Ротатори біткоіни-кранів: кращі сервіси для збору Bitcoin в 2018

Біткоіни-ротатор — спеціальний сайт в Інтернеті, де зібрані найкращі крани для отримання Сатоши. Сервіс спрощує заробіток криптовалюта, допомагає збільшити прибуток і уникнути необхідності відкривати безліч вкладок в браузері при виконанні завдань на кранах. У хороших ротаторами передбачено сортування за основними параметрами, є таймер і партнерська програма, що дозволяє залучати нових користувачів і заробляти на цьому додаткові кошти. Як працюють такі сервіси? Які ротатори біткоіни-кранів найбільш затребувані сьогодні? Чи можна створити такий сайт самостійно? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Як працює біткоіни-ротатор?

Малюнок людини, що стоїть на біткоіни-крані

Ротатор — сервіс в Інтернеті, де зібрано від 2-х і більше кранів Bitcoin (їх число залежить від популярності сервісу і може досягати декількох десятків). Заробіток з різних сайтів накопичується на одному балансі з можливістю виведення отриманого прибутку на гаманець. Такі ресурси доступні для всіх користувачів (як правило, після реєстрації).

В основі заробітку лежать все ті ж крани. Користувач вибирає сервіс, виконує завдання і заробляє Сатоши (одна стомільйонний частина біткоіни). До складу ротаторів входять два типи кріптовалютних кранів:

 1. Накопичувальні. Суть в тому, що монети заробляються цілодобово, в тому числі після відключення ПК. Величина виплат фіксується, і в установлений день накопичена сума перераховується на рахунок користувачеві.
 2. Дискретні. Це найпоширеніший тип faucet (крана), який платить в конкретні часові проміжки від 1 хвилини до 24 годин. Для отримання Сатоши слід дотримуватися якої-небудь дії.

Після переходу на кран з біткоіни-ротатора користувач повинен виконати певне завдання — взяти участь в розіграші або грі, вказати капчу або перейти по рекламному посиланню.

У накопичувальних сервісах заробляти важче. Як правило, такі майданчики вимагають реєстрації. Надані бонуси виплачуються не відразу, а при досягненні певної межі. Крім того, кількість таких кранів зменшується, і основна частина сайтів працює по дискретному принципом, з виплатою винагороди в певний часовий проміжок.

Принцип заробітку на ротаторі має наступний вигляд:

 1. Створюємо гаманець для зберігання BTC.
 2. Вибираємо ротатор кранів Bitcoin.
 3. Реєструємося на сайті.
 4. Відкриваємо сторінку з переліком кранів і за допомогою фільтрів вибираємо відповідні варіанти.
 5. Переходимо на faucet шляхом натискання на спеціальну кнопку.
 6. Вводимо номер гаманця і здійснюємо певну дію (згадувалася вище).
 7. Натискаємо на кнопку збору Сатоши.
 8. Повертаємося знову на ротатор і проробляємо ті ж дії з іншим краном.
 9. При досягненні мінімальної суми (встановлюється сервісом) виводимо гроші на створений раніше біткоіни-гаманець.

Що стосується кранів, на які потрапляє користувач, вони працюють таким чином:

 1. Власник додає посилання на рекламу в формі відео або банерних посилань.
 2. Відвідувач переходить на сторінку і виконує певну дію через встановлений період часу.
 3. Після натискання на спеціальну кнопку Сатоши зараховується на рахунок.

Переваги та недоліки ротаторів біткоіни-кранів

Капає кран із позначкою біткоіни

Використання кранів Bitcoin — можливість отримання доходу без початкових вкладень. Головні мінуси полягають в невеликого прибутку і необхідності відкриття десятка вкладок (для роботи одночасно на декількох faucet).

Щоб спростити процес заробітку Сатоши, з’явилися ротатори — сайти, які об’єднують крани, що дозволяють «фільтрувати» їх за певними критеріями, а іноді і додавати свої (перевірені) сервіси. У цьому способі заробітку Bitcoin, як і в будь-якому іншому, є плюси і мінуси. Чим хороші ротатори кранів для збору біткоіни? Про які негативних нюансах рекомендується пам’ятати? Зведемо інформацію в таблицю.

перевагинедоліки
Немає необхідності одночасно зберігати в браузері велике число посилань. Кращі крани знаходяться в одному місці. Залишається тільки збирати Сатоши на кожному з них.З ростом складності видобутку криптовалюта і підвищенням курсу власники ротаторів часто знижують розмір винагороди.
Перехід між ресурсами простий і займає мінімум часу. Як правило, Bitcoin-крани представлені у вигляді списку з таймером відліку для наступного збору монет.Розмір місячного заробітку навіть при роботі на 10-20 кранах одночасно (якщо витрачати 8 годин на добу) не приносить великого прибутку (в середньому 20-30 доларів на місяць).
У багатьох ротаторами біткоіни для збору Сатоши передбачено сортування майданчиків за різними ознаками (періодичності накопичення, розміром виплат і іншим).Адміністратор не завжди встигає прибирати з переліку кранів лави, тому користувачі часто стикаються з обманом і не отримують виплати.
Адреса Bitcoin заповнюється в автоматичному режимі, що економить час користувача і сприяє підвищенню рівня заробітку.Робота з ротатором вимагає граничної уваги і великих тимчасових витрат. Незважаючи на спрощення процесу заробітку, користувачеві доведеться бути у ПК і вручну переходити на сайти.
Список кранів регулярно оновлюється. Шахраї, які припиняють виплати, оперативно видаляються з переліку, а на їх місці з’являються безкоштовні сервіси з можливістю безризикового накопичення Сатоши.Автоматичне введення гаманця працює не завжди. Іноді адреса гаманця доводиться вказувати вручну, що тягне за собою втрати часу.
Наявність таймера дозволяє контролювати час до чергового збору монет на кранах, представлених в ротаторі кранів для збору Bitcoin.Робота має монотонний характер і швидко набридає.
Наявність реферального програми — можливість заробляти не тільки на зборі Сатоши, але і за рахунок залучених користувачів. З метою розкрутки власники ротаторів платять партнерам за залучення рефералів. Після приводу на сайт іншої людини можна отримувати певний відсоток від його прибутку (умови відрізняються).Завжди залишається ризик злому площадки і крадіжки зароблених монет користувачів. Ось чому варто вибирати сервіси з хорошою репутацією і надійним захистом.
Заробіток доступний кожній людині, у якого є біткоіни-гаманець, простий ПК та підключення до мережі. Від користувача потрібно небагато — переходити від крана до крана для збору монет.На вибір хорошого ротатора кранів для збору біткоіни в 2018 році йде багато часу, адже таких сервісів стає все менше через зниження розміру прибутку.

Кращі ротатори біткоіни 2018 року — огляд найбільш надійних сервісів

Сяючі значки Bitcoin

Кожен користувач кріптосеті планує використовувати кращий ротатор біткоіни на 2018 рік і тим самим збільшити заробіток. Складність в тому, що ідеальних сервісів не буває. Кожен з них має плюси і мінуси, які повинні бути враховані в процесі вибору. Нижче розглянемо Bitcoin-копіювальні, які зарекомендували себе з кращого боку, заслужили схвальні відгуки користувачів і стабільно здійснюють виплати.

Faucethub.io

Як виглядає майданчик Faucethub.io
Головна сторінка сервісу Faucethub.io

Це багатофункціональний сервіс, який виконує функції мікрокошелька і ротатора біткоіни-кранів. Користувачам сайту відкритий доступ до обміну валют, ігор, форуму та інших опцій. Щоб заробляти на кранах, необхідно перейти в розділ «Faucets», де потрібно вибрати криптовалюта для заробітку. Тут доступні багато монети — біткоіни, Ефіріум, Лайткоін і інші. Поруч з назвою коін встановлено число доступних кранів.

Незважаючи на відсутність російськомовного інтерфейсу, розібратися з функціоналом сервісу не важко. Після вибору криптовалюта з’являється таблиця з переліком доступних сервісів. У ній зазначено назву сайту, час його додавання, розмір нагороди і таймер. Крім того, прописується число виплачених монет на цьому тижні, кількість користувачів і «здоров’я» (рівень довіри). Після вибору майданчика потрібно перейти на ресурс, натиснувши прямокутну зелену кнопку з правого боку ( «Visit»). Далі необхідно пройти весь список для отримання максимального доходу.

Плюси проекту — можливість заробітку альткоінов, великий вибір кранів і доступність їх фільтрації. Нижній поріг для виведення — 20 000 Сатоши. Головний недолік — відсутність російської мови.

Faucetsystem.com

Інтерфейс платформи Faucetsystem.com
Як виглядає онлайн-майданчик Faucetsystem.com

Ще один біткоіни-ротатор, доступний в 2018 році. Це зарубіжний проект, який відрізняється великим вибором кранів і відповідальним підходом адміністрації до перевірки сервісів і видалення з переліку шахраїв. Щоб перейти в ротатор, потрібно зайти на офіційний сайт, а після перейти по посиланню «Faucets» в верхньому меню.

Після виконання зазначених дій з’являється таблиця з переліком крана. У ній зазначено назву сервісу, періодичність виплати, таймер наступного платежу та інші відомості. В останній колонці передбачено кілька кнопок — заборони ресурсу, команда пропуску або перехід на кран для заробітку. Мінімальна сума для виведення — 15 000 Сатоши.

Сервіс зручний, простий в застосуванні і має зручну таблицю з кранами. Мінусом, як і в попередньому випадку, є англомовний інтерфейс. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися вбудованим перевізником браузера Гугл Хром.

Ifaucet.net

Стартова сторінка сайту Ifaucet.net
Інтерфейс сайту Ifaucet.net

Якісний ротатор з російськомовним інтерфейсом, широким вибором кранів і регулярним оновленням переліку. Для початку переходимо на офіційний сайт, а після в розділ Bitcoin-крани. Користувачам доступна таблиця з переліком доступних сервісів, інформацією про них (наявністю реєстрації, відгуками, гаманцями для виплат). Також вказується розмір нагороди і передбачена кнопка переходу. Для зручності передбачена можливість сортування за типом виплат (моментальні або накопичувальні), за наявністю опції прямої оплати та іншими критеріями.

Для початку варто зареєструватися, після чого відкривається доступ до можливостей системи (в тому числі перехід на сайти кранів з переліку). З необхідних відомостей потрібно вказати адресу e-mail і кріптовалютного гаманця. Найбільш жирні і надійні крани потрапляють у верхню частину таблиці, що зручно для користувача. При виникненні труднощів в роботі, можна перейти в розділ FAQ або відразу зв’язатися з адміністрацією.

Правила вибору ротаторів біткоіни-кранів

Монета біткоіни на клавіатурі ноутбука

При виборі Біткон-ротатора варто звернути увагу на ряд критеріїв:

 1. Тривалість роботи і відгуки користувачів.
 2. Оперативність оновлення переліку кранів і швидкість виявлення шахраїв.
 3. Надійність і рівень прибутковості сервісу (визначається за відгуками або з практики).
 4. Кількість доступних кранів (чим більше, тим краще).
 5. Відсутність вірусів при вході на сайт.
 6. Зручні способи виведення коштів з системи.
 7. Наявність додаткових послуг, наприклад, підвищення рівня заробітку за допомогою спеціального множника.

Як створити ротатор біткоіни-кранів самостійно?

Малюнок навантажувача з біткоіни-ротатором

Люди, які дивляться в майбутнє і планують збільшити заробіток, йдуть далі. Вони ставлять завданням створити ротатор біткоіни-кранів. У 2018 року можна піти двома шляхами:

 1. Ротатор на безкоштовному хостингу. Для цього розбираємося з принципами створення сайту. Важливо визначитися, як буде виглядати ресурс. Для початку вистачить односторінкового сервісу з переліком доступних кранів, зазначенням числа виплачуваних монет і активним посиланням для переходу. Перевага безкоштовних хостингів в тому, що не потрібно оплачувати оренду. Також для користувачів надається необхідний функціонал у вигляді коментарів, є кнопки посилань на соціальні мережі та інші опції. Надалі можна розширити можливості для користувачів — зробити фільтр, вивести крани у вигляді таблиці і так далі.
 2. Ротатор на платному хостингу. В цьому випадку ви зможете просувати свій сайт в пошуковій системі, але важливо знати основи сайтобудування. При відсутності навичок краще доручити роботу фахівця, який розбирається в створенні скриптів. Важливо дати людині докладний завдання, як буде виглядати ресурс, які можливості отримає користувач, де буде розміщуватися реклама і так далі. Обов’язкова умова — наявність таймера для кожного крана, кнопка переходу на сервіс і так далі. Всі нюанси повинні бути продумані. Далі потрібно додавати крани, контролювати їх роботу і періодично оновлювати список. Чим точніше буде інформація, тим більше користувачі будуть довіряти сайту, і тим вище прибуток. Ця рекомендація актуальна і для сервісів, створених на безкоштовному хостингу.

Заробіток на ротатор біткоіни-кранів поступово втрачає популярність. Такий спосіб може приносити дохід тільки за умови копіткої праці. Для збільшення прибутку краще самому зробити ротатор за гроші або на безкоштовному сервісі. У першому випадку потрібно мати певну суму на оплату праці програміста, домену та хостингу. Щоб уникнути непродуманих витрат, краще почати з безкоштовного варіанту, а при наявності стабільного доходу зробити платний і більш прибутковий сервіс.

Детальніше про те, як можна створити біткоіни-кран самостійно, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector