Ripple на GateHub: як відправити і купити XRP

 • Як купити Ripple на GateHub
 • Ріппл продовжує розвиватися і завойовувати нові ринки. Буквально на днях пройшло повідомлення про те, що Ripple буде інвестувати в стартапи, які задіюють XRP. Консорціум провідних банків Японії анонсував в березні 2018, що на базі технології Ripple планується створити додаток для мобільних пристроїв MoneyTap. Його основне призначення — миттєві перекази незалежно від дня тижня і часу доби. Не дивно, що інтерес до цієї криптовалюта постійно зростає. Однак вона поки знаходиться на початку свого шляху, що дає привід розглядати її як цілком ліквідний актив для довгострокових інвестицій.

  Ми розберемо сьогодні один з надійних способів зберігання Ріппл — XRP гаманець на GateHub. Багато хто помилково називають його офіційним гаманцем Ріппл, але це не так. А думка це поширилося тому, що GateHub був раніше рекомендований на офіційному сайті Ripple. Проте, це зовсім самостійний сервіс. Російськомовні користувачі поки мало його освоїли, в мережі можна зустріти скарги на різні накладки. Як правило, вони пов’язані з тим, що кошти довго зараховуються. Але якщо проаналізувати дати, то з’ясовується, що більшість таких скарг доводиться на передноворічні дні або початок року. У всякому разі, говорити про те, що GateHub не заслуговує на довіру, приводу немає. Гаманець працює, гроші справно виводяться.

  Інтерфейс XRP-гаманця на GateHub

  Часто скарги користувачів пов’язані з незнанням ряду нюансів. Щоб активувати гаманець Ripple не тільки на GateHub, а на будь-якому іншому сервісі, система зажадає 20 XRP резерву. Тобто, щоб користуватися гаманцем, потрібно покласти туди спочатку цю неспалену суму. Надалі ви не зможете її вивести, вона залишиться на рахунку як своєрідна бронь. Також рекомендуємо перш ніж поповнювати зареєстрований гаманець Ripple на GateHub, спочатку покласти цю мінімальну суму, активувати гаманець і верифікувати свій аккаунт. І тільки після цього пересилати основну суму Ріпплов. Будьте готові до того, що верифікація займе чимало часу, іноді до місяця. Для неї потрібні скани деяких документів: закордонний паспорт, оплати комунальних послуг. Можна відіслати фото, зроблені з мобільного.

  Верифікація GateHub XRP

  На сьогоднішній день GateHub XRP — єдине визнане і рекомендований творцями Ріппл мультивалютний онлайн гаманець для зберігання і використання цієї криптовалюта, незважаючи на різні нарікання, які можна зустріти в мережі.

  Реєстрація на GateHub

  Реєстрація XRP-гаманця на GateHub

  Реєстрація досить проста і зрозуміла, але російськомовної версії на сайті немає, тому скористайтеся онлайн перекладачем сторінок, який вбудований в браузер Хром, якщо англійська викликає труднощі.

  1. Отже, переходимо на сайт wallet.gatehub.net.
  2. Натискаємо кнопку «Зареєструватися» (sign up) і потрапляємо на сторінку реєстрації.
  3. Заповнюємо всі необхідні поля: адреса електронної пошти, пароль (придумуємо самі) і підтверджуємо пароль повторним введенням, тиснемо кнопку sign up.
  4. Після цього програма видасть нам ключ відновлення (Recovery Key), який потрібно зберегти в окремому місці. Тут же є кнопка Download Recovery Key (Завантажити ключ відновлення). Натиснувши на неї, ви зможете зберегти на комп’ютері готовий текстовий файл з рядком ключа.
  5. Далі переходимо в зазначену на сайті пошту і активуємо наш аккаунт за посиланням, натиснувши на кнопку «Activate account».
  6. Програма перекидає нас на сторінку входу, де потрібно знову ввести адресу пошти і пароль.
  7. На наступній сторінці нас запитують, чи ми представляємо якусь компанію або є приватною особою. А також, чи маємо ми намір займатися трейдингом на майданчику GateHub. Натискаємо кнопку «Individual» і переходимо до процесу ідентифікації особистості. Заповнюємо і підтверджуємо номер телефону, вказуємо нікнейм, завантажуємо фото (можна пропустити), заповнюємо поля профілю (паспортні дані, адреса проживання) і завантажуємо скани документів. Сервіс вимагає скан або фото закордонного паспорта і комунальних платежів, але вітчизняний паспорт теж проходить. Замість квитанції про оплату можна відправити виписку з банку.
  8. Далі вводимо ще раз пароль, прив’язуємо двухфакторную авторизацію і переходимо в гаманець.

  На даний момент у нас вже є аккаунт в онлайн гаманці Ripple GateHub, тобто активований адресу Ріппл, який ми можемо дізнатися, натиснувши на кнопку Deposit.

  Поповнення XRP-гаманця на GateHub

  Але поки ця адреса не активний. Для його активації потрібно покласти туди 20 XRP. Якщо поповнити сюди відразу всю суму наявних у вас Ріпплов, вони прийдуть на гаманець і він активується, але операція буде проходити довго, а ви будете переживати за свої гроші. Тому спочатку краще поповнити тільки на 20 XRP, щоб активувати, а потім класти сюди решту суми. Якщо у вас немає криптовалюта Ripple і ви тільки збираєтеся її купити, зробити це можна прямо на GateHub, оскільки гаманець мультивалютний і підтримує функції обміну і трейдингу. Далі ми розповімо, як купити на GateHub Ріппл, якщо ви поповнили рахунок в інший криптовалюта і як купити Ріппл на біржі і перевести на гаманець.

  Як перевести Ripple на GateHub з біржі Полонікс?

  Переклад Ripple на GateHub з біржі Полонікс

  Найвигідніше купувати криптовалюта на біржі, а простіше через обмінні сервіси. Перейдемо, наприклад, на біржу Полонікс. Якщо ви не зареєстровані, то тут також потрібно буде пройти цю процедуру. Ви можете вибрати іншу біржу, наприклад, Exmo — сам процес покупки і перекладу Ripple на гаманець залишається такою ж. Рахунок на біржі поповнюється в будь-якій доступній фіатной валюті — в тих же рублях, гривнях, доларах, євро або в біткоіни. На самій біржі ми обміняємо їх на Ріппл.

  Для цього переходимо у вкладку «Margin trading», вибираємо XRP, тиснемо «Buy XRP». Зверніть увагу, що на різних біржах правила покупки можуть відрізнятися — не скрізь можна безпосередньо купити Ріппл за рублі, скажімо. Спочатку доведеться обміняти їх на долари або біткоіни. Список підтримуваних валют і криптовалюта знаходиться в розділі меню «Balances».

  Після покупки Ріппл ми побачимо відображення суми на поточний баланс (кнопка «Balances»). Далі переходимо у вкладку «Deposits / Withdraws» і в довгому списку валют вибираємо XRP, тиснемо «Withdrawls». Заповнюємо всі поля (адреса Ріппл на GateHub, суму). Через кілька хвилин монети надійдуть на наш гаманець.

  Як відправити Ripple з гаманця GateHub на біржу?

  Відправка Ripple з GateHub на біржу

  1. Для цього переходимо у вкладку «Wallet» (гаманець) і натискаємо «Send Payment».
  2. Бачимо, що є кілька варіантів відправки Ripple: на пошту, гаманець (всередині сервісу GateHub) або на адресу Ripple на якійсь біржі. Адреса ми копіюємо з біржі, зайшовши у вкладку «Withdrawls», «Adress». Ці дії однакові практично на всіх біржах.
  3. Вставляємо скопійований адресу в поле «Send to», вказуємо суму виведення, тиснемо «Next step».

  Переклади по електронній пошті

  Переклад по електронній пошті

  Гаманець GateHub дозволяє проводити транзакції між своїми користувачами за полегшеною процедурою. Подивимося, як перевести Ріппл з GateHub по електронній пошті. Припустимо, ви хочете перевести свої Ріппли або біткоіни знайомому, який живе десь в Америці. Досить знати його пошту, по якій він зареєстрований в системі. Вказуєте країну проживання користувача, його пошту і нікнейм, підтверджуєте суму переказу — кошти приходять протягом максимум години. Комісія за переказ стандартно 0,2 XRP.

  Як купити Ripple на GateHub?

  Купівля Ripple на GateHub

  Гаманець GateHub мультивалютний і підтримує біткоіни, Етереум, Етеріум класик і ще ряд криптовалюта. У вкладці «Обмін» (Exchange) можна обміняти, наприклад, ETH на XRP.

  Для цього заходимо у вкладку і бачимо два поля для вибору криптовалюта. У систему вбудований калькулятор, який повідомляє, що за наші 0,008 ETH ми можемо отримати 2,49 XRP. Потім вводимо пароль від гаманця (той, з яким ми входимо в кабінет) і натискаємо зелену кнопку «Unlock» (розблокувати). Засоби переходять з балансу Етереум на Ріппл моментально. Так як купити Ріппле на GateHub досить просто, є сенс поповнювати рахунок в тій валюті, яка у вас вже є і проводити обмін на платформі гаманця.

  На платформі GateHub ви також можете займатися трейдингом, використовуючи Buy і Sell ордера. Для цього заходимо у вкладку «Trade» (угода) і вибираємо кріптовалютную пару. Тут, як і на інших торгових платформах, є можливість купувати і продавати по ринку або відкладеними ордерами за певною ціною.

  Крім GateHub, є й інші сервіси, що пропонують онлайн-зберігання Ripple, в тому числі кріптобіржі. Але історія вчить нас тому, що зберігання на біржі вкрай небезпечно. Тому в довгостроковій перспективі кращого сервісу для Ріпплов, ніж GateHub, мабуть, немає. Все-таки він рекомендований організаторами Ripple і обіцяє 100% безпеку збереження наших коштів на своїх шлюзах. Якщо ви не торгуєте на біржі, то варто віддати перевагу саме цьому гаманцю.

  Більше про використання GateHub для Ripple, дивіться у відео нижче:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector