Ripple Gatehub як кращий гаманець для зберігання криптовалюта

Від автора: дивно, коли у проекту, який займає третє місце за капіталізацією і перше за визнанням світовими фінансовими лідерами, немає власного гаманця. Користувачі завжди шукають, куди б закинути тисячу-другу XRP на зберігання. Для Ripple Gatehub сьогодні став одним з кращих. Що ж робить його еталоном?

Основне сховище

Ripple — один з кращих кріптовалютних проектів ринку. Це підтверджують керівники всіх великих банків по всьому світу. Завдяки цій мережі міжнародні перекази стали набагато швидше і дешевше. Єдиною істотною проблемою, здавалося б, є лише конфіденційність.

Але як виявилося, за 6 років Ripple Labs не зробили ще одного: не розробили локальний гаманець. Тому користувачі змушені шукати сховище у вигляді мультивалютних програм на зразок Jaxx, відкривати акаунти на біржах або купувати апаратні гаманці.

Але хорошим відкриттям для багатьох стала поява сервісу Gatehub, який сьогодні вважають основним сховищем для XRP. Насправді ж, тут можна відкрити рахунки для Bitcoin, Ethereum, Augur і Ethereum Classic. Але саме Ripple стала головною орієнтацією розробників гаманця.

Gatehub — надійність і багатофункціональність

Оскільки його вважають основним гаманцем для XRP, Gatehub повинен забезпечувати відповідний рівень безпеки, а також простоти використання. Адже Ріппл — це один з кращих проектів, а тому всі програми для нього повинні відповідати цьому статусу.

Даний сервіс дозволяє не тільки зберігати монети, але і здійснювати з ними всі операції. Користувачеві не потрібно займатися безліччю перекладів туди-сюди, щоб врешті-решт стати власником XRP. Gatehub має гарну біржею, що дозволяє купити монети прямо тут. При цьому, комісія не перевищує 0.5%, що дуже позитивно позначається на економії коштів.

Безпека завоює довіру

Перше питання, безумовно, стосується безпеки. В цьому плані сервіс практично не має рівних серед собі подібних. Історія існування не знає фактів зломів або просто успішних масових атак, які спровокували падіння серверів.

Англомовні форуми мають у своєму розпорядженні деякими темами, в яких йдеться про щось, схожому на злом. Так, одному з користувачів прийшло повідомлення про наявність підозрілих транзакцій з подвійною тратою, в яких брав участь його гаманець. За це його могли покарати зняттям енної суми з балансу.

Однак, звернення в технічну підтримку дало зворотний результат. Офіційна відповідь показав, що адміністрація сервісу не відправляла даному користувачеві подібного повідомлення і нічого стягувати не будуть. Гаманець дійсно залишився недоторканим. Це говорить про те, що комусь просто вдалося дістатися до розсилки повідомлень від сайту.

З одного боку, такий факт наштовхує на думку, що у сервісу є пробоїни. Мовляв, якщо вийшло дістатися до пошти, то можна вийти і на бази даних або доступ до акаунтів користувачів. З іншого боку, цей випадок поодинокий, так і нарікань на пропажу коштів не було.

Комфорт дорівнює приросту онлайну

Крім захищеності багатьох користувачів завжди цікавить, наскільки зрозумілим є інтерфейс і як складно здійснювати різні операції з сервісом. Досить часто багато жертвують якимось функціоналом на користь комфорту.

Gatehub — одна з тих майданчиків, яка має в своєму розпорядженні максимально зручною робочою областю. Так, тут немає російського, але це ні краплі не заважає повністю розібратися у всіх можливостях гаманця.

Функціонал розроблений і розміщений таким чином, що навіть повністю не знаючи англійської, можна користуватися сервісом на рівні корінного британця (в плані розуміння). Єдине, з чим буде складно впоратися — це документація майданчики і звернення в технічну підтримку.

Інтерфейс гаманця представлений наступними розділами:

  • настройка (створення, редагування, зміна особистих даних, перегляд історії операцій);
  • отримання;
  • відправка;
  • допомога;
  • аналітика;
  • обмін.

Внутрішня біржа

Останній пункт інтерфейсу стосується операцій з купівлі-продажу Ripple на інші монети. Сервіс має повноцінної внутрішньої біржею, завдяки чому користувачі можуть в будь-який момент обміняти свої кошти або почати грати на зміні курсу.

У порівнянні з іншими майданчиками (тим же Bitstamp або Kraken) вона не має в своєму розпорядженні наявністю великої кількості торгових пар. Тим не менш, це не заважає їй бути однією з кращих. Адже Gatehub має дві дуже важливі риси: безпека і зручність.

Оскільки більшість трейдерів грають в парі з Фіатом або топовими криптовалюта, то вони вибирають саме цей майданчик для заробітку. Таким чином можна вбити відразу двох зайців: забезпечити надійне середовище для монет і заробляти, не переводячи монети на іншу платформу.

Аналітика в допомогу трейдерам

Торгівля криптовалюта як спосіб заробітку — дуже складний процес. Це може підтвердити будь-який досвідчений гравець. Та й за них про це часто говорить їх зовнішній вигляд. Якщо звернути увагу, більшість трейдерів виглядають на 5-7 років старше за свій реальний вік. Здебільшого їх видають поріділі сиве волосся і втомлені очі.

Постійна напруженість і сплеск емоцій як при успіху, так і при невдачах сильно позначаються на нервовій системі. Як відомо, чим більше хвилювання переживає людина, тим більше це відбивається на його зовнішньому вигляді. Тому трейдера часто дуже легко впізнати.

Gatehub розробив непогану аналітику графіків спеціально для новачків (старожили більше довіряють собі). Вона підказує можливі успішні операції з обміну на біржі. Завдяки цьому можна зробити непоганий старт.

Звичайно, вона далеко не стовідсоткова і кожен рада слід перевіряти. Хоч графіки і є математикою, комп’ютер не завжди здатний прорахувати подальший розвиток ситуації на ринку, адже на нього дуже сильно впливають дії трейдерів. Проте, це непоганий засіб для тренування вправності.

Реєстрація

На відміну від безлічі бірж і онлайн-гаманців, процес створення аккаунта тут трохи заплутаний. Це пов’язано із забезпеченням безпеки сховища, тому доведеться витратити час на відкриття рахунку.

По-перше, майданчик англомовна, тому відсутність відповідних знань може ще більше затягнути процес. Якщо вас це не турбує, то буде набагато простіше. В іншому випадку простого перекладача буде цілком достатньо.

Початок нічим не відрізняється: потрібно заповнити форми, в яких слід вказати адресу електронної пошти і придумати пароль. Після цього ви побачите вікно, в якому біржа надає унікальний ключ відновлення. Запишіть, а ще краще — скачайте його, оскільки це буде єдиний спосіб повернути доступ до аккаунту в разі втрати пароля.

Після цього заходите на пошту і дотримуйтесь інструкцій, зазначеним в листі. Перехід за посиланням створює аккаунт і підтверджує реальне існування користувача. Після цього гаманець буде доступний для використання, але з деякими обмеженнями (заборона на торгівлю, лімітована сума введення-виведення).

Якщо ви хочете позбутися від обмежень, потрібно пройти останній етап — верифікацію. Як ви розумієте, це трохи знижує конфіденційність, оскільки необхідно надати всі паспортні дані, включаючи місце прописки. При цьому, користувач повинен докласти своє фото з паспортом в руках.

Звичайно, вся інформація повністю прихована, але все ж вона зберігається в базі даних. Якщо хтось зможе її зламати, то багато клієнтів майданчики виявляться в складному становищі. Кінцева точка — це підтвердження номера телефону. Після цього ви станете офіційним користувачем і будете мати доступ до всього функціоналу.

види гаманця

Gatehub розпорядженні декількома варіантами зберігання коштів, від яких залежить проведення операцій і джерело управління балансом.

  1. Ripple — все транзакції проходять через основну мережу і записуються тільки в її реєстр.
  2. Hosted — управління проводиться на самому майданчику, при цьому дані про транзакції зберігаються як в мережі Ripple, так і на серверах Gatehub.
  3. Advanced — можливість передати управління іншому користувачеві, а також видавати кредит.

Повноцінний вибір доступний тільки верифікованим клієнтам. Власник завжди має можливість змінити вид гаманця, заморозити його, закрити доступ або просто видалити. При цьому, незалежно від варіанту на балансі завжди повинне бути 20 XRP.

Навіщо потрібен резерв

20 токенов, які потрібно мати на балансі не тільки Gatehub, але і будь-якого іншого гаманця Ripple, є своєрідним резервом. Без них використовувати сховище можна. Крім того, після поповнення, вивести цю суму більш неможливо.

Хтось вважає, що таким чином Ripple Labs отримує гарний прибуток і розводить користувачів. На саме ж, така система розроблена з метою підвищення рівня безпеки. Завдяки цій умові стало невигідно створювати порожні гаманці.

Зловмиснику доведеться витрачати багато коштів, якщо він побажає заспаміть мережу або конкретний сервіс створенням безлічі акаунтів. Крім цього, на Gatehub резерв виходити за рамки 20 токенов. Природно, від суми залежать деякі можливості.

Так, за кожен шлюз, пов’язаний з аккаунтом, потрібно мати додаткові 5 XRP на рахунку. На кожен відкритий ордер на біржі теж потрібно мати відповідною кількістю. Так, наприклад, якщо вам потрібно два шлюзу і можливість робити один ордер, то в резерві має бути не 35 XRP.

При цьому, все, що буде забезпечувати функціонал, але перевищує 20 токенов, можна буде вивести в будь-який момент. Як ви розумієте, в такому випадку можливості знову будуть обмежені.

Переваги і недоліки

Як вже було сказано, Gatehub став подобою офіційного клієнта для зберігання Ріппл, незважаючи на наявність тільки онлайн версії. Він дійсно відповідає статусу самої криптовалюта і надає користувачам надійне середовище.

Так, серед переваг можна виділити високий рівень захисту, який забезпечується поетапної реєстрацією і підключенням резервів. Крім того, безпека тримається на високому рівні завдяки базовим конфігурацій майданчики, які не дозволяють її зламати.

Гаманець дуже простий у використанні і має дуже широкий функціонал, включаючи внутрішню біржу і аналітику для неї. Будь-новачок буде тільки радий знайти такий сервіс. Багато хто відмовляється від великих платформ на зразок Binance на користь Gatehub.

Серед недоліків можна виділити необхідність резерву, який складає обов’язкових 20 XRP, а також по 5 XRP за кожну додаткову можливість. Так, якщо користувач стане великим гравцем і зможе робити відразу по кілька ордерів, то йому потрібно мати 50 і вище токенов на балансі.

Також, великим недоліком для користувачів СНД є відсутність російськомовної версії. Звичайно, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, але завжди приємніше працювати зі знайомим мовою, ніж сидіти і розбиратися в деяких повідомленнях зі словником.

висновок

Якщо ви все ще в пошуках надійного сховища для Ripple, то ця платформа вам відмінно підійде. Так, в минулих статтях йшлося про те, що онлайн-гаманці не самі надійні серед інших варіантів. Але розробники Gatehub подбали про захищеному середовищі, що підтверджується фактами. Жодного повідомлення про падіння серверів майданчика не було, та й баланси завжди в цілості.

Крім того, не переходячи по іншим посиланням, тут можна спокійно торгувати Ріппл, або просто обміняти його на іншу криптовалюта. Для основних проектів тут також передбачені гаманці. Та й фіат на Gatehub також присутній.

Користувачі нарекли майданчик основним гаманцем Ripple. Розробники роблять все для того, щоб не втрачати цих позицій. З огляду на невелику кількість варіантів, при будь-яких сумнівах можна завжди звернутися до Gatehub. На крайній випадок вона послужить тимчасовим сховищем, в якому можна бути впевненим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector