Що таке біткоіни кран — ще раз про порожньому місці

Радий би помовчати на цю тему, так борг автора зобов’язує розповісти! Якщо вам цікаво, що таке біткоіни кран, то відповідь проста. Це чесний разводняк!

Навіщо?

Не буду радити жоден вентиль! Я вже писав про те, що кріптовентілі — це всього лише самообман. Але доведеться повторитися …

Кріптовентілі дійсно платять BTC. Але не цілими монетами, а Сатоши. Причому настільки мізерна, що навіть при нинішньому курсі крипта — це сущі копійки.

У чому сенс такого сервісу? Користувачі, заганяємо на майданчик жагою наживи, реєструються на вентилі і заробляють кріптокрохі за заповнення капчи, кликання по банерах, перегляди відео і т.д.

Таким чином площадки заробляють на рекламі. Здається мені (хоча і не доведено), що всі кліки і «розгадки» капчи використовуються для нечесного просування. Поясню!

Наприклад, рекламодавець звертається в «липове» рекламне або маркетингове агентство. Мовляв, хочу запустити кампанію по просуванню. Ну, ніби все ok. Рекламщики звіти тикають замовнику: ось стільки переходів по банерах, стільки реєстрацій … А все це липа! адже клацають по оголошенням і заповнюють капчи користувачі кранів. І ефект від такої кампанії — нуль!

Небезпечно!

Простими словами, деякі вентилі при їх відвідуванні вбудовують в браузери користувачів скрипти для «незаконного» Майнінг. Так що ці сервіси не тільки безглузді в якості джерела доходу, але ще і небезпечні!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector