Що таке біткоіни і як можна його купити і заробити

Привіт, шановні читачі. Сьогоднішня стаття присвячена першій криптовалюта світу — біткоіни. Незважаючи на його високу ціну і зростаючу популярність, багато людей не розуміють концепцію цифрових грошей або взагалі не знають про їх існування. Почувши ту чи іншу інформацію, вони задаються питанням, що таке біткоіни, для чого він використовується і звідки береться.

Якщо ви вважаєте, що концепція, яка лежить в основі біткоіни, дуже заплутана, ви не самотні. Віртуальні валюти є джерелом активних суперечок як простих обивателів, так і експертів. Для багатьох людей лежать в її основі принципи і суть не зовсім зрозумілі, що відлякує і насторожує. Щоб спробувати розвіяти ці страхи ми постараємося відповісти на найбільш поширені запитання простими словами.

Чи має біткоіни фізичну форму?

Один з основних питань, яке задають новачки в сфері криптовалюта, стосується привабливої ​​форми монет, якими в інтернеті зображується біткоіни. Деякі вважають, що вони і є цифровими монетами, що викликає подальше здивування з приводу їх Майнінг.

Новачки в цій сфері, які знають про криптовалюта тільки з чуток, не розуміють, як фізичні монети можуть створюватися за допомогою комп’ютера або спеціального обладнання, а потім продаватися, купуватися і передаватися в інтернеті. Насправді ці монети — просто зображення, які служать свого роду ілюстрацією монети, на зразок значка долара або євро. Їх також можна зустріти і в продажу у вигляді сувенірів, наприклад, магнітиків.

Біткойн — це цифровий токен без фізичної форми, який можна відправити електронним способом від одного користувача до іншого в будь-якій точці світу. Як і традиційні гроші, які крім паперової форми мають розмінну монету, BTC теж ділиться на дрібні складові — Сатоши. Bitcoin має до восьми знаків після коми (0.00000001), що дозволяє легко переводити навіть дрібні суми.

Свою назву вони отримали від імені творця криптовалюта. Справжня його особа досі офіційно не підтверджена, але він відомий під псевдонімом Сатоши Накамото.

На відміну від традиційних платіжних мереж, таких як Visa, мережа Bitcoin (блокчейн) не керується однією організацією або людиною. Ця система — децентралізована комп’ютерна мережа, розташована по всьому світу, яка відстежує всі транзакції цифрових засобів. Цей процес можна порівняти з тим, як Wikipedia підтримується децентралізованою мережею письменників і редакторів.

Запис всіх транзакцій коинов називається блокової ланцюжком (блок-ланцюг). Вона постійно оновлюється і містить всю історію перекладів і видобутку криптовалюта.

Чому біткоіни користується популярністю в злочинному світі?

Криптовалюта стала популярною серед злочинців і шахраїв завдяки своїй анонімності. Будь-яка людина з будь-якої точки світу може відкрити біткоіни гаманець при наявності доступу в інтернет. Для цього не потрібно проходити процедуру ідентифікації особистості, вказуючи своє реальне ім’я та надаючи скан паспорт або будь-яких інших документів. Не існує і центрального органу, який би міг збирати і аналізувати цю інформацію.

Біткойн почав активно використовуватися у злочинній сфері в 2011 році, коли торговці наркотиками почали приймати платежі в криптовалюта на сайті, відомому як «Шовковий шлях». Незважаючи на те, що в 2013 році він був закритий, а всі монети конфіскували ФБР, в світі з’явилися і інші аналогічні ресурси.

Деякий час тому хакери навіть вимагали викуп в біткоіни за розблокування комп’ютерів користувачів, поширюючи в Мережі шкідливе програмне забезпечення.

Чому влада не може зупинити циркуляцію криптовалюта?

Вся інформація про блокчейне, включаючи баланси на гаманцях (адреси) і транзакції, зберігаються на всіх комп’ютерах, які беруть участь в підтримці працездатності мережі.

Якщо уряд однієї країни забороняє використання цифрових грошей на своїй території, як це у вересні 2017 роки зробив Китай, то мережу продовжить функціонувати, так як всі записи зберігаються на комп’ютерах учасників у всьому світі. Саме децентралізований характер віртуальних грошей і є одним з її переваг, які зробили їх популярними серед людей в усьому світі, які з підозрою і недовірою ставляться до державних регулюючих органів.

На курс криптовалюта можна надати політичного впливу або тиску. Він повністю залежить від попиту і популярності. За це багато хто називає їх чесними «грошима».

Чи можуть користувачі «приписати» себе зайві монети?

Ні, виробництво криптографічних грошей здійснюється через процес, званий Майнінг. Теоретично будь-який, хто бере участь в підтримці роботи глобальної бази даних блокчейна, може змінити свою власну копію записів, щоб збільшити суму коштів, що зберігаються на його рахунку. Але в цьому випадку всі інші комп’ютери-учасники мережі, помітять невідповідність, і подібні зміни будуть просто проігноровані. Тому заробити монети обманним шляхом без вкладень не вийде.

Чи є біткоіни незаконним?

Тільки невелика частка всіх транзакцій в мережі Bitcoin носить явно нелегальний, а можливо, і злочинний характер. Більшість транзакцій здійснюється людьми, які купують і продають монети на біржах, заробляючи, як і трейдери на традиційних валютах і акціях. Саме криптовалюта породили окремий світ трейдерів і інвесторів, які знають, як заробити на цих торгових інструментах.

У 2017 році люди в країнах з високою інфляцією, таких як Аргентина і Венесуела, купують коін в обмінниках і на біржах за місцеву валюту для збереження коштів від знецінення.

Одним з найпопулярніших напрямків стало використання Bitcoin для міжнародних платежів. Великі міжнародні грошові перекази можуть зайняти тижні, поки вони пройдуть через мережу банків, а мільйони доларів у формі біткойнов можна перевести в будь-яку точку світу за лічені хвилини. Проте, поки таке застосування цифрових валют на практиці ще не отримало таке широке поширення, як традиційні банківські перекази.

Однак ціна біткоіни активно зростає. За його зростанням можна спостерігати на графіку на одному з численних сервісів в інтернеті.

Як можна купити біткойнов?

У більшості країн є кріптовалютние біржі і компанії, які пропонують купити цифрові монети в обмін на місцеву і будь-які інші популярні валюти світ. Так, в США компанія Coinbase пропонує придбання монет шляхом оплати через банківський рахунок або карту. Відкриття рахунку в цьому сервісі аналогічно відкриттю традиційного банківського або біржового брокерського рахунку і зажадає процедури ідентифікації особистості. Різні криптовалюта можна обміняти між собою за поточним курсом на торгових майданчиках.

Для людей, які не хочуть зберегти анонімність, підійде такий онлайн сервіс, як LocalBitcoins. Він дозволяє знаходити партнерів в певному регіоні проживання для здійснення угод за готівку. Краще перед використанням будь-яких сервісів для роботи з криптовалюта зібрати про них інформацію в інтернеті, почитати відгуки інших людей, щоб не попастися на вудку шахраї.

Від чого залежить курс біткойнов?

Ціна криптовалюта постійно коливається і визначається попитом і пропозицією на відкритих ринках, аналогічно тому, як формуються ціни на світові валюти, акції та дорогоцінні метали. Цим і користуються трейдери, які розуміють, як заробляти на цих коливаннях.

Що таке Майнінг?

Це процес створення нових монет для підтримки учасників мережі, що вносять вклад в її роботу. Учасники цієї системи є свого роду обчислювальні центри для обробки нових транзакцій в блокчейне. Вони вирішують складні математичні завдання, а сама мережа являє собою ланцюжок блоків. Для цього використовується спеціальна апаратура — Асіка (asic).

За завершення кожного блоку учасники, які, як правило, є власниками найбільш потужного устаткування, отримують винагороду у вигляді монет. Розмір нагороди скорочується вдвічі кожні чотири роки.

В середньому кожен блок завершується кожні 10 хвилин. Всього буде створено близько 21 млн біткойнов. Прогнози свідчать про те, що таке число монет вийде в обіг до 2140 році. Поки в світі є близько 16 млн монет. Кожна з них була створена за допомогою цього методу.

Біткоіни має курс до долара на сьогодні понад $ 4 000, що в десятки разів перевищує вартість інших цифрових валют.

На початку гонки кожна людина могла використовувати свій комп’ютер для Майнінг, але в умовах зростання складності цього процесу обійтися без спеціального обладнання просто неможливо. Можна, звичайно, використовувати так звані крани, які роздають безкоштовні монети за введення капчі. Заробити багато таким способом не вийде, але його варто використовувати новачкам, які хочуть вивчити, що таке криптовалюта, і як нею користуватися.

Крім того, в інтернеті є різні ігри, де можна заробити монети, поєднавши цікаве дозвілля з можливістю стати володарем перших цифрових грошей у своєму житті.

Чи є конкуренти у біткойнов?

Число існуючих в наші дні криптовалюта перевищило 900 видів. Як правило, у будь-якого успішного проекту в світі завжди є послідовники. Але в світі цифрових грошей по-справжньому успішних монет не настільки багато. Не кожна з них може похвалитися такою динамікою, тому їх ціна набагато поступається вартості першої криптовалюта світу. Від кількості бажаючих приймати їх в якості оплати за товари і послуги та залежить, скільки коштує та чи інша монета.

Хто такий Сатоши Накамото?

Біткойн був розроблений в 2008 році невідомим автором, який фігурує в інтернеті і ЗМІ під ім’ям Сатоши Накамото. Ніхто ніколи не бачив в реальності цієї людини, так як він зберігає свою анонімність, спілкуючись виключно через електронну пошту і соцмережі.

Незважаючи на те, що в світі неодноразово з’являлися повідомлення про ймовірні кандидатів на роль Накамото, так і не вдалося довести їх причетність до створення біткоіни. З чуток, ідея створити Bitcoin належить навіть не одній людині, а групі з трьох людей: Нілу Кінгу, Володимиру Оксманом і Чарльзу Брайен. Саме їх імена зазначені в патентній заявці на реєстрацію домену bitcoin.com. Вважається, що вони просто вибрали собі це ім’я як псевдонім, але поки це залишається на рівні домислів і припущень.

Достовірно відомо лише, що Сатоши створив оригінальну мережу Bitcoin і запустив програму, що лежить в її основі в 2009 році. Через два роки він зник, наче й не існував ніколи. З тих пір ніхто і нічого не зміг дізнатися про нього. Подібні чутки і новини не є достовірною інформацією.

Зробивши для себе певний висновок після читання цієї статті, будь-яка людина може завантажити на свій комп’ютер програмне забезпечення і стати її учасником. Сам Сатоши не має над нею ніякого контролю, як і всі інші учасники, які користуються її можливістю. З тих пір створена людиною мережу живе своїм самостійним і повністю незалежною від нього життям у високотехнологічній фінансовій сфері, в якій ми ще робимо тільки перші кроки назустріч технологіям майбутнього.

джерело:

https://www.coindesk.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector