Що таке Iota криптовалюта: детальна аналітика, перспективи розвитку проекту

Саме тому аналітику Iota буде складніше провести. Валюта не на слуху, і причини її зростання або падіння очевидні далеко не всім. Наприклад, не на всіх порталах знайшлося пояснення щодо недавнього зростання Iota на європейських ринках.

Спойлер — відкриття венесуельської біржі.

Так давайте розбиратися, що таке Iota, кому вона потрібна. І чи досягне вона долара вже на наступному тижні?

Аналіз в краткосроке

Якщо розглядати аналіз Iota в краткосроке, то можна зробити відразу два висновки. Перший — вона точно відіграє позицію 0.8 вже до кінця тижня. Другий — вона точно відіграє позицію 0.5 відразу після того, як торкнеться 0.8.

Чому і як це станеться?

Все досить просто і прозаїчно. Відкриття венесуельського ринку дозволяє приховано Пампа Iota, відводячи очі рядовим «хом’якам-трейдерам» від справжніх причин зростання. А значить, радісні хом’яки підуть скуповувати Iota і рухати її курс все вище і вище … Вище і вище … Рівне до тих пір, поки не стане занадто пізно. Тобто поки все ті, хто хотіли її запампіть, різко не позривають свої позиції масовими продажами — які, незважаючи на малу ліквідність, пройдуть для ринку практично непоміченими.

Як це станеться? Все дуже просто — 80% від обсягу продажів з’їсть тренд, а потім з’ясується, що ринок перекуплений, і почнеться стандартний для кріптовалютного ринку відскік. За своїми масштабами він буде схожий на грудневий інцидент, з поправкою на кількість учасників і непомітність Iota.

Фундаменталка

А ось якщо розглядати ринок Iota виключно з фундаментальних позицій, то вимальовується набагато більш цікава картина. Зокрема, виникає відчуття, ніби-то нічого не відбувається, і Iota зростає сама по собі. Але це не зовсім так. Чому? Просто тому, що, крім активної фази розробки, Iota, як і його головний конкурент по фінансам (але не за технологіями), розширюється на нові ринки. Зокрема, розширення на ринки Венесуели, хоч і залишилося не такою гучною новиною, істотно збільшило офіційну капіталізацію і, отже, підняло курс.

З іншого боку, це робить криптовалюта набагато менш привабливою для прихильників швидких і легких грошей, т. К. З великою кількістю ринків і збільшенням ліквідності, по-перше, знижується залежність від BTC. А по-друге, значно знижується волатильність.

Отже, при збереженні загальних тенденцій волатильність Iota знизиться з декількох відсотків до декількох пунктів за день, що в цілому є сприятливою тенденцією.

На що звернути увагу

IOTA (MIOTA) є одним з видів кріптовалютності. У той час, як інші проекти мають свої власні блокування або використовують інші популярні блокування, IOTA (MIOTA) не працює на блокової ланцюжку і не вимагає цього. Це стало можливим завдяки математиці. IOTA (MIOTA) пройшла довгий шлях, не використовуючи будь-якої блокчейн, але є ще багато сумнівів щодо того, чи може вона проникнути в світ IOT (Internet of Things) без використання блокової ланцюга.

Дискусія знову показала, що у IOTA (MIOTA) є ще один претендент в світі IOT, який, схоже, досяг набагато більшого, ніж IOTA (MIOTA), але як і раніше займає місце нижче, з точки зору ринкової капіталізації. Цей суперник — Ethereum Classic (ETC), який має кріптовалютность з меншою кількістю ресурсів, і його користувачам вдалося досягти більшого в світі IOT, ніж з IOTA (MIOTA).

Фактично, у вересні відбудеться саміт ETC, в якому Ethereum Classic (ETC) буде повністю відображати, як IOT працює на Ethereum Classic Blockchain. Проте, IOTA (MIOTA) не має нічого істотного, щоб бути присутнім там прямо зараз. Насправді, немає доказів того, що IOTA (MIOTA) фактично може використовуватися для чого-небудь, крім обробки простих транзакцій.

Нещодавно група критиків MIT виявила деякі уразливості в математичної моделі IOTA (MIOTA), які зробили її загрозою безпеки щодо IOT (Internet of Things). Для будь-якої технології, яка повинна бути реалізована для IOT, вона повинна бути вільною від вразливостей. Поки що Ethereum Classic (ETC) здається явним переможцем у цій гонці з його незмінним і децентралізованим блокчейном. Однак це може змінитися в майбутньому, якщо команда, що стоїть за IOTA (MIOTA), буде співпрацювати з іншими компаніями для допомоги на арені IOT.

Денний графік, наведений вище для IOTA / ETH, показує, що IOTA (MIOTA) добре впорався з Ethereum (ETH) і повинен буде спуститися в найближчі дні. Ціна IOTA (MIOTA) торгується зі зростаючим клином проти Ethereum (ETH) і повинна буде відновитися в найближчі дні. Якщо ціна ламається нижче зростаючого клина, IOTA (MIOTA) може втратити своє місце в першій десятці списку. Осцилятори OBV на наведеній вище діаграмі показує: ймовірність того, що це відбувається, досить висока, оскільки IOTA (MIOTA), схоже, досягла межі свого ралі проти Ethereum (ETH).

З іншого боку, Ethereum Classic (ETC) тільки починається з Ethereum (ETH). Як показує графік для ETC / ETH, ціна Ethereum Classic (ETC) тільки що вирвалася з падаючого клина проти Ethereum (ETH) — бичачий знак, який означає, що Ethereum Classic (ETC) остаточно завершив свій спадний тренд проти Ethereum (ETH) і тепер отримає більше в порівнянні з останнім. Це означає, що Ethereum Classic (ETC) має більш високу ймовірність увійти в десятку кращих в майбутні дні.

Це може бути будь-саме по собі, але потрапляння в першу десятку списку монет на інвестиційному радарі допомагає недооціненим проектам, таким як Ethereum Classic (ETC), отримати підтримку і фінансування, необхідні їм для доставки робочого продукту світу. Оскільки Ethererum Classic (ETC) вже має перевагу перед IOTA (MIOTA) в просторі IOT, а перспективи в майбутньому виглядають яскравіше для Ethereum Classic (ETC) з інвестиційної точки зору, розумно сказати, що IOTA (MIOTA) навряд чи переможе Ethereum Класичний (ETC ) в гонці IOT.

Чому нікому не вдається повторити успіх BTC

Зараз можна говорити про те, що у криптовалюта невелике зниження після грудневого інциденту. Однак вони все ще на підйомі в порівнянні з позаминулим і поза-позаминулим роком.

Але ні для кого не секрет, що при розмові про крипті перше, що спадає на думку — це BTC. У нього найвища ціна за токен. Найбільша капіталізація. Найбільший охоплення аудиторії. І взагалі — хто володіє BTC, той володіє ринком криптовалюта.

Найближчі переслідувачі — ETH, EOS, LTC і інші альти — дуже швидко втрачають свою конкурентну здатність, випадаючи з тих чи інших причин. Звичайно говорити про те, що BTC ідеальний, не доводиться — але чому нікому не вдається повторити його успіх?

Причина 1 — він найстарший. BTC був першим. А значить, безумовно, всі озираються на нього, створюючи свої проекти. Свою капіталізацію, на відміну від того ж ETH, він набрав не за 2 роки, а за роки еволюції. Те, чого інші домагаються за роки 2, BTC отримав за 7 років.

Причина 2 — він транзитний. Так, через особливості системи багатьом бірж дійсно легше справлятися з фінансами через BTC. Будь-які транзакції вносять свої комісійні. Що, в свою чергу, штовхає котирування — незначно, але все ж зберігаючи перевагу саме за BTC.

Причина 3 — його репутація не заплямована. ETH — форк через шахраїв. BitDiamond — шахраї. ICON — проблеми на платформі … Список можна продовжувати дуже довго. Але чи варто говорити, що безпека платформи BTC (НЕ бірж і не торгових майданчиків) все ще залишається неприступною.

Причина 4 — він є завершеною моделлю. Той же ETH є інструментом. Частина ICO вирішують вузькі завдання. Tether є аналогом транзитної валюти. Але тільки BTC є проектом, який має повну самодостатність. Це готова платіжна система, яка не потребує глобальної модернізації або інших альтах для свого функціонування.

Незважаючи на той факт, що Iota має суттєві проблеми і навряд чи зможе повторити успіх BTC, який є і транзитник, і основним мірилом усього ринку, коштує не впадати у відчай, а задуматися. І в першу чергу потрібно подумати про те, що останнім часом серед більшості трейдерів стала популярна тема короткострокового пампа, який дозволяє тимчасово маніпулювати ціною криптовалюта, а згодом її упускати.

Iota, як і Dash — валюта з найменшою ліквідністю, більш схильна до цього ефекту, тому в період між 27 і 30 серпня її активно Пампа, що призвело до зростання більш ніж на 27% за добу.

Однак в подальшому це призвело до падіння більше ніж на 37%. Тому будьте уважні, побачивши імпульсний сигнал до покупки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector