Qtum криптовалюта: історія розробки платформи, Майнінг

Qtum криптовалюта (Ктум) — цифровий токен модифікованої інфраструктури Bitcoin Core з сумісною версією віртуальної машини Ethereum (EVM), надійним безперебійним блокчейном і безмежними можливостями завдяки смарт-контрактів.

Цифрова валюта Ктум розроблена з урахуванням стабільності, модульності і функціональної сумісності та є основним інструментарієм для створення надійних децентралізованих додатків, придатних для реальних бізнес-цілей.

Історія розвитку та команда Qtum

Китайська компанія Qtum зосереджена на азіатських країнах, щоб заручитися підтримкою свого платформи серед користувачів цього регіону. Вона зуміла налагодити хороші партнерські відносини з двома великими китайськими компаніями: 360 Finance (дочірня компанія Qihoo 350) і Baofeng Bokocloud.

Розробка проекту почалася в березні 2016 року, а 10 липня 2017 року було створено перший токен Qtum.

Команда розробників включає близько 30 осіб, в тому числі:

 • Патрік Дей (засновник, закінчив Дрейперскій університет, раніше працював в Alibaba і займався розробкою у сфері блокчейн, має багатий досвід у розвитку індустрії блокової технології);
 • Нейл Махи (має 20-річний досвід розробки програмного забезпечення, в тому числі чотири роки працює в сфері блокової технології, отримав ступінь магістра ділового адміністрування від ISCAE, також є фахівців в галузі інформатики, володіє чотирма мовами);
 • Джордан Ерлс (відомий член спільноти кріптовалютних компаній, займається розробкою програмного забезпечення з 13 років);
 • Юнці Оуянг (досвідчений веб-розробник, працює в Baidu);
 • Байцьянг Донг (закінчив Пекінський університет за напрямом теоретична механіка, працював в декількох великих компаніях, включаючи Cheetah Mobile);
 • Сьяолонг Су (закінчив Китайську академію наук, отримав ступінь магістра, раніше працював в Microsoft і Tencent, де розробляв програмне забезпечення);
 • Джон Сцьянна (захоплюється блокчейном з 2012 року, займався Майнінг, працював журналістів в кріптовалютной сфері, брав участь в декількох стартапи, включаючи CoinPip і Chamber of Digital Commerce).

Офіційний сайт: qtum.org.

Огляд основних особливостей Qtum

Qtum — це блокова мережа, заснована на відкритому коді. Система об’єднала все краще, що є в Bitcoin і Ethereum для створення децентралізованої платформи. Вона дозволяє розробникам створювати смарт-контракти. Це нова передова технологія, яка обіцяє багато чого змінити навіть в найміцніших сегментах ринку.

Проект спрямований на розвиток найпотужнішого в світі ринку криптовалюта — Китай. Його пріоритетна мета — надати необхідне програмне забезпечення для створення додатків і невеликих інтелектуальних контрактів для великих блокових мереж.

Автори Qtum стверджують, що прагнуть забезпечити більш ефективний спосіб зберігання даних, відмовившись від використання єдиних серверів. Застосування блокової технології дозволить запобігти несанкціонованому пошкодження і зміна інформації в мережі Qtum.

Опис смарт-контрактів Qtum

Інтелектуальні контракти — це інновація, яка націлена на революцію екосистеми блокових ланцюжків. Це новий крок в розробці глобальних кріптовалютних мереж по всьому світу. Їх також називають контрактами майбутнього.

Завдяки «розумним» контрактами користувачі можуть передавати цифрові активи між двома або більше обліковими записами, враховуючи вимоги блокчейна. Розробники можуть швидко і безкоштовно створювати смарт-контракти. При цьому вивчати нову мову програмування не обов’язково, так як платформа Qtum надає всі необхідні інструменти для полегшення цього процесу.

переваги Qtum

 • платформа працює як децентралізована система, в яку впровадили потужне програмне забезпечення для більш ефективного зберігання даних;
 • блокова ланцюжок безпечна і захищена від кібер-атак і втручання з-поза;
 • той факт, що система Qtum все ще знаходиться на ранньому етапі розвитку, її потенціал ще не розкритий, тому токен платформи є, по всій видимості, недооціненим.

недоліки Qtum

 • недостатня зрілість проекту поки не дозволяє забезпечити наявність великої кількості компаній і організацій, які беруть Qtum в якості оплати;
 • порівняно недавній старт проекту поки не дозволяє глибоко аналізувати поведінку курсу токена через відсутність достатньої бази з історією зміни ціни Qtum.

Де купити Qtum

Продаж і купівля токена Ктум доступна на таких біржах, як:

 • Lbank;
 • Bithumb;
 • Upbit;
 • Lbank;
 • EXX і ін.

На момент написання статті курс Qtum до долара становив $ 26,78, до рублю — 1 507,45 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 1,97 млрд. Токен займав 19-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні Qtum

Використання в мережі Ктум алгоритму доказ ставки (PoS) дозволяє будь-якому охочому отримувати пасивний дохід, беручи участь в підтримці консенсусу.

Для цього необхідно зберігати на гаманці токени платформи, які після проходження певного період часу (етапу зрілості), дозволять їх власникам отримувати винагороду у вигляді нових монет. Такі гаманці називаються валідаторами мережі.

На сьогодні PoS стає все більш популярним, особливо серед нових криптовалюта, змінивши вже застарілий алгоритм доказ виконання роботи (PoW), що вимагає спеціального дорогого устаткування для Майнінг. На ньому заснований біткоіни і багато інших монети.

Мережа Qtum передбачає максимальну кількість в 100 млн токенов.

Де зберігати Qtum

Для зберігання токенов Ктум можна вибрати з двох видів десктопних гаманців. Офіційний гаманець Qtum Core (доступний для Windows, Mac і Linux) або Qtum Electrum (сумісний з Windows і Mac).

Крім того, вибір гаманця включає мобільні варіанти:

 • Qtum Core;
 • QBao;
 • Bitpie.

Всі вони доступні, як для iPhone, так і Android-пристроїв.

Також можна користуватися онлайновим типом або апаратним (Ledger Nanos).

Прогноз і перспективи розвитку на 2018 рік

Команда розробників Qtum серйозно націлена на створення платформи, призначеної для широкого використання. На поточному етапі поки судити про це ще рано, але в ході проведення ICO проект привернув до себе велику увагу з боку інвесторів.

Майбутній розвиток Ктум залежить від успіхів команди розробників і готовності інвесторів вкладати гроші в монету, щоб брати участь в подальшому розвитку і підтримці роботи платформи. Для токена це може забезпечити поштовх зростання ціни, що, в свою чергу, принесе вигоду інвесторам.

джерело:

https://qtum.org/en/

https://qtumeco.io/

Latest News

https://coindigo.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector