Швидкість інтернету для Асіка: що впливає на ASIC-Майнінг

Сьогодні у зв’язку з високою популярністю криптовалюта багато хто бажає розпочати її видобутку і купують для цього дороге устаткування — ASIC. Кожен початківець майнер цікавиться низкою запитань, серед числа яких, яка швидкість інтернету потрібна для Асіка. Розглянемо це питання більш детально.

Яка швидкість інтернету потрібна для ASIC Майнінг?

спідометр Інтернету

Трафік при видобутку віртуальної валюти безпосередньо залежить від кількості використовуваних Майнер, їх обчислювальної потужності, а також складності рішень, прийнятих пулом. У разі правильного налаштування Асіка для його повноцінної роботи цілком достатньо швидкості в 10 Кб / с. Подібну швидкість може забезпечити навіть з’єднання типу Dial-up. Однак в разі створення цілих ферм з ASIC-Майнер фахівці настійно рекомендують використовувати канали з максимальною пропускною здатністю, в той час як для рядових користувачів цілком достатньо буде швидкості в 2-3 Мб / с.

По суті, саме швидкість інтернету не впливає на процес Майнінг. У цій справі куди важливіше інші характеристики мережі, про які ми і поговоримо нижче.

Що впливає на Асік-Майнінг — інші характеристики мережі

Інтерфейс ресурсу для перевірки швидкості Інтернету та пинга

До головних чинників, що впливає на процес видобутку криптовалюта, відносяться:

  1. Стабільність з’єднання з Інтернетом. Якщо мережа нестабільна, майнер треба буде постійно перепідключатися, що негативно відіб’ється на заробіток. До того ж, користувач може не відразу зрозуміти, що стався збій або його в цей момент може не бути вдома (він може спати і т.д.), а видобуток припиниться.
  2. Пінг. Це швидкість реакції сервера на дію користувача. Чим вище показник пинга, тим довше буде доходити сигнал від Майнера до пулу. Через це виникає ймовірність того, що Шейру користувача можуть бути не включені в видобутий блок, отже, він не отримає свій прибуток.

Щоб уникнути подібних негативних наслідків, слід переконатися в тому, що з’єднання з мережею Інтернет, що надається певним провайдером, є стабільним. Також фахівці рекомендують підключатися до пулів, розташованим якомога ближче до місця, де здійснюється видобуток криптовалюта з метою зниження пінгу.

Підключення до мережі Інтернет може виконуватися за допомогою роутера або модему. Однак для того, щоб швидкість інтернету для Асіка була достатньою, необхідно упевнитися в тому, що інше обладнання, підключене до маршрутизатора, не збільшує пінг, а також в тому, що ніхто чужий не краде ваш трафік.

Перевірити швидкість інтернету і пінг можна на speedtest.net/ru, 2ip.ru/speed/, ping-test.ru і інших сервісах.

Більше про вимоги до мережі для Майнінг дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector