SAN криптовалюта і платформа Santiment: аналіз ринку

Що з себе являє платформа Santiment

Проект Santiment (SAN криптовалюта) являє собою цікаву платформу, націлену на надання інформації, яка посприяє меншим ризиками при інвестуванні в кріптовалютние активи.

Платформа пропонує унікальні настройки, які значно спрощують процес торгівлі крітовалютамі. Дані настройки аналізують ринок і багато ключових моменти в процесі торгівлі. Програма має дуже прості, інтуїтивно зрозумілі налаштування, які будуть зрозумілі кожному. Надані настройки по трейдингу криптовалюта допомагають займатися професійною торгівлею новачкам крипто-сектора.

мета Santiment

Платформа була створена в якості універсального засобу як корисна і вседоступність програма, яка вміє робити аналізи каналів даних на ринку криптовалюта.

Платформа також вивчає і різні тенденції маркету, події, які можуть вплинути на торгівлю. Все це створено для того, щоб людина з більшою ймовірністю отримав прибуток, і йшов би на набагато менший ризик при інвестуванні. Платформа збирає різні пакети інформації про блокчейнах. Вся актуальна інформація у всіх деталях публікується в програмі. Для того, щоб як то спростити обмін даних програма зв’язується з загальними звітами.

До того ж Santiment робить найбільший акцент на загальній думці торгового ринку. Саме воно і аналізується в першу чергу. Тут принцип роботи полягає в прямому аналізі позитивних настроїв ринку, які базуються на основі того, як учасники крипто-ринку беруть участь в найбільш успішному інвестуванні. Інструменти, які беруть участь в аналізі також можуть аналізувати і негативні настрої, які ведуть до уповільнення ринку.

Люди легко можуть знаходити потрібну інформацію на платформі.

Мобільний додаток

Платформа має свої власні мобільні додатки доступні для скачування на смартфони на базі операційних систем iOS і Android.

Головна функція мобільного додатка — це надання користувачам повний доступ до звітів провідних аналітиків, професіоналів в обрости кріптовалютних систем і технічних аналізів на основі графіків. Всі інструменти мають чітку організацію для того, щоб вони були легко відстеження.

У мобільному додатку також є спеціальна функцію, яка включає і відключає ведення журналів. Таким чином у користувачів є можливість зберігати деякі замітки для того, щоб потім ними скористатися при торгівлі.

Головні особливості платформи

Платформа дає можливість користувачем чітко розуміти ситуацію, яка відбувається на ринку в певний момент часу. Перевага системи перед конкурентами — то, що платформа надає інформацію з багатьох джерел і максимально спрощена у використанні. Вся інформація поставляється в режимі реального часу.

Негативні сторони

Існують і деякі негативні сторони у даного проекту. Цей додаток може збити пантелику тих, хто не правильно провів настройки свого аккаунта. Щоб отримувати доступ до інформації на платформі необхідно Холден внутрішню монету платформи — токен SAN. Є ймовірність, що іноді монети будуть недоступні через накладених обмежень на кількість токенов.

Де купити / продати і як зберігати SAN

Придбати і продати SAN будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • LATOKEN (обробляє близько 54% ​​від загального обороту SAN);
  • Bitforex (обробляє близько 33% від загального обороту SAN);
  • Ethfinex (обробляє близько 8% від загального обороту SAN).

До того ж SAN можна купити і на інших майданчиках (Liqui, HitBTC, OKEx, IDEX), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту SAN.

SAN є цифровим активом на базі ERC-20, так що крім зберігання на рахунках крипто-бірж, актив можна тримати на цифровому гаманці MyEtherWallet або апаратному сховище Ledger Nano S / TREZOR.

На даний момент ціна токена становить 1.01 $, а загальна капіталізація становить 63 мілл.долл.

висновок

Платформа цілком здатна допомогти людям правильно інвестувати торгуючи на кріптовалютних біржах. Проте, у неї досить туманне майбутнє, оскільки вона далеко не єдина в своєму роді, проте вона все ж має перспективи, так як багато прихильників платформи вже оцінили її можливості.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Home – Santiment.net

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector