Ripple (XRP): курс до рубля онлайн

Життєвий цикл Ріппл до рубля цікавить багатьох вітчизняних користувачів. Саме в цій валюті більшість з них отримує підсумкове винагороду за продаж зазначених коинов, адже не у всіх є, наприклад, доларові карти, на які можна виводити гроші з біржі або через онлайн-обмінники. Ми проаналізуємо котирування в парі XRP / RUB та спробуємо з’ясувати, чим обумовлена ​​така ціна.

Поточний курс Ripple до рубля представлений нижче в онлайн-графіку:

Який курс Ріппл до рубля на сьогодні?

Вартість Ripple в рублях на 02.05.2018
Котирування Ripple до рубля на 2 травня 2018 року

На момент написання статті (2 травня 2018 роки) була зафіксована наступна рублева ціна даної криптовалюта: 49.25 руб. за 1 монету. В цілому, це досить непоганий показник, особливо для валюти, яка пару місяців тому коштувала півдолара (для порівняння, зараз курс XRP знаходиться в районі 85 центів).

Якщо подивитися на графік, представлений вище, то можна побачити досить сильну волатильність. В курсі за 2 травня присутні різкі спади і такі ж різкі підйоми. Однак в цілому розглянутий цифровий актив показує стабільність і навіть деякі передумови до зростання. Чим же обумовлені такі коливання? Спробуємо розібратися.

Які події вплинули на криптовалюта Ripple і її курс до рубля?

Значок Ріппл і діаграма, що показує зростання курсу

Нинішня позитивна динаміка, в першу чергу, обумовлена ​​закінченням періоду глибокої корекції, під час якого значно подешевшали всі цифрові активи. На початку квітня вгору пішов біткоіни, а за ним потягнулися інші монети, включаючи і Ріппл.

Крім того, в квітні з’явилося безліч позитивних новин, пов’язаних з платформою Ripple і однойменної криптовалюта:

  1. Банківська група Santander оголосила про плани співпраці з Ripple Labs. Зокрема, цей фінансовий гігант має намір впровадити в свою систему платежів технологію xCurrent. Звичайно, ця технологія не має на увазі застосування XRP, проте дана новина підвищила довіру до бренду і, як наслідок, до його криптовалюта.
  2. Ще одне творіння Ripple Labs — технологія xVia — незабаром може бути інтегровано в системи відразу 5-ти операторів грошових переказів: UniPAY, MoneyMatch, FairFX, Exchange4Free, RationalFX. За допомогою цієї технології значно прискориться обробка транзакцій, а сам грошовий трафік стане більш прозорим. Знову-таки, новина не відноситься безпосередньо до монетам XRP, але вона побічно вплинула на зростання популярності останніх.
  3. В кінці квітня відомий французький банк Credit Agricole заявив про запуск тестової мережі, що функціонує на основі блокчейна Ripple. Неважко здогадатися, що головною метою такого кроку є підвищення швидкості транскордонних переказів і грошових платежів, що виробляються всередині країни. Таким чином, компанія Ripple Labs додала в «скарбничку» своїх партнерів ще один великий банк, а це позитивно вплинуло як на репутацію стартапу, так і на популярність всіх його проектів.
  4. Кінець минулого місяця ознаменувався ще однією новиною, пов’язаної вже безпосередньо з криптовалюта XRP. Перспективний стартап Revolut, що надає послуги цифрових платежів, оголосив про те, що зовсім скоро його платформа почне підтримувати монети Ripple. За допомогою даного сервісу можна буде обмінювати криптовалюта на фіатние гроші, а потім виводити їх на карти Visa і Mastercard.

Завдяки таким приємних новин, в Ripple Labs зуміли підбити не менше приємні підсумки по своїй валюті за 1 квартал 2018 року:

  1. Загальні продажі монет виросли на 83%. Звичайно, на 17% знизився обсяг прямих продажів, зате показник програмних торгів виріс в 2 рази — до 151,1 млн. Доларів з 71,5 млн.
  2. Обсяг монет XRP, що торгуються на світовому ринку, виріс на 68%.
  3. Частка криптовалюта Ріппл на загальному ринку виросла до 6,9%.
  4. Показник капіталізації на кріптовалютном ринку досяг позначки в 7,5%.

Через таких новин і проміжних підсумків по монетам Ripple курс до рубля, долара і євро закономірно виріс. Однак є один неприємний момент, який вплинув на котирування XRP по відношенню до національної російської валюти. Цей момент ніяк не пов’язаний з кріптовалютним світом, але для вітчизняних користувачів він вкрай важливий.

6 квітня 2018 року США ввели нові санкції проти великих російських бізнесменів. Ці санкції відчутно вдарили по деяким промисловим підприємствам і, як наслідок, по економіці. В результаті цього впав курс національної валюти, і 1 Ripple в рублях став коштувати дорожче. Це падіння не було катастрофічним, але котирування воно штучно збільшило.

Підводячи загальні підсумки по ситуації з Ріппл, можна сказати, що поки дана валюта почуває себе досить впевнено. Вона утримує відносно стабільний курс, отримує нових партнерів і залучає користувачів. По суті, для повного «щастя» Ріпплу залишилося потрапити в лістинг Coinbase — найбільшої кріптобіржі США. Ця подія дозволить монетам ще більше зміцнити свої позиції на ринку і, можливо, навіть зробити стрибок в ціні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector