity);
 • Ігор Денисов (фахівець з питань злиття і поглинання та стратегічного партнерства);
 • Шаннон Кларк (розробник).

Офіційний сайт: polymath.network.

Основні принципи використання безпечних токенов

Користувачами платформи будуть інвестори, маркетологи, KYC-сервіси, розробники і, звичайно ж, юристи. Це дозволить проекту зосередитися на дотриманні правил і принципів в різних юрисдикціях.

Якщо ці плани стануть реальністю, учасники кріптовалютной сфери зможуть упевнитися в тому, що безпечні токени дійсно існують на відміну від поточної ситуації і ставлення до цього питання Комісії США з цінних паперів і бірж (SEC).

В даний час в кріптовалютной індустрії вже говорять про те, що кожне ICO має відповідати законам, які регулюють ринок цінних паперів відповідно до законодавства США.

Проблема полягає в тому, що навіть в разі реалізації нормативів, що регулюють ринок криптовалюта, питання глобального відповідності цим правилам залишається відкритим. Однак в рамках своєї нинішньої інфраструктури платформа може стати хорошим майданчиком для встановлення зв’язку приватних і публічних ICO. Вона здатна надати всі необхідні механізми для побудови протоколів фінансових інструментів у своїй мережі. Це може стати ефективним способом уникнути юридичних проблем.

Огляд ключових функцій безпечних токенов

Біткойн, Ефіріум і більшість криптовалюта є прикладними або корисними токенами в нерегульованих децентралізованих мережах. Безпечні токени, що становлять мінімальну частину ринку цифрових грошей, мають велику схожість з традиційними активами, такими як акції або облігації, які регулюються на законодавчому рівні.

У той час як ринок токенов цінних паперів в даний час дуже малий, розробники платформи націлені на те, щоб змінити цю статистику з самого початку. Вони мають намір створити ринок токенов цінних паперів, який би більш ніж в десять разів перевищував розмір ринку стандартних токенов. На їхню думку, є кілька причин, які дозволяють говорити про те, що ця мета досяжна:

 • безпеку захищених токенов;
 • високий рівень безпеки здатний збільшити їх ліквідність;
 • стандарт ST20 забезпечує майже миттєві транзакції;
 • зниження комісійних на торгівлю активами.

Платформа передбачає використання смарт-контрактів для застосування обмежень з нуля, замість того, щоб нав’язувати їх після реалізації моделі нормативного контролю.

Створення нової моделі

Традиційно фінансові ринки контролюються центральним агентством, яке забезпечує контроль за дотриманням правил і законів. Це стосується фондових, облігаційних і сировинних ринків.

Регулюючі органи створюють закони і правила, які поширюються на всіх інвесторів і компанії, які беруть участь в лістингу або торгівлі. Всі вони зобов’язані дотримуватися їх. В іншому випадку їм загрожують юридичні наслідки. Аналогічний тип регулювання очікує і кріптовалютние ринки в майбутньому, якщо не знайти ніякої альтернативи.

Автори блокчейн-платформи прагнуть змінити цю ситуацію, залучаючи державних чиновників і адвокатів до процесу створення захищених токенов. Якщо ця модель буде реалізована, з необхідністю участі регуляторів в цьому процесі буде покінчено. Це навіть може привести до створення законного блокчейн-ринку.

Відповідно до цієї установки будь-які нові безпечні токени будуть випускатися у відповідності з конкретними нормативними вимогами.

Компоненти архітектури платформи

Проект платформи передбачає наявність чотирьох компонентів:

Учасники

До цього переліку входять:

 • інвестори;
 • емітенти;
 • постачальники KYC-сервісів;
 • розробники та інші особи.

Інвестори будуть платити комісійні KYC-провайдерам за перевірку своїх облікових даних і верифікацію в блок-ланцюжку. Після цього їм буде видаватися акредитація відповідно до чинних законів щодо кожного індивідуального ICO.

Емітенти будуть пов’язані з розробниками і зможуть допомагати з кодуванням потрібного токена безпеки. Кожен токен матиме вбудовані унікальні смарт-контракти, що дозволяють розподіляти дивіденди, визначати приналежність активів, обмеження за операціями з активами для громадян певних країн та інше. Розробники забезпечать безпечний код для створення токена, який відповідає всім вимогам емітента.

активи

Під цим термінів розуміються торгові і фінансові цінні папери. Токени можуть являти собою право власності на компанію (акції), права на фізичний актив (нерухомість, твори мистецтва, дорогоцінний метал і т. Д.), Права на майбутні відсотки або дивіденди (облігації і т. Д.) Або будь-який інший тип токензірованного активу.

Стандарт ST-20 по суті є маркером ERC-20 з додатковим бітом коду, прикріпленим до нього. Додатковий код викликатиме функцію checktransaction, яка гарантує, що покупець і продавець дотримуються всі законодавчі вимоги. Дозвіл на транзакцію буде отримано тільки після завершення перевірки.

ринкова платформа

Після створення і поширення токнов з’явиться потреба в ринку для їх відкритої торгівлі. Торгова платформа буде розроблятися в партнерстві з tZERO і призведе, в кінцевому підсумку, до появи повноцінного вторинного ринку для токенов, створюваних в ході проведення ICO в рамках платформи.

процеси

Модель платформи передбачає ряд процесів, які націлені на залучення талановитих фахівців для формування пулу розробників, емітентів, юристів і провайдерів KYC. Успіх проекту буде в значній мірі залежати від здатності команди реалізувати ефективні процеси розвитку платформи.

Переваги і недоліки

Сильні сторони проекту:

 • масивний ринок (більш $ 7 трлн);
 • досвідчена команда розробників з істотним досвідом роботи на кріптовалютном ринку і в сфері управління активами;
 • гнучка бізнес-модель;
 • відсутність публічного ICO і краудсейла токенов;
 • істотний потенціал зростання в своїй ніші;
 • відповідність нормативним вимогам;
 • широкий план формування стабільної нормативної середовища для криптовалюта без задушливого інноваційного потенціалу.

Слабкі сторони:

 • масова конкуренція з боку сильно укорінених інститутів;
 • більшість токенов знаходиться в резерві або в руках членів команди розробників проекту;
 • істотні бар’єри для виходу на цільовий ринок;
 • стандарт ST-20 здатний дозволити новим компаніям проводити ICO відповідно до нормативних вимог, але може зробити цей процес більш дорогим і трудомістким.

Де купити POLY

Купити і продати токен POLY можна на наступних біржах:

 • Upbit;
 • Bittrex;
 • Kucoin;
 • Koinex;
 • Bitbns;
 • IDEX;
 • DDEX.

На момент написання стати курс POLY до долара становив $ 1,16, до рублю — 65,46 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 278 млн. Токен займав 70-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати POLY

Токери POLY можуть зберігатися в будь-якому гаманці, сумісному з ERC-20, в тому числі:

 • MyEtherWallet;
 • MetaMask;
 • Trezor;
 • Ledger Nano S;
 • Coinomi.

Якщо власник токена відправить їх на гаманець, який не підтримує стандарт ERC-20, але вони містять приватний ключ до гаманця, їх можна експортувати в сумісний гаманець.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

З кожним днем ​​технологія блокчейн проникає все в нові сфери діяльності. Тому цілком ймовірно, що цінні папери та інші активи в найближчому майбутньому очікує переклад в блокову ланцюжок. Це найефективніший і прозорий метод.

Досить додати до цього величезний потенціал, який демонструють численні ICO для залучення капіталу, і можна з упевненістю говорити, що все вже майже вирішено.

Вед в разі відсутності альтернативи найближчим часом уряди багатьох країн обов’язково приступлять до введення правил регулювання кріптовалютного ринку. І в цьому немає нічого дивного, враховуючи обсяги інвестицій, що залучаються ICO, які ростуть ка гриби після дощу.

Якщо проект буде реалізований, то ситуація в кріптоіндустріі вийде на новий глобальний рівень.

джерело:

https://www.polymath.network/

https://www.coinbureau.com/

https://whalereports.com/

Bitcoin Blockchain IoT

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector