Ще одна помогалка: як вивести біткоіни з Полонікса

Ще одна помогалка! Цього разу для тих, хто тільки освоює непрохідні хащі світу криптовалюта, і не знає, як вивести біткоіни з Полонікса.

Що вони російської не знають?

На жаль, велика маса кріптовалютних майданчиків не розуміє російську мову. Деякі ще реалізують версії інтерфейсів на німецькому, французькому чи іншій мові. А ось про російську чомусь забувають. Хоча наш «рідний» вважається другим за поширеністю в Мережі.

Ось і розглянута сьогодні майданчик теж не вважала за потрібне або можливим запустити багатомовність на своєму сайті. Через це можуть виникнути проблеми не тільки при проведенні операцій з bitcoin, але і з «банальної» реєстрацією. Тому трохи опишемо і цей процес.

На головній сторінці біржі натискаємо на виділену посилання. Після чого заповнюємо форму реєстрації.

Переходимо на пошту і валідіруем профіль. Для цього потрібно відкрити лист, який прийшов з Poloniex, і натиснути на посилання в ньому.

Система майданчика «дружить» не з усіма поштовими сервісами. Наприклад, поштова скринька від Рмблер був відкинутий. А ось на Gmail лист прийшов відразу.

Віддаємо-отримуємо

Щоб переказати кошти, в адмінці біржі переходимо в розділ «Balances» і вибираємо вказаний на знімку пункт.

У списку криптовалюта знаходимо BTC і натискаємо на посилання потрібної операції. Наприклад, щоб отримати кошти на свій сторонній гаманець, переходимо через «Withdraw».

Після цього заявка відобразиться в історії фінансових операцій. А ось коли буде оброблена, це залежить від завантаженості блокчейна і волі випадку!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector