RChain криптовалюта: основні функції системи

Що таке RChain?

Свого часу, біткоіни твердо довів надійність і дієздатність децентралізованої криптовалюта. Ефіріум продемонстрував великий попит децентралізованих додатків, тобто тих, які не піддаються регулюванню з боку центрального органу.

Однак, повсюдне впровадження подібних платформ в даний час все ще не є можливим, оскільки вони ще не здатні масштабироваться належним чином. Блокчейн-мережу проекту RChain (RHOC) якраз і призначена для масштабування з самого початку її діяльності. Але RChain криптовалюта може викликати певні складнощі.

команда розробників

Платформа RChain — результат плідних зусиль Грега Мередита (англ. Greg Meredith), людини, який розробив Rho Calculus під час Microsoft BizTalk.

Свого часу Грег також виконував обов’язки на посаді керівника Synereo Ltd. Зараз він обіймає посаду генерального директора в RChain Cooperative.

Мередіт також був консультантом фонду «Ефіріум» і досі консультує по нюансам протоколу «Casper», разом з Віталіком Бутеріном і Владом Замфіра.

Він розробив децентралізовану загальну алгоритмічну платформу для вирішення цілої низки соціальних, політичних і економічних та інших інших завдань.

Мередіт, особливо, мотивований тими проблемами, які є глобальними за своїм охопленням. Він вважає, що зможе знайти рішення цієї проблеми за допомогою платформи, здатної координувати діяльність людини в більш широких масштабах, ніж нація.

До проблем, які він сподівається вирішити, відносяться, зокрема, стрімка зміна клімату, екологічна стійкість, бідність і грабіжницька грошово-кредитна політика.

Платформа RChain з відкритим ісходником розробляється RChain Cooperative. Багато децентралізовані проекти, побудовані на системі, розроблені RChain Holdings.

Обидві компанії базуються у Вашингтоні і мають у своєму розпорядженні в числі співробітників різних фахівців по всьому світу.

Рішення і пропозиція унікального значення

Ранні тести розробників показують, що платформа RChain здатна забезпечити 40 000 транзакцій в секунду, поставивши платформу нарівні з такими великими компаніями кредитних карт, як Visa.

Однак, на відміну від компаній кредитних карт, у RChain немає централізованої бази даних, яка була б вразлива для зломів.

Призначені для користувача дані зберігаються в децентралізованої інфраструктури RChain, зашифрованою криптографічними ключами користувача, які виходять за межі мережі.

Існуючі блокчейн-розробники щосили намагаються вирішити кілька додаткових питань, а саме: ефективність консенсусного протоколу, обтяжливі вимоги до вузлів і доказову правильність смарт-контрактів.

RChain задіє абсолютно новий метод вирішення всіх цих завдань. Шляхом інтегрування декількох алгебраїчних галузей: Теорія Ігор, Mobile Process Calculi і інші.

Поєднавши задумки робіт в галузі інформаційних технологій з досвідом розробок «ДАПП» додатків, Грег і його команда змогли створити алгоритм для децентралізованих розрахунків. Така структура за своєю суттю і є фундамент для по-справжньому масштабируемой блокчейн-мережі.

Ключові особливості архітектури RChain:

  • Rho Calculus — алгебраїчна система обчислень для верифікації;
  • Rholang — мова програмування смарт-контрактів;
  • RhoVM — цифрова система узгодженого властивості;
  • Консолідований протокол верифікації привілейованого доступу.

Ці, а також багато інших функцій забезпечують надійність нерегульованих рішень. У разі, якщо люди не повинні будуть надавати конфіденційну інформацію роздрібним торговцям, які бережуть її ж на малозахищених приватних серверах, в такому випадку інтернет стане набагато безпечніше, ніж будь-коли.

Хоч і існує пара аналогічних блокчейн-платформ зі значною підтримкою і схожими перспективними баченнями, надмірність і узгодженість технічної складової платформи RChain надає їй суттєву перевагу.

Структура платформи RChain

RChain володіє декількома компонентами, в них входить: однорангова мережа, Java машина і віртуальна Rho система.

Основна частина сценарію скриптів закладена в самому Rholang.

Вузол в мережі Rholang здатний підтримувати:

  • Різну кількість блокчейн-мереж;
  • Публічні та / або приватні блокчейн-мережі;
  • Різні маркери;
  • Консенсус докази частки володіння (англ. PoS);
  • Лізингове зберігання.

Економічні маркери для розміщення і маркери різних додатків

RChain складається як з нативного економічного токена (аналогічний біткоіни або ефіру), під назвою (REV), так і (RHOC).

Початкова особливість токена REV виходить з кількох його якостей. Користувачам буде потрібно REV для використання системних функціоналів вузла.

REV також використовують в обмін на ресурси обчислень, зберігання та пропускної здатності. Також він є загальну криптовалюта в консенсусному алгоритмі, необхідному для валідації.

«Ідентифікатори додатків» функціонують за допомогою системних контрактів, аналогічних ERC-20 від ефіріума. Також токени можуть використовуватися для залучення коштів через продаж токенов або з метою користування всередині окремих додатків.

Швидкість виконання завдань і можливість регуляції масштабу RChain роблять цифрові платежі практичними, дозволяючи створювати бізнес-схеми в різноманітних областях: Інтернет речей (англ. IoT), монетизація контенту (створення, просування і споживання), ефективні рекламні моделі та інші.

RChain Cooperative також розробив рекламний токен, під назвою «RHOC» на базі ефіріума.

тонкощі

Шлях повсюдного впровадження, на який біткоіни і ефіріум починають виходити, може бути нелегкими для RChain. Існуючі платформи мають очевидну перевагу, і конкуренція між новими цілями з аналогічними буде більш ніж жорсткою. Як і при кожному запуску нового проекту в кріптопространстве, навігаційне регулювання не буде простим подвигом для компаній Rchain Co-op і Holdings.

RChain розроблений як інструмент для корпоративних клієнтів і кріптоентузіастов в області децентралізації. Саме тому балансування і задоволення бажань окремих аудиторій може виявитися складним завданням.

Має місце зазначити, що вчити Rholang буде складно навіть досвідченим розробникам. Справа в тому, що він створений на основі парадигми обчислювального програмування, яка кардинально відрізняється від популярних використовуваних мов програмування, на базі об’єктно-орієнтованих (скор. ООП, — прим. Ред.) Парадигм.

Створення великого, єдиного кріптосообщества може, в результаті, стати найбільшою проблемою для всіх. Вже було безліч випадків, коли різні думки про те, як протоколи повинні розвиватися, викликали глибокі розбіжності в спільнотах біткоіни і ефіріума.

В результаті стартапи буквально «тонули» в брудній політиці, від якої багато кріптоентузіасти прагнули втекти, реєструючись в нових системах на базі блокчейна.

висновок

Блокчейн-технології активно досліджуються великими організаціями по всьому світу. Toyota, наприклад, співпрацює з лабораторіями MIT і Oaken Institute, щоб розробити технологію для автономного управління автомобілем.

Генеральний директор Fidelity висловив свою «любов» до блокчейн-технологій. А Грузія взагалі почала процес переміщення її національно-земельного регістра в базу блокчейна.

RChain має реальні шанси на успіх, але доб’ється — це вже інше питання.

джерела:

http://cryptocoins.group/

https://www.rchain.coop/

https://blog.coinfund.io/

https://blog.coinfund.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector