Що таке баунти в криптовалюта, як вибрати bounty?

Баунті в криптовалюта — рекламно-інформаційна кампанія, до якої залучаються бажаючі заробити гроші. Учасники отримують винагороду у вигляді токенов нової валюти або інших монет, які лунають користувачам за виконання певних завдань. Заробіток на Баунті не має на увазі інвестування в проект, що залучає багатьох користувачів Мережі.

Як правило, bounty відноситься до програм ICO — первинного розміщення монет. Середній термін дії кампанії становить від 1 до 5 місяців. Іноді встановлений період продовжується за рішенням ініціаторів проекту (наприклад, якщо не вдалося зібрати необхідну суму). Що значить баунти в криптовалюта? На чому можна заробляти? Які нюанси врахувати при виборі проекту? Ці та інші нюанси розглянемо докладніше.

Як заробити в проектах bounty в криптовалюта — варіанти

Радіє чоловік на монетах

Виконання спеціальних завдань в баунти-проектах — хороший спосіб заробітку для користувачів, які не планують інвестувати гроші і хочуть отримати монети за виконання тієї чи іншої роботи. Як правило, токени видаються на виконання таких завдань:

 1. Активність в соцмережах. Майже у кожної людини віком від 10-12 років є особистий профіль у соціальних мережах. Такі майданчики використовуються для ведення власної сторінки, спілкування з друзями, отримання корисної інформації та вирішення інших завдань. У свою чергу ICO проекти використовують соцмережі для просування. Найбільш поширені майданчика — Твіттер і Фейсбук. У випадку з Twitter користувач підписується на проект, після чого ставить лайки і робить ретвіти постів, які розміщуються замовником. Від кількості передплатників в соцмережі залежить дохід учасника. Найкраще, коли число фоловерів становить 2-4 тисячі чоловік. Ще один спосіб заробітку на Твіттері — розміщення невеликих постів зі згадуванням проекту ICO. Якщо говорити про Фейсбуці, в цій соцмережі будуть потрібні ті ж дії — розміщення постів, репости і так далі. Знову-таки, ключове значення має число друзів (їх повинно бути від 2-3 тисяч і більше).
 2. Переклади. Ще один спосіб отримати монети за участь в баунти — перекладати тексти на різних інтернет-майданчиках, новинну інформацію, презентації і так далі. Що стосується мов, варіанти можуть бути різними — китайська, англійська, французька і так далі. Як правило, керівники кампанії набирають невеликий штат працівників для вирішення конкретних завдань. Від виконавця потрібна висока якість перекладу, а також дотримання заданих термінів. Якщо робота виконана якісно, ​​людина отримує високу оплату.
 3. Підписка на e-mail-розсилку. Це найбільш легкий спосіб заробити на bounty в криптовалюта. Виконавець переходить на сайт проекту, прописує свій ящик в Мережі, після чого підтверджує бажання отримувати розсилку. Як правило, на число передплатників встановлюється ліміт, рідко перевищує 1-2 тисячі чоловік.
 4. Дії на форумах. Ще один варіант — прояв активності на спеціальних сайтах для спілкування, наприклад, bitcointalk.org. Для отримання заробітку потрібно зареєструватися або вже мати діючий профіль на майданчику. На сайті працює ранговая система, яка формується з урахуванням активності людини. Гроші перераховуються за виконання різних дій, наприклад, розміщення спеціальної підписи під ім’ям і написання коментаря. Це легкий спосіб заробити без вкладень, який цікавий багатьом учасникам ICO. Найбільш поширене напрямок — «продаж» місця для підпису, яка встановлюється в профілі і прикріплюється до кожного нового коментарю. Суть співпраці в тому, що керівництво ICO платить власнику профілю за розміщення реклами в цьому рядку. Варто врахувати, що на сайті є ліміти на число символів підпису в залежності від рівня (рангу) учасника. Якщо людина тільки пройшов реєстрацію, він не може застосовувати теги, а число символів обмежується 50-ма. Чим більше повідомлень людина залишила на форумі, тим вище його рівень. Багато ICO-проекти приймають учасників з високим рангом (від Jr. Member і вище). Як правило, від такого виконавця потрібно 25-35 коментарів протягом 1,5 місяців.
 5. Копірайтинг. Ще один спосіб отримання прибутку за допомогою баунти — написання рекламних текстів і їх розміщення на особистому блозі. За такі дії також виплачується винагорода. При відсутності свого сайту можна писати статті і додавати їх на інші тематичні сервіси, наприклад, на golos.io. Копірайтери — затребувані працівники, тому і оплата тут відповідна.
 6. Пошук помилок. Творцям проекту потрібні фахівці, які мають навички в програмуванні або мають досвід у виявленні багів. За перебування таких виконавець отримує винагороду.
 7. Інші способи заробітку. Крім розглянутих вище варіантів, компанії ICO платять монети за різні програмні розробки, створення логотипів, виготовлення нових інтернет-майданчиків і так далі.

Скільки можна заробити на bounty в криптовалюта — приклади

Скриня зі скарбами на березі моря

Вище ми розглянули, що баунти в криптовалюта — це можливість заробітку на виконанні певних дій, спрямованих на просування і вдосконалення проекту ICO. Питання в тому, скільки можна заробити простому учаснику. Розглянемо кілька варіантів:

 1. Форум BitcoinTalk — майданчик, яка часто застосовується для розкрутки проектів з первинного розміщення криптовалюта. Тож не дивно, що учасники спільноти затребувані серед керівництва ICO. Місячна відвідуваність форуму висока, що дозволяє заявити на повен голос про нову кампанію. Що стосується заробітку, кожен ICO-проект виділяє певний відсоток від зборів на bounty. Наявна сума ділиться на всіх працівників. При цьому розмір оплати Завіт від рангу користувача. Робота оплачується в частках, які зараховуються на рахунок з певною періодичністю, наприклад, раз на тиждень. Для розрахунку заробітку сумарний бюджет на просування в BitcoinTalk ділиться на загальну суму часток, а після множиться на ті частки, які заробив конкретна людина. Середній розмір доходу учасника форуму з рівнем «Member» становить 40-50 доларів щомісяця. Припустимо, людина отримує завдання написати 15 коментарів на тиждень. На кожен з них йде по 8-10 хвилин. Це означає, що на виконання роботи йде близько 2,5 години в тиждень і не набагато більше 10 годин на місяць. При цьому користувач має право реєструвати кілька профілів і використовувати кожен з них (правилами форуму це не забороняється).
 2. Соц мережі. Ще один спосіб заробітку за допомогою баунти — просування в соціальних мережах. Для початку потрібно аккаунт в одному зі згаданих вище спільнот (Твіттер або Фейсбук). Важливо, щоб профілі були «живими» і мали велике число передплатників. Такий тип заробітку не вимагає від виконавця великих зусиль, тому і винагороди нижче. Крім того, дохід конкретної людини залежить від загального числа працівників. В середньому за активність в соцмережах можна розраховувати на дохід в розмірі 20-30 доларів щомісяця.
 3. Переклади. Як зазначалося, перекладачі — одна з найбільш затребуваних професій для ICO. Як правило, виконавці переводять анонси, «білі листи» (інструкції), а також безпосередньо сайт первинного розміщення криптовалюта. Для баунти набирається конкретне число перекладачів, які відсіваються за рівнем професіоналізму і готовності виконувати певні обсяги роботи. Оплата може досягати 500-600 доларів США в місяць (за постійне виконання однієї або кількох завдань).

Що стосується інших способів заробітку в баунти, дохід залежить від складності роботи, розміру виділених коштів і числа учасників. Наприклад, за поштову розсилку дається не більше 2-5 доларів, а пошук багів (до 100-200 доларів за помилку).

Найбільшим попитом користуються варіанти, які не потребують специфічних знань — активність в соцмережах, коментарі на форумах і так далі. Рівень оплати тут нижче, але і специфічних знань від виконавця не потрібно.

Звичайно ж названі цифри є середніми. Виплати проводяться в основному в токенах ICO, а тому велике значення має їх подальша вартість.

Як вибрати кампанію баунти в криптовалюта — рекомендації

Напис Bounty біля летить ракети

При виборі bounty в криптовалюта важливо орієнтуватися на ряд критеріїв і з розумом підходить до вибору проекту. Наведемо головні параметри вибору:

 1. Репутація. Це головний параметр, якому варто приділити увагу. Великий плюс, якщо назва компанії згадується на BitcoinTalk, а авторитетні користувачі відгукуються про неї в позитивному ключі. Додатковий бонус — наявність фотографій і посилань на профілі в соцмережах, а також організація конференцій по Мережі.
 2. Обсяг інвестованих коштів. Звертаємо увагу на суму, яка інвестована в ICO. Як правило, якщо протягом 48 годин зібрано не більше 50 000 доларів, заробити на Баунті навряд чи вийде, а сам проект з великою ймовірністю не набере потрібної суми. Керівництво продовжує набирати людей, але ймовірність виплат мінімальна.
 3. Число учасників. Чим більше людей залучається до вирішення певної задачі, тим нижче доход кожного з них. Це особливо актуально для простої роботи, наприклад, просування ICO в соцмережах або підписка на розсилку. Якщо до вирішення завдання залучається 400-500 виконавців, розмір зборів повинен бути від 1 000 000 доларів і більше. Тут важливо пам’ятати, що нагорода ділиться на всіх працівників. Чим їх більше, тим нижче доход.
 4. Претензії до керівництва. Якщо учасники форуму BitcoinTalk висловлюють невдоволення керівниками проекту, які не йдуть на контакт або неправильно організовують bounty в криптовалюта, краще відмовитися від участі. Крім того, таке ставлення показує інвесторам, що вкладати гроші в проект не варто. Важливо, щоб для кожного завдання створювалася спеціальна форма з контролем працівників і фіксацією інформації в Гугл Таблицях. Дохід учасників розподіляється автоматично або ручним чином (якщо він незначний).
 5. Тип завдань. Найбільш легкий заробіток — підписка, а також активність в Фейсбуці і Твіттері. В середньому досить 30-40 коментарів за весь термін кампанії. Якщо в межах bounty доводиться працювати кожен день і писати по кілька десятків повідомлень (та ще на різних мовах), потрібно задуматися над актуальністю такого заробітку.
 6. Визначення меж випуску токенов. Обов’язкова умова — наявність конкретного ліміту емісії та вартості 1 монети. Якщо роботодавець платить 100 токенов, кожен з яких продається по 10 Сатоши, на таку роботу краще не витрачати час. Оптимальний варіант, коли на ICO виділяється 1-2% від всієї емісії.
 7. Склад команди. Ключовий момент — склад розробників, які займаються створенням та просуванням проекту. Це важливо, адже репутація будь-якого з учасників може впливати на успіх ICO в цілому. Для отримання детальної інформації про кожного з членів команди можна скористатися пошуковою системою.
 8. Наявність зворотного зв’язку. Адміністрація проекту повинна відповідати за першим запитом і давати роз’яснення з усіх питань, в тому числі щодо баунти. Якщо оплата роботи або відповіді на запити відбуваються з затримкою, від співпраці краще відмовитися.

Як формується пул bounty в криптовалюта і прибутковість проекту

Напис Bounty на тлі монет криптовалюта

При визначенні суми, що виділяється на Баунті в криптовалюта, враховуються такі чинники:

 1. Перспективи проекту.
 2. Загальна кількість токенов, які планується емітувати.
 3. Тривалість проекту bounty.

Як правило, на проведення баунти-програми виділяється 1-2 відсотка від бюджету.

Прибутковість учасників bounty залежить від ряду факторів:

 1. Числа залучених працівників.
 2. Обсягу завдань, спрямованих для просування проекту.
 3. Суми, виділеної на реалізацію bounty-програми.

Ризики участі в програмі баунти в криптовалюта

Напис Bounty викладена з кубиків

На перший погляд, робота в проектах bounty проста і гарантовано приносить прибуток. За активної участі можна заробляти до 500 доларів на місяць, що вважається солідним доходом для багатьох людей. Тим більше, що людина не ризикує грошима і не вкладає їх в розвиток проекту. Отримані токени можна реалізувати на біржовому майданчику або притримати в очікуванні зростання курсової вартості.

З іншого боку, bounty в криптовалюта несе певні ризики, про які важливо знати. Чи не найбільше проекти ICO збирають необхідну суму. Як результат, виконавці, які задіяні в процесі, не отримують нічого. Ось чому важливо знати, як працює баунти в криптовалюта, що це, і в яких випадках можлива відмова від виплати винагороди.

Прихильники такого заробітку відзначають, що bounty не вимагає інвестицій, тому і ризик відсутній. Але людина витрачає особистий час, який можна використовувати на вирішення інших завдань. Працівник виконує поставлене завдання, а оплати немає. Це класичний варіант обману.

При виборі bounty проекту важливо уважно вивчити саме ICO і врахувати ті критерії, про які згадувалося вище. Працювати на першій-ліпшій майданчику, яка обіцяє максимальну оплату, як мінімум, нерозумно. Відомо багато випадків, коли люди працювали протягом 1-2 місяців, але так і не отримували обіцяних грошей.

Причини, за якими можлива відмова від оплати, такі:

 1. Творцям не вдалося набрати необхідну суму.
 2. Збір грошей зупинений через внутрішнього конфлікту керівників, що відповідають за ICO і баунти.
 3. Проект накопичив необхідну суму, але творці пропали із зібраними грішми.
 4. Учасник програми bounty порушив правила, які встановив творець ICO.

Підводячи підсумки, що таке баунти в криптовалюта, можна сказати наступне. Це зручний спосіб заробітку для людей, які шукають легкий і доступне джерело прибутку. Головне — не довіряти першій-ліпшій майданчику, а перевірити репутацію і потенціал ICO перед початком роботи. Насамперед вивчаємо фінансову складову, прикидаємо потенційний заробіток, а після аналізуємо саму компанію і розробників.

Середній дохід на bounty різниться і залежить від багатьох факторів — рівня оплати, активності користувача і специфіки виконуваних завдань. За статистикою в 2017 році близько 34% працівників виходили близько 1000 $ і більше, а майже 33% залишилися без оплати. Решта користувачів мали менший дохід — в межах 100-500 доларів. Така статистика свідчить про ризики при заробітку за допомогою bounty, що вимагає граничної уваги при виборі «роботодавця».

Відео про те, що таке баунти і як на цьому заробити:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector