Ripple — прогноз курсу криптовалюта, перспективи XRP

У 2017 році криптовалюта Ripple зуміла здивувати і зацікавити мільйони інвесторів. Що й казати, якщо на початку 2017 року ціни на монети становила 0,0065 USD за один долар, а вже до кінця року ціна підскочила до 2,28 доларів за монету. Виходить, що курс криптовалюта всього за рік виріс в 350 разів.

Не встигли інвестори насолодитися моментом і закупити XRP, як відбулася стрімка корекція в бік зниження. Майже весь перший квартал 2018 року вартість монети падала (крім кількох періодів). На 23 березня 2018 року ціна Ріппл становить 0,64 долара. Якщо порівнювати з торішніми показниками, зростання все одно залишається феноменальним — в 100 разів. Не дивно, що тематика прогнозів криптовалюта Ripple користується підвищеним попитом. Що очікує XRP в майбутньому? Чи буде зростання в 2018, 2019 і наступних роках? Чи варто інвестувати або краще почекати з цим питанням? Ці та інші моменти розглянемо нижче.

Прогноз Ripple на основі історичних даних

Монета Ріппл в руках

Трейдер або інвестор перед покупкою криптовалюта завжди вивчає історію змін її ціни, аналізує реакцію курсу на події і робить висновки про майбутні перспективи активу. Відомо, що Ріппл з’явився в 2012 році і довгий час знаходився в «зародковому» стані. У період з 2012 по 2014 року його курс не перевищував відмітки в 0,06 доларів за XRP. У 2015 році відбулася «осідання» вартості, яка більшу частину часу протрималася на рівні 0,006-0,007 доларів за монету. З 2016-му були короткочасні сплески до 0,008 доларів, але в іншому курс залишався майже незмінним. Головні зміни відбулися в 2017-м, коли криптовалюта показала стрімке зростання. З’явилося сотні прогнозів Ripple, що стосуються майбутніх перспектив віртуальної монети.

Перший зростання припало на кінець березня — початок квітня, коли вартість XRP піднялася до позначки 20 центів за монету. Бичачий тренд продовжувався до 17 травня 2017 го, коли курс досяг 40 центів, після чого пішов незначний спад. Черговий стрибок стався в грудні, коли Ripple практично щодня брав нові вершини, а 7 січня 2018 року вартість досягла неймовірних для цієї монети висот — 3,4 XRP за долар.

Звичайно, зміни не відбувалися на рівному місці. Однією з причин стало зростання криптовалюта Bitcoin, яка потягнула за собою інші віртуальні монети, в тому числі і Ріппл. Варто відзначити і ряд позитивних подій, які передували росту — запуск обмінника, проведення конференції в Торонто, розміщення криптовалюта на нових біржах (CoinRail, Huobi Pro та інших). Також були зустрічі в Південній Кореї і Токіо, після яких у інвесторів зміцнювалася віра в криптовалюта.

У період зростання Ripple 15 грудня 2017 го відбулося тестування траншу між Кореєю та Японією, що тільки закріпило успіх. Але стрімке зростання не може тривати нескінченно. Досвідчені трейдери знають, що за активним бичачим трендом слід корекція, що передбачає зниження ціни. Так сталося і цього разу. Вже 16 січня вартість Ріппл становила 1,2 долара за монету. Курс за тиждень впав в три рази, що викликало паніку серед інвесторів, які встигли вкластися в криптовалюта. На цьому етапі виникали самі негативні прогнози по XRP.

Незважаючи на невеликі сплески, вартість Ripple продовжує падати і сьогодні. На 23 березня 2018 року курс становить 0,64 долара. Але ведмежий тренд може змінити напрямок. Все, що потрібно — відповідний новинний фон, який свідчить про майбутні перспективи віртуальної монети.

До слова, навіть в період зниження курсу були події, які приводили до короткочасного зростання ціни. Наприклад, приєднання до мережі LianLian International (9 лютого 2018 року) партнерські відносини з UAE Exchange (13 лютого), співпраця з Вестерн Юніон (16 лютого). Все це призвело до того, що курс знову перевалив за один долар і продовжував зростання. Але вже незабаром вартість знову пішла вниз, незважаючи на ряд позитивних новин, таких як підключення до партнерства нових банківських установ і вихід на біржу Abra (15 березня).

Чим обумовлений позитивний прогноз Ripple?

Монета Ріппл у вогні

Незважаючи на тимчасові проблеми і ведмежий тренд на ринку XRP, інвестори вірять в майбутнє криптовалюта Ripple. Прогноз курсу на думку багатьох експертів можна назвати позитивним. Реальні цифри на грудень 2018 року — 2-3 долара за 1 XRP. Що стосується довгострокових цілей, тут багато що залежить від активності компанії та впровадження системи в банківську мережу.

В цілому, експерти виділяють ряд причин, за якими Ріппл буде розвиватися, а курс — рости:

  1. Вигідні операції. Компанії вже вдалося укласти контракти з десятками великих фінансових інститутів, які не тільки повірили в ідею, а й переконалися в можливості кріптовалютной мережі. Кінцеве завдання розробників полягає в об’єднанні фінансового сектора з забезпеченням миттєвих транзакцій. В основі технології лежить система на базі блокчейн, завдяки якій фінансові операції між країнами займають секунди. Планується, що нова технологія буде застосовуватися всіма банками і з часом замінить СВІФТ. На сьогоднішній день рано говорити, що Ріппл готовий повністю або навіть частково поміняти SWIFT, але робота в цьому напрямку ведеться. Малоймовірно, щоб нової мережі вдалося зруйнувати існуючу роками монополію, але в довгостроковій перспективі це можливо.
  2. Унікальна технологія. Багато експертів, вибудовуючи прогнози Ріппл з урахуванням тонкощів і переваг платформи, орієнтуються на плюси і особливості нової системи. Одне з головних переваг Ripple полягає в великій кількості транзакцій в секунду (близько 1500), що значно більше, ніж у того ж біткоіни (до 15 операцій в секунду). Потужності технології XRP досить, щоб в майбутньому зайняти місце діючих платіжних систем. Після впровадження Ripple витрати на операції знижуються до мінімуму, а самі угоди проводяться майже миттєво.
  3. Зростання рівня довіри. Тільки сліпий не помітить, що технологія Ріппл впевнено набирає популярності. Їй довіряють великі компанії, банки та обмінники. Експерти сходяться на думці, що інвестувати в криптовалюта вигідно. Тим більше, що провідні експерти один за іншим роздають позитивні прогнози Ripple (XRP). Тимчасове зниження курсу — плюс для інвесторів, адже можна скористатися «паузою» для покупки криптовалюта за низькою ціною і подальшого продажу в разі різкого зростання.
  4. Високий рівень захисту. Одним з факторів успіху криптовалюта є безпека мережі. Тут відсутній Майнінг, що виключає «захоплення» потужностей. Велика частина монет знаходиться в руках розробників, які поступово вкидають XRP на ринок, що гарантує додаткову захищеність. Крім того, в мережі передбачена комісія, яка дорівнює 0,00001XRP, яка створена для захисту від спаму. Вона стягується при кожній подачі заявки і робить атаки на мережу витратним заходом.

Прогноз криптовалюта XRP — поточні та майбутні перспективи

Онлайн-графік курсу Ріппл:

Зарубіжні і вітчизняні аналітики уважно підійшли до аналізу зростання криптовалюта Ripple в кінці 2017 року. Незважаючи на існуючі стереотипи, головний бізнес компанії поки не пов’язаний з XRP. Завдання — скласти конкуренцію СВІФТ, про що згадувалося вище. Але наскільки реальна конкурентна боротьба на тлі «лихоманки», яка охопила кріптовалютную систему?

Незважаючи на феноменальний ріст курсу і позитивні прогнози криптовалюта Ріппл, поки небагато банків вирішуються на співпрацю. Більш того, навіть працюють з Ripple фінансові установи навряд чи довірять системі корпоративних клієнтів. На поточним етапі такий захід ризиковано і представники банків висловлюють явний скептицизм у цьому питанні.

Відомо, що компанія Ripple відразу після старту діяльності емітувала майже 100 млрд монет. Сьогодні на руках творців знаходиться близько 60 млрд монет, а решта у вільному продажу. Основна частина криптовалюта на рахунках екстроу і реалізується в обмеженому обсязі для захисту мережі від обвалу. З осені 2016 го по 2018-й вдалося продати більше 185 мільйонів монет.

Як зазначалося, система Ріппл створена в 2012 році, і з самого старту компанія планувала розвивати криптовалюта, підвищувати її роль в міжбанківські перекази. Коін XRP планувалося застосовувати в якості заміни валют різних країн, що дозволило б уникнути додаткових комісій і прискорити процес транзакції. При цьому команда Ripple розраховувала не тільки на банківські установи, а й на компанії.

Згодом розробники концентрували увагу на RippleNet — системі, яка за своїми параметрами має багато спільного з сервісом СВІФТ. В її основі передбачений алгоритм, який допомагає фінансовим установам проводити операції. На сьогодні з компанією працюють багато банків, а в раді директорів сидять впливові люди.

Ситуацію з просуванням Ріппл ускладнює той факт, що на оптимізацію платежів націлилися і інші організації. Зокрема, обороти набирає Earthport — компанія з Великобританії, що управляє мережею в багатьох країнах світу. Чи не збирається здаватися і сам SWIFT, регулярно випускає оновлення існуючих та нові продукти. Таким способом керівництво намагається довести перевагу перед конкурентами.

Варто врахувати, що господарі СВІФТ — об’єднання світових банківських установ, тому саме в їх руках знаходяться «козирі». Що стосується Ріппл, його функціонал застосовує обмежене число компаній. Одна з них — Куаллікс. З жовтня 2017 року монета використана для проведення більш десяти перекладів між Сполученими Штатами і Мексикою. Крім того, на початку 2018 го почалося тестування XRP платіжною системою МаніГрем. Незважаючи на низьку активність в 2017-м, з початку 2018 року активність організацій зросла і перелік партнерів зростає.

При оцінці Ripple можна не враховувати ситуацію, що відбувається. Прогноз криптовалюта XRP погіршився після різкого зниження на початку 2018 року. Експерти стверджують, що така волатильність негативно впливає на довіру до криптовалюта і відлякує потенційних клієнтів. Це стосується і інвесторів, які були зацікавлені в покупці монет, але поки розмірковують — чи варто вкладати гроші в Ріппл чи ні. Часті коливання в одну і іншу сторону цікаві тільки трейдерам, а іншим учасникам ринку вони додають проблем.

Перспективи криптовалюта Ripple після додавання в Coinbase

Інтерфейс біржі Coinbase

З кінця 2017 ведеться багато розмов про майбутнє включення Ріппла в Coinbase. З появою таких чуток багато інвесторів вклалися в криптовалюта в очікуванні різкого зростання, але поки цього не сталося. Чи можна очікувати стрибка курсу, якщо така подія відбудеться? Відповідь позитивна, адже в ситуації з Лайткоін ситуація складалася саме таким чином. Після додавання LTC в Coinbase курсова вартість криптовалюта за сім днів підскочила з 7 до 15 доларів, а далі протягом декількох місяців піднялася до 92 доларів США за монету.

Навіть без додавання в Коінбейз обсяг торгів Ріппла продовжує зростати. Зайвим доказом є знаходження криптовалюта XRP yна третьому місці за капіталізацією показником в 24,85 млрд. Доларів (на 23 березня 2018 року). Додатковий плюс — активне інформування спільноти про стан активів кріптовалютной мережі змінах через ЗМІ. За останні 2-3 місяці статті про Ripple з’являлися в таких виданнях, як Блумберг, Гардіан, Уолл Стріт Джорнал, Форбс і інших.

Розглядаючи перспективи валюти Ripple, мало хто враховує ще один фактор — можливість застосування монети не тільки для переказу грошових коштів, але і для інших речей. Керівники Ріппл заявили, що в 2018 році вони зосередять увагу якраз на другому — альтернативному напрямку. Але тут є ризик, що рух цим шляхом себе не виправдає, і ціна продовжить рух вниз.

Знавці кріптовалютного ринку запевняють, що для просування XRP необхідні додаткові вкладення в розмірі 300 млрд доларів. Це дозволить курсу піднятися до позначки в 10 доларів вже в короткостроковій перспективі. Реалізувати такий задум нескладно, якщо капіталізація монети перевищить позначку в 1 трильйон доларів, але поки до цього далеко навіть біткоіни.

На чому будуються довгострокові перспективи валюти Ripple?

Золотий Ріппл

Якщо врахувати сказане вище і поточні події, доля криптовалюта багато в чому залежить від багатьох факторів — обраного вектора руху, активності розробників, довіри з боку компаній і банків, а також волатильності курсу. Поки сильні рухи в одному і іншому напрямку негативно позначаються на криптовалюта і погіршують її прогноз. У 2018 року реально підвищення до 3-4 доларів за XRP, але за умови розширення числа клієнтів і додавання монети на великі біржові майданчики.

Якщо судити по рейтингу криптовалюта, тут у Ріппл все йде добре — вона значно обходить біткоіни Кеш, але відстає від Ефіріума і біткоіни. Різниця по капіталізації з найближчим переслідувачем становить 27 мільярдів доларів. Щоб наздогнати Ефіріум, у Ripple показник капіталізації повинен вирости більш ніж в два рази.

Що стосується співпраці з банками та іншими структурами, які виступають в ролі фінансових регуляторів, думки інвесторів розходяться. Одні впевнені, що така взаємодія може призвести до зростання курсу, а інші негативно ставляться до цього вектору і вважають, що XRP буде складно «перемогти» вже діючу монополію. Якщо виходити з практики, банки необхідні для довгострокової перспективи, адже вони закріплюють Ripple на ринку і підвищують його незамінність.

Який прогноз Ripple на найближче майбутнє?

Фізичне втілення Ріппл

У короткостроковій перспективі на долю Ripple можуть позначитися:

  1. Включення XRP в Coinbase. Експерти підтримують цю думку. Тим більше, є яскравий приклад з Лайткоіном, який відразу почав зростати. У разі позитивного рішення біржового майданчика ціна криптовалюта відразу зросте в 2-3 рази, після чого продовжиться відстрочене підвищення на тлі приросту обсягу торгів.
  2. Поступова заміна SWIFT. Незважаючи на труднощі в руйнуванні монополії, навіть «вода точить камінь», а процес по впровадженню Ріппл в банківську систему давно запущений. У 2018-2020-х роках конкуренція між монополістом і новачком буде загострюватися. Тим більше, що XRP має кращі характеристики. Для її впровадження вистачить вольового рішення консорціуму банків.

Якщо розглянуті чинники реалізуються, вартість криптовалюта Ріппл піде вгору. З появою XRP на торгах в Coinbase позитивно позначиться і на довірі з боку банківських установ. Це означає, що інвесторам варто познайомитися з криптовалюта ближче. Якщо розібратися, які перспективи у Ripple на найближчі роки, можна заявляти про велике майбутнє. Багато людей вже сьогодні вкладають гроші і розраховують на майбутнє зростання віртуальної монети. Чим вище інтерес, тим активніше буде розвиватися технологія і тим швидше курс піде в бік зростання.

  • Читайте прогноз курсу Ріппл на 2020 рік.

Оптимізму додають і останні події в сфері криптовалюта. Так, 19 березня 2018 року відбулося незначний приріст вартості криптовалюта, пов’язаний з очікуванням від майбутньої зустрічі в Буенос-Айресі. На зустрічі, яка на момент написання статті вже завершилася, обговорювалися питання, пов’язані з віртуальними монетами. Зокрема, було заявлено, що на поточний момент криптовалюта не порушують стабільності фінансової системи, адже займають лише один відсоток від світового ВВП.

Крім того, позитивною новиною для Ріппл став намір співпраці з боку онлайн-платформи Амазон. Інтерес майданчика викликаний низькими комісіями і швидкими транзакціями із застосуванням XRP. В результаті попит до криптовалюта росте.

Якщо така тенденція продовжиться, в довгостроковій перспективі курс Ripple може досягти і навіть перевищити позначку в 5 доларів. Очікувати більшого від віртуальної монети поки не доводиться, адже курсова вартість обмежена значним обсягом криптовалюта (майже 100 млрд монет). Якщо припустити, що курс за 1 XRP перевищить позначку в 10 доларів, капіталізація складе близько трильйона доларів, а це серйозна заявка на лідерство в сфері криптовалюта, а в майбутньому і заміну СВІФТ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector