Про те, як поповнити біткоіни гаманець через Приват 24

Я з благою звісткою! Проблема, як поповнити біткоіни гаманець через Приват 24, скоро повинна зникнути. А поки це питання не закрите, розбираємо існуючі шляхи вирішення.

Блага вість!

З цієї банківської платівки України я добре знайомий і навіть є активним її користувачем. Тому постійно моніторю її адмніку на наявність нових інструментів і функціоналу.

Днями знайомий, який працює в цьому сервісі «між іншим» натякнув, що є надія на освоєння платіжним сервісом операцій з криптами. Зрозуміло, що до повної реалізації ще далеко. Для цього потрібно чинне законодавство, яке регулює обіг криптовалюта.

Незважаючи на це, мені вдалося знайти непрямі підтвердження цього факту. Ось скрін: зі свого кабінету в платіжці я забив у внутрішній пошук запит по BTC. І ось що мені видало.

Тобто, є всі підстави вважати, що такий функціонал тестується.

А як зараз?

Зараз для придбання монет доведеться скористатися сторонніми обмінниками. При цьому автоматична обробка заявки може обійтися дорожче. Дивно, але факт зафіксований.

Для перевірки зору навіть ще раз «сфотографував» і порівняв. Виходить, що при автоматичній обробці заявки з Привату Майнер відраховується велика комісія. Звідси і швидкість. А ось звідки 2% — це вже чудеса обмінника!

Так що будьте уважні і розбирайтеся з справляються комісіями не поспішаючи! Продовжую спостерігати за кріптовалютним світом. Якщо що нарою ще, обов’язково відпишуся!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector