Ripple на EXMO — як купити XRP на біржі

EXMO — одна з найпопулярніших бірж на території СНД. Зберігання крипти на ній надійне настільки, наскільки це взагалі можливо у випадку з біржами. Однак користувачів приваблює не тільки це. У сервісу широкий функціонал і простий інтерфейс. На ній підтримується 46 валютних пар. В особистому кабінеті можна вибрати кріптовалютние і фіатние рахунки, які вас цікавлять, з 19-ти запропонованих варіантів. Тут торгуються більшість популярних криптовалюта. При цьому купити їх можна не тільки за рублі, долари, євро, але і за гривні і навіть польські злоті. Особливості покупки Ripple на EXMO ми і розглянемо зараз.

Як створити рахунок Ripple на EXMO?

Ripple-рахунок
Ripple-рахунок серед доступних

Перш, ніж купити Ripple за рублі на EXMO або використовувати для покупки іншу валюту, потрібно створити рахунки, які будуть задіяні. Якщо у вас вже є Ріппли на іншому гаманці, то буде досить просто активувати XRP-рахунок, перейшовши в розділ «Гаманець» і натиснувши на «Налаштування». У вікні потрібно просто перемістити важіль, щоб він з сірого перетворився в синій. Після цього в списку підтримуваних валют у вас з’явиться XRP. Таким чином можна додавати і деактивувати потрібні й непотрібні вам криптовалюта для торгівлі.

Меню активації рахунків

Якщо ж вас цікавить, як купити Ripple на EXMO, то потрібно спочатку визначитися, за яку валюту ви будете купувати. Відповідно до цього активуйте потрібні рахунки в тій же вкладці.

Як поповнити рахунок Ripple на EXMO?

Переклад Ріпплов
Поповнення XRP-рахунку на біржі з гаманця

В першу чергу ми розглянемо, як перевести вже куплені монети XRP на рахунок exmo.me.

Для цього дотримуємося наступної інструкції:

  1. Навпаки позначення XRP-рахунку в категорії «Гаманці» натискаємо «Поповнити».
  2. Копіюємо адресу гаманця і Destination tag, які вводимо на іншому гаманці, де зберігаються наші Ріппли, в графі одержувача.

Як бачите, в цьому випадку мінімальний введення на баланс — 10 XRP, а комісія біржі відсутній.

Як купити Ripple на біржі EXMO — покрокова інструкція

Всі обмінні операції проводяться у вкладці торги. Розібратися в інтерфейсі буде просто навіть новачкові. Справа є перелік валютних пар. Щоб зрозуміти, за яку валюту ми можемо придбати на EXMO XRP, вибираємо потрібну нам крипту.

Вибір XRP серед пропонованих валют на біржі

Як бачите, для операцій з Ripple на EXMO доступні лише три пари: XRP / BTC, XRP / USD і XRP / RUB. Таким чином купити Ріппли ми можемо за рублі, долари і біткоіни. Станом на 15 березня котирування наступні:

Валютна параКупівляпродаж
XRP / BTC0,000081660,00008185
XRP / USD0,69010,6907
XRP / RUB36,837,14

Вибираючи кожну з валютних пар, можна бачити з лівого боку відображається графік торгів за останній день, місяць, тиждень і рік за бажанням.

Валютні пари з XRP

Нижче, під графіком можна вибрати спосіб покупки Ripple на EXMO:

  1. За ліміту. Позначає покупку активу при досягненні певної ціни. Наприклад, станом на написання статті найнижча ціна XRP — 35,71 рубля, а найвища — 40,7 рублів. На даний момент купити Ріппл можна за 37,14. Щоб не чекати мінімуму вартості, ми можемо встановити автоматичну покупку 5 XRP за ціною 36 рублів. Якщо ціна опуститься до цього порога, то операція відбудеться автоматично, навіть якщо користувача на даний момент немає в мережі.
  2. По ринку. Операція здійснюється моментально за ринковою ціною. Тут можна вибрати покупку певної кількості Ріпплов або на певну суму рублів.

Обмін XRP по ліміту і ринку

Також здійснити миттєвий обмін на Ріппл за ринковою ціною можна у вкладці «Обмін». Зазначаємо, скільки можемо віддати доларів, рублів, біткоіни або скільки хочемо отримати Ріпплов.

Обмін XRP / USD

Як бачите, розібратися з функціоналом на платформі Ексмо легко буде навіть новому користувачеві. Інтерфейс русифікований, а меню інтуїтивно зрозуміло. З підказками і інструкціями з нашої статті розібратися в тонкощах покупки Ripple на EXMO буде ще простіше. На завершення відзначимо, що при виведенні Ріпплов з біржі ліміти знаходяться в межах 25-100000 XRP. При цьому комісія за операцію складе 0.02 XRP.

Пам’ятайте, що на біржі безпечно зберігати невеликі суми криптовалюта або ж торгувати ними. А ось для довгострокового зберігання на перспективу краще скористатися локальними гаманцями і холодними сховищами.

Детальніше про те, як купити Ripple на EXMO, дивіться наочно в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector