Revain криптовалюта: робота над сервісом справжніх відгуків, особливості платформи

Що таке Revain

Блокчейн-проект Revain криптовалюта (RVN) — це цифрова платформа об’єктивних відгуків, заснована на блокчейн-технології.

Досить очевидно, що галузь відгуків про репутації того чи іншого підприємства потребує зміни. Ця бурхливо-розвивається індустрія чревата шахрайством і суб’єктивними думками, беручи до уваги той факт, що зловмисні користувачі невпинно пишуть фальшиві відгуки.

Щоб привнести зміни в сектор відгуків, було і придумано децентралізоване рішення, під назвою Revain.

Як влаштована платформа Revain

Сам проект Revain описує себе як «прозора платформа зворотного зв’язку нового покоління». Основна перевага використання блокчейн-технології полягає в тому, що огляди Revain не можуть бути змінені або видалені, а автори відгуків отримують винагороду у вигляді криптовалюта RVN.

В результаті компанія Revain створила екосистему, в якій користувачі мотивовані написанням чесних відгуків за токени RVN.

Також існує другий токен, під назвою «R». Обидва токена мають різне призначення.

Вся блокчейн-система Revain, до речі, побудована на платформі Ethereum і використовує смарт-контракти (англ. Smart-contract) для верифікації автентичності відгуків.

Токен R можна було отримати під час «краудсейла» (англ. Crowdsale), а ось друга цифрова валюта — RVN, запущена в січні 2018 року, використовується як стабільна внутрішньоплатформена валюта, спрямована на утримання фіксовану ціну.

На старті Revain пропонує користувачам писати огляди ICO і кріптовалютних бірж, а вже потім — огляди ресторанів і інших додатків.

Команда розробників Revain

Засновником блокчейн-проекту Revain вважається Рінат Арсланов (англ. Rinat Arslanov). Арсланов є підприємцем з 10-річним досвідом у бізнесі, венчурному капіталі і блокчейн-просторі.

Рештою ключовими співробітниками команди розробників Revain є Сергій Потєхін (англ. Sergey Potekhin), що відповідає за розробку і дизайн блокчейн-платформи Revain, а також займає за сумісництвом посаду Генерального директора в області технологій і Сергій Омілянчук (англ. Sergey Omilyanchuk), що відповідає за архітектуру серверів і додатків.

Хто може використовувати Revain

Протягом дуже довгого часу різні підприємства посилалися на відгуки клієнтів, які допомагають створювати, просувати або, іноді, навіть руйнувати бізнес.

Відповідно до недавніх досліджень, левова частка відгуків клієнтів в Інтернеті виявляється підробленої, а шахрайство і фейковий новини збільшуються щодня приблизно в десятки разів.

У підсумку, як правило, компанії з поганим рейтингом і відгуками в Інтернеті, отримують менше клієнтів, через що їм доводиться покращувати свої послуги або продукти, щоб залучити нових або хоча б пішли клієнтів.

У проекті Revain вважають, що підприємства повинні вкладати кошти тільки в ті системи, в яких вони можуть своєчасно дізнатися правдиві відгуки клієнтів, що допоможе бізнесу скорегувати свої процеси, покращуючи продуктивність і підвищуючи рівень задоволення клієнтів.

До того ж в Revain вважають, що технологія Інтернету речей (англ. Internet of Things) і блокчейн здатні надати інструментарій, необхідний для створення більш надійного оглядового форуму, а сама блокчейн-система Revain незабаром зможе стати системою зворотного зв’язку між машинами.

Розвиток технології межмашинного взаємодії (англ. Скор. M2M) в кінцевому підсумку дозволить роботам, які користуються інформацією системи Revain, грати важливу роль в наданні відгуків користувачів, що відносяться до репутації компанії.

Наприклад, якщо недавно-куплений телевізор зламається, він буде використовувати технологію IOT і звернеться до виробника з уточненням того, що зламалося, а натомість виробник, який отримав справжню зворотний зв’язок від телевізора, буде знати, що необхідно відремонтувати або навіть поліпшити в майбутніх моделях такого продукту .

Де придбати і де зберігати RVN

На момент написання матеріалу, цифрова валюта RVN доступна тільки на двох крипто-торгових майданчиках:

  • CryptoBridge (обробляє близько 98% від загального обороту RVN);
  • Nanex (обробляє близько 2% від загального обороту RVN).

Зберігати сам актив RVN чи можна на рахунках вищевказаних торгових майданчиках, або на спеціально створеному розробниками Revain гаманці — RavenCoin Wallet.

висновок

Блокчейн-платформа Revain сильно відрізняється по ідеологічній складовій від своїх колег по кріптовалютному сектору.

Ідея сервісу відгуків на основі блокчейн-технологія досить незвичайна, а можлива в майбутньому інтеграція з технологією Інтернету речей обіцяє велике кількість переваг як для самого проекту, так і для токена RVN.

джерела:

Captain Altcoin

BEG Home

https://github.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector