Що таке криптовалюта BCN, її переваги та специфіка

У цій статті ми поговоримо про особливості роботи криптовалюта BCN. Ви дізнаєтеся, що за криптовалюта BCN і як вона працює. Після вивчення матеріалу ви будете знати, чи варто додавати даний актив в свій фінансовий портфель.

Загальна характеристика Bytecoin і принцип роботи

BCN — це цифрова монета, яка відноситься до першого покоління анонімних криптовалюта, які працюють за спеціальним методом CryptoNote.

CryptoNote — це зашифровані протокол, який побудований на кільцевих підписах і одноразових електронних адресах. Перші дозволяють приховати дані відправника, а другі одержувача.

Алгоритм роботи CryptoNote
алгоритм CryptoNote

транзакції Bytecoin

Усі транзакції, позначені кільцевої підписом, в своїй ланцюжку блоків завжди посилаються на кілька суміжних транзакцій. При цьому зовсім не обов’язково, щоб додаткові транзакції адресувалися одному відправнику. Чим більше допоміжних посилань, тим більше розмір створеної підписи і вище рівень анонімності.

Криптовалюта BCN розроблена в 2012 році, розташована на офіційному сайті bytecoin.org і загальному іменному реєстрі значиться під назвою «Bytecoin». Всі фінансові операції, проведені через Bytecoin Network, проводяться без додаткової комісії і не можуть бути відслідковані сторонніми особами. Це означає, що в примусовому порядку ніхто не зможе дізнатися інформацію про відправника, одержувача і загальний розмір транзакції.

Офіційний сайт Bytecoin
Головна сторінка bytecoin

У грудні 2017 року за версією сервісу coinmarketcap.com Bytecoin займає 32-е місце в загальному кріптовалютном рейтингу. Сума капіталізації досяг 1 087 635 383 $, а вартість однієї монети досягла рівня 0,005935 $.

Курс криптовалюта Bytecoin
Статистика з сайту coinmarketcap

специфіка Bytecoin

В основу криптовалюта закладений простий децентралізований механізм, який робить Bytecoin повністю відкритим проектом, доступним кожному інтернет-користувачеві. Процес видобутку BCN виглядає наступним чином:

  • можна підтримати мережу Bytecoin Network і отримати за свою роботу фіксований відсоток винагороди (для підрахунку прибутку на кожному майнінговом сайті працює BCN-calculator);
  • можна купити криптовалюта BCN на будь-який популярної біржі, де котируються цифрові монети.

Майні криптовалюта в 2018 році не вийде, оскільки до цього моменту всі 184 мільярди монет увійдуть в обіг. Щоб спростити процес отримання BCN — додайте в закладки розділ bytecoin.org/ecosystem. Сюди розробники додають всі офіційні сервіси, що дозволяють працювати з Bytecoin. Тут містяться:

  • біржі криптовалюта BCN;
  • доступні Майнінг-пули;
  • калькулятори;
  • посилання на сайти, де Bytecoin виступає в якості легальної платіжної одиниці.

Для роботи вам також знадобиться розділ bytecoin.org/downloads. У ньому знаходяться необхідні програми, що дозволяють створити гаманець для криптовалюта BCN.

Переваги криптовалюта Bytecoin

для користувачівДля бізнесудля інвесторів
За допомогою сучасних технологій неможливо відстежити жоден платіж, який пройшов через систему Bytecoin. Додаткова зручність в тому, що всі транзакції проходять без додаткових комісійних витрат.Bytecoin — це надійна платформа, валюта якої легко обміняти і використовувати. Тому цілі підприємства можуть обійтися без допомоги банку і створити реальний фінансовий механізм, позбавлений непотрібних посередників.За зберігання грошових коштів в екосистемі Bytecoin Network передбачені дивіденди. Їх розмір залежить від суми розміщеного капіталу і з великими інвесторами узгоджується в індивідуальному порядку.
Захист мережі забезпечують складні криптографічні алгоритми, злом яких робить будь-яку хакерську атаку нерентабельною. Потрібно залучити занадто багато ресурсів, щоб отримати реєстраційні дані хоча б одного користувача.Мережа повністю захищена від стороннього втручання, тому сторони не можуть скористатися послугою зворотного платежу (chargeback) і повернути гроші за вже надані послуги.Система має простий інтерфейс і вкрай зручна у використанні. Всі технічні та організаційні моменти підприємці можуть уточнити через розділ «Контакти».

Перспектива розвитку BCN

22.12.2017 року команда Bytecoin в розділі «Blog» опублікувала офіційну дорожню карту, актуальну на перші два квартали 2018 року:

  • спочатку буде запущена пробна версія оновленого API;
  • після завершення всіх програмних доопрацювань запрацює новий Bytecoin-гаманець;
  • на третьому етапі відбудеться Bytecoin Hardfork, який перемкне всіх нових користувачів на оновлену версію гаманця.

У другій половині 2018 року нове програмне забезпечення буде запущено для громадського тестування. Ця процедура триватиме до кінця четвертого кварталу.

покращення BCN
Система технічних поліпшень, які відбудуться з BCN в першій половині 2018 року.

Прогноз BCN на 2018 рік

У грудні 2017 року через доступних 184,47 мільярдів одиниць, в обіг введено 183,3. Це означає, що найближчим часом емісія Bytecoin буде повністю завершена. На думку багатьох аналітиків, випуск всіх цифрових монет переведе котирування в стані сильного висхідного тренда. Тому, всі прогнози по криптовалюта BCN позитивні і до кінця 2018 роки обіцяють подорожчання до 0,0075 $.

Котирувального графік BCN / USD
Котирувального графік BCN / USD.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector