Reddcoin криптовалюта: покупка і продаж, використовуваний алгоритм

Основна концепція Редкоін — створення децентралізованої, оптимізованої для мікроплатежів в соціальних мережах криптовалюта. Назвати її унікальною не можна, так як на ринку є чимало подібних альткоінов. Багато розробники раніше вже запустили свої проекти з різним ступенем успіху, але поки тільки лише Reddcoin криптовалюта наблизилася до кінцевої мети на максимально можливу відстань.

Історія розвитку і команда розробників

Вихід у світ Litecoin зробив 2014 рік дуже сприятливим для ринку альткойнов, одним з яких став і Редкоін. Криптовалюта пропонує кілька дуже привабливих і потенційно революційних особливостей. Монета почала швидко розвиватися після запуску в січні 2014 року. Своєї пікової ціни вона сягнула 7 листопада 2017 року — $ 0,03, але з тих пір її курс істотно впав.

Всі учасники команди розробників мають великий досвід і брали участь в декількох проектах на момент приєднання до ідеї створення Редкоіна. Група фахівців об’єднує 15 осіб, в тому числі:

 • Джон «Gnasher» Неш (технічний директор і провідний розробник);
 • Джей «TechAdept» Лоуренс (член оргкомітету, консультант і координатор проекту, розробник);
 • Кріс «Maelgwyn» Уайтсок (директор з питань безпеки);
 • Коди (художній керівник і менеджер з брендінгу);
 • Ерік «Deadpool» Вурштайзен (радник з управління);
 • Джиммі «JimboReddJones» Ван Нівенхейзе (менеджер проекту).

Офіційний сайт: reddcoin.com.

Огляд основних особливостей Редкоін

На зразок таких криптовалюта, як SALT, TenX, MaidSafeCoin, Santiment, Siacoin, BitShares і багато інших Редкоін представляє собою черговий альткоін, кількість яких на ринку вже перевалило за 1 600.

Нова монета створена в першу чергу для соціальних медіа-платформ, таких як Facebook, Twitter, Twitch TV і YouTube. Основна її мета — забезпечити легкий і швидкий спосіб оправлення і отримання коштів з нульовою комісією за транзакції. В даний час учасниками мережі Редкоін є люди більш ніж з 100 країн.

Відсутність комісійних автори проекту пояснюють прагненням забезпечити стимул для створення якісного контенту, що приносить користь, як самій платформі, так і творцям соціальних мереж.

Редкоін — єдина криптовалюта в світі, яка цілеспрямовано створювалася для використання в рамках соціальних мереж. Це дозволяє монеті не боятися серйозної конкуренції і отримати перевагу в цій сфері. Таким чином, якщо в майбутньому такі платформи, як Twitter, Twitch TV, YouTube і Facebook, виберуть цю криптовалюта для внутрішніх платежів, то вона стане однією з найуспішніших цифрових валют світу.

Заміна алгоритму PoW на PoSV

На відміну від BAT, Cardano, Stratis, Populous, Waves і інших криптовалюта Редкоін використовує різновид алгоритму Proof of Stake (PoS) замість Proof of Work (PoW). Він носить назву PoSV і дозволяє користувачам добувати монети за допомогою процесу, званого статірованіем замість традиційного Майнінг. Для видобутку монет можна використовувати звичайний ПК, планшет або навіть мобільний телефон і навіть добувати монети на відеокарті. Досить просто завантажити і встановити на пристрій відповідний тип гаманця.

Основний принцип роботи Редкоін

Платформа дозволяє вийти за межі традиційних кнопок соцмереж, таких як «Favorite», «Like» і «Retweet» під час прочитання і перегляду контенту в соціальних мережах. Це дозволяє також миттєво винагороджувати авторів публікацій простим натисканням кнопки.

Використовуючи маркери RDD, фоловерів можуть оцінювати своїх друзів, членів семи і будь-яких інших користувачів. Фактично це відкриває новий потік доходів для творців якісного контенту за допомогою мікропожертвованій читачів.

Це дозволяє вам брати участь в цьому процесі, незалежно від його технічного ноу-хау. У відповідь вони отримують винагороду за те, що сприяють безпеці мережі, просто активувавши гаманці, виконують роль мережевих вузлів.

Де купити RDD?

Купівля та продаж токена RDD доступна на наступних біржах:

 • Upbit;
 • Bittrex;
 • Cryptopia;
 • LiteBit.eu;
 • YoBit;
 • Bleutrade.

На момент написання статті курс RDD до долара становив $ 0,006593, до рубля — 0,41 RUR, а капіталізація перевищувала $ 189 млн. Токен займав 75-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні RDD?

PoSV значно скорочує марнотратство обчислювальної потужності в процесі Майнінг (mining). Це зводить нанівець «гонку озброєнь» серед Майнер, яка призводить до постійного прагнення придбати більш потужні Асіка (asic) та інше обладнання.

Крім того, це забезпечує впровадження нових функцій монети шляхом стимулювання користувачів збільшувати свій внесок в розвиток мережі, скуповуючи токени і зберігаючи їх на гаманці.

Редкоін заповнює нішу цифровий соціальної валюти, яка тісно пов’язана з соціальними взаємодіями користувачів соцмереж, і виконує роль критерію для кількісної оцінки і соціального впливу.

Поки гаманець залишається підключеним до мережі і в ньому є монети, користувач буде постійно отримувати винагороду у вигляді нових токенов RDD. Чим більше монет зберігається на гаманці, тим більший прибуток.

Одним з ключових переваг PoSV в порівнянні з PoW є те, що він допомагає економити величезну кількість енергії. Ось чому цей алгоритм усуває необхідність в традиційному Майнінг, що вимагає величезної кількості енергії.

Де зберігати RDD?

Соціальний гаманець (wallet) Редкоін дозволяє користувачам використовувати і керувати своїми коштами, як і гаманці інших цифрових валют. Остання версія гаманця включає в себе IRC-фіди, Twitter-фіди і навіть фіди, пов’язані з будь-яким офіційним оголошенням компанії. Всі вони об’єднані в єдине ціле зручним дизайном гаманця.

Гаманець можна скачати з офіційного сайту. Він сумісний з Mac OSX, Linux і Windows. Розробники прагнуть зробити його ще більш соціальним, впроваджуючи в нього все більше і більше соціальних функцій.

Дизайн гаманця виглядає функціональним і красивим в поєднанні з фірмовим стилем Редкоін. Фактично він діє як локальне настільний додаток, так і як інтерфейс, який взаємодіє з блочною платформою.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Соціальні мережі об’єднують сотні мільйонів людей, багато з яких кожен день використовують свої облікові записи для спілкування і обміну інформацією. Тому цілком не дивно, що виникла йдучи впровадження технології блокчейн в цю сферу.

Незважаючи на відмінну ідею, ціна токена RDD ніколи не перевищувала чотирьох центів, і це не зовсім звичайна криптовалюта. Її мета не просто спекуляції на біржах, а розвиток і просування соціальних платформ.

У майбутньому ціна токена Редкоін може вирости, якщо розробники в кінцевому підсумку оголосять про нові партнерські відносини, а також офіційно інтегруються в такі сервіси, як Instagram або Facebook. В цьому випадку аудиторія користувачів монети збільшиться на величезну кількість людей.

джерело:

Reddcoin Homepage

Welcome to ScamBitcoin.com!

https://www.cryptocoinjudge.com/

Homepage test2

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector