Ринкова капіталізація Лайткоіна 2018: причини зростання

Капіталізація Лайткоіна — параметр, що залежить від загального числа цієї криптовалюта і ринкової вартості віртуальних монет. Розрахунок капіталізації відбувається за тим же принципом, що і на ринку цінних паперів. Різниця в тому, що обсяг криптовалюта постійно змінюється в бік збільшення (в межах встановленого ліміту емісії). Крім того, ринок цифрової валюти відрізняється нестабільністю, про що свідчить розбіг цін на різних біржових майданчиках.

Показник ринкової капіталізації Лайткоіна

Графік ринкової капіталізації Лайткоіна з кінця квітня 2017 по початок січня 2018
Показник ринкової капіталізації Лайткоіна з 28 квітня 2017 по 6 січня 2018

Незважаючи на ряд відмінностей від сфери цінних паперів, кріптовалютний ринок існує і знаходиться на активному етапі розвитку. Тільки за 2017 рік ціна багатьох віртуальних монет зросла в десятки разів. Не виключенням став і Лайткоін, який показав небувалий стрибок курсу і зацікавив багатьох інвесторів. Його ціна за рік виросла з 4,5 до 225 доларів.

На 6 січня 2018 року капіталізація Litecoin становить 16,5 мільярда доларів. Криптовалюта займає шосту позицію після біткоіни (286,3 млрд.), Ріппла (119,3 млрд.), Ефіріума (100 млрд.), Біткоіни Кеша (44,4 млрд.) І Кардано (26,6 млрд.). У період з 2011 по січень 2017 року капіталізація Лайткоіна не піднімалася вище позначки в 920 млн. Доларів. Починаючи з 2017 року, параметр пішов вгору, а 19 грудня він перевищив позначку 19 млрд. Доларів.

У чому причини зростання капіталізації Litecoin?

Монети Лайткоіна в сірих тонах

За заявою експертів стрибок капіталізації цифровий валюти Лайткоін обумовлений такими причинами:

  1. Підвищення активності Bitcoin-холдеров, а також поява людей, зацікавлених у купівлі криптовалюта.
  2. Запуск торгів ф’ючерсів біткоіни на Чиказькій біржовому майданчику і CME. Фахівці фінансового ринку впевнені, що зростання Bitcoin тягне за собою підвищення інтересу до одного з його конкурентів — Лайткоіну.
  3. Збільшення комісій в кріптовалютной мережі біткоіни призводить до зростання інтересу до Litecoin, угоди з якими більш вигідні учасникам.
  4. Розробник кріптовалютного «срібла» Чарлі Лі знаходиться на увазі, дає інтерв’ю і бере участь в ТВ-шоу. Крім того, він активний в соціальних мережах, що підвищує довіру до віртуальної монеті.
  5. Впровадження нових технологій, в тому числі SegWit, завдяки якій розмір блоку збільшився вдвічі, і підвищилася пропускна здатність мережі.
  6. Підтримка Лайткоіна з боку BitGo — творців одного з найбільш надійних гаманців. Компанія надає послуги підвищення безпеки кріптовалютной мережі Litecoin, що також сприяє зростанню довіри.
  7. Поява Lightning Network — технології, що дозволяє проводити транзакції в мережі Лайткоіна без комісій.

На цьому тлі Litecoin має відмінні перспективи, і ще довго буде утримуватися в ТОП-10 криптовалюта. З ростом інтересу публіки збільшиться курс віртуальних монет, а за ним і капіталізація.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector