Налаштування Асіка для Майнінг — покрокова інструкція

Популярність ASIC-Майнер росте з кожним місяцем, а рентабельність ферм, в яких використовуються процесори GPU, знижується. У зв’язку з цим питань по налаштуванню і експлуатації Асіка все більше, адже видобуток криптовалюта цікавить все більшу кількість людей, серед яких багато новачків. Всі початківці Майнер розуміють, що після покупки дорогого устаткування важливо правильно налаштувати процес видобутку. Якщо допустити помилку і неправильно підключити прилад, то його можна вивести з ладу, а це означає великі фінансові втрати. При цьому неправильне налаштування може стати причиною того, що пристрій буде працювати некоректно або не на повну потужність і ви будете втрачати можливий прибуток просто через своє незнання. Сьогоднішня наша стаття про те, як налаштувати Асік майнер і виконати його підключення для подальшого видобутку віртуальної валюти.

Як налаштувати Асік перед підключенням до пулу — покрокова інструкція

Асік й проведення для його підключення

Після того, як нове обладнання придбано і доставлено, його потрібно розпакувати і переконатися в цілісності. Якщо пристрій не має пошкоджень, можна переходити до процесу підключення та налаштування Асік Майнера:

  1. Насамперед необхідно визначити установки з’єднання блоку живлення до пристрою. Важливо при цьому, щоб потужність БП відповідала обраної моделі. Якщо вона нижче необхідної, майнер не працюватиме, якщо вище — можна зіпсувати прилад. У деяких випадках БП йде в комплекті, але іноді його потрібно докуповувати самостійно. При підборі блоку живлення слід звернути увагу на необхідну кількість з’єднань. Якщо їх недостатньо або користувач прагне розганяти в майбутньому ASIC, буде потрібно придбати кілька БП. Під час підключення при цьому важливо дотримуватися головного правила — одна плата повинна підключатися не більше ніж до одного блоку живлення. Також не варто забувати і про те, що плата управління повинна підключатися в останню чергу.
  2. Наступним дією по налаштуванню ASIC Майнера стане підключення кабелю живлення до БП, а також підключення мережевого кабелю до самого пристрою. Варто відзначити, що підключення до мережі Інтернет може здійснюватися за допомогою модему або маршрутизатора. За умови правильного підключення через кілька хвилин вентилятори почнуть працювати на повну потужність. Це дозволить повністю продути ASIC майнер від пилу, яка зібралася в ньому за час зберігання або потрапила в нього в результаті транспортування.
  3. Для отримання доступу до додаткових налаштувань власнику обладнання необхідно визначити IP-адресу пристрою, що дозволяє відвідати веб-інтерфейс Майнера. Щоб зробити це, в адресному рядку браузера необхідно вказати 192.168.1.1 і ввести логін і пароль. Найчастіше в якості логіна використовується слово «admin», а в якості пароля — «1111», «1234» або «admin». Однак, це так лише в тому випадку, якщо ви не міняли настройки за замовчуванням. У списку пристроїв необхідно знайти IP-адресу Майнера. При введенні цієї адреси сторінки в адресному рядку браузера користувачеві буде запропоновано ввести логін і пароль — за замовчуванням «route» і «route» відповідно. У деяких моделях пристроїв в веб-інтерфейсі надається доступ до налаштування частоти чіпів, а також швидкості обертання вентиляторів, що дозволяє самостійно регулювати потужність Майнера, а також рівень шуму. Якщо буде потрібна допомога в налаштуванні Асіка на даному етапі, користувач може вдатися до спеціалізованими програмами з пошуку IP-адреси, в тому числі додатків від компаній-виробників пристроїв.

Після того як процес налаштування ASIC-Майнера завершений, можна переходити до підключення обладнання до пулу.

Налаштування Асіка для Майнінг

Вкладка «General Settings» в меню налаштування Асіка
Вікно з основними настройками Асік Майнера

Перед тим, як налаштувати Асік для видобутку в пулі, необхідно приділити увагу підбору найбільш відповідного ресурсу. Для цього варто орієнтуватися на наступні критерії:

  • загальний обсяг потужностей;
  • розташування серверів;
  • способи надання виплат;
  • відгуки реальних користувачів.

Після вибору ресурсу необхідно на ньому зареєструватися, створити Воркер і дізнатися url-адресу ресурсу для алгоритму видобутку, який використовується Майнер. Найчастіше цю адресу розташовується на офіційній сторінці пулу у вкладках «FAQ» або «HELP».

Подальша настройка Асіка полягає в зміні параметрів в веб-інтерфейсі пристрою. Для цього у вкладці «General Settings», розташованої в розділі «Miner Configurations», буде потрібно для кожної плати вказати:

  • url-адреса, що починається, як правило, з фрази «stratum + tcp»;
  • ім’я Воркер, вказане при створенні і складається з никнейма користувача, точки і набору букв або цифр;
  • пароль, за умови його вказівки в процесі створення Воркер.

Потім необхідно зберегти настройки, натиснувши на кнопку «SaveApply». Якщо для ASIC miner настройка була виконана правильно, через кілька хвилин процес видобутку повинен початися. Якщо цього не відбудеться, потрібно перезапустити майнер. У вкладці «Miner Status» користувач може стежити за роботою пристрою.

Однак, якщо в цій вкладці нічого не змінюється, рекомендується зробити скидання налаштувань до значення за замовчуванням за допомогою використання кнопки «Reset», розташованої на корпусі пристрою, після чого почати весь процес від початку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector