Скільки крипто Ripple сьогодні налічує партнерів

Чи не альтернатива, а система вдосконалення

Все криптовалюта, як одна, задумані як альтернатива банкам. Мовляв, новий вид засобів, окремі способи розрахунків … За задумом все це повинно відтіснити фіатние гроші і відповідні організації на другий план. Нібито вони набагато гірше, ніж цифрові активи.

Але в реальності так не вийде. По-перше, жителі бідних країн ніколи не перейдуть на криптовалюта, оскільки це тільки створить додаткові проблеми. По-друге, показники волатильності у кріптовалютного ринку занадто високі. Через це не вийде нормально оцінювати товари, оскільки на момент продажу курс точно буде іншим.

Проте, цифрові гроші можна успішно використовувати як варіант поліпшення банківської системи. Саме цим і зайнялися розробники Ripple. Трохи переробивши класичну концепцію блокчейна, вони створили свій продукт, який сьогодні використовують банки всього світу. Тобто, Ripple Labs не роблять альтернативи: вони допомагають покращувати якість міжнародних переказів.

Це більш правильне рішення. Банки точно не зникнуть як мінімум років 50. Та й після цього вони залишаться, але, можливо, в дещо іншому вигляді. Для появи такого виду потрібно шукати способи вдосконалення сьогоднішньої системи, якій вже довіряє весь світ.

Три ключових особливості, завдяки яким директора фінансових організацій і полюбили Ripple — це:

  • швидкість (не більше 8 секунд на транзакцію);
  • масштабованість (1500 транзакцій в секунду);
  • вартість (0.00001 XRP комісії).

Мережа розроблена таким чином, що для відправки коштів необхідний самий мінімум ресурсів. При цьому, сама процедура, в більшості своїй, автоматизована. Завдяки цьому співробітники банків витрачають в рази менше часу на проведення всіх дій для перекладу.

Таким чином, поки багато розробників шукають новий варіант альтернативи в спробах відтіснити банки, команда Ripple вирішила просто співпрацювати з останніми, покращуючи тим самим світову фінансову мережу.

Кількість і статус партнерів

Хтось скаже, що наявні партнери маловідомі і створюють ім’я Ріппл лише через свого кількості. Такого користувача відразу можна назвати новачком, який ще не встиг вивчити ринок. Адже ситуація абсолютно інша.

Проект має позиції в 40 країнах світу і співпрацює з більш, ніж 40 фінансовими організаціями. Мережа настільки добре розвинена, що були відкриті офіси в Сінгапурі, Індії, Японії, Австралії, Англії, Люксембурзі і США. Кожен з них відповідає за свій регіон, оскільки контролювати роботу мережі відразу в усьому світі з одного офісу вже неможливо.

В першу чергу слід згадати Mitsubishi UFJ Financial Group — банк, який сьогодні займає 5 місце в світі за кількістю і сумою вкладів. Вони інтегрували мережу в кінці 2016 року і сьогодні називають її однією з кращих, особливо в порівнянні з попередніми платформами для проведення операцій (включаючи Swift).

У 2015 році Австралійський Банк Співдружності став першим національним банком, який почав тестувати на свої транзакції RippleNet. Ще не була проведена повна інтеграція, проте організація і не відмовляється від використання мережі. Тому варто очікувати чергового договору.

У 2017 році GPSG, куди входять такі банки як MUFG, Королівський Банк Канади, Santander, Standard Chartered, Westpac Banking Corporation і Merrill Lynch стали кураторами створення і дотримання правил транзакцій Ripple. Крім того, вони будуть розробляти стандарти використання Ріппл. Іншими словами, ціла мережа кращих банків світу сьогодні відповідає за подальше поширення і правильне використання Ripple для проведення міжнародних платежів.

PNC Bank — з топа США

19 вересня 2018 року, один зі списку 10 кращих фінансових організацій США приєдналася до мережі Ripple. Таким чином, клієнти мають можливість відправляти і отримувати перекази в реальному часі, в прямому сенсі цього слова. До слова, на території Штатів послугами установи сьогодні користуються близько 8 мільйонів чоловік. По всьому світу можна сміливо нарахувати ще близько 1 мільйона клієнтів.

Таким чином, сьогодні бізнесмен, наприклад, з Массачусетса зможе отримати оплату від клієнта в Британії без всяких затримок і величезних комісій. Завдяки цьому він спокійно виконає свою частину зобов’язання, що надалі допоможе його компанії розвиватися ще швидше. Адже швидкість укладання угод сьогодні грає чомусь аж ключову роль у всій економічній системі.

PNC вже давно має партнерські відносини з такими банками, як Santander, American Express, SBI led (Японський консорціум). До слова, кожен з них давно інтегрував мережу Ripple.

Національний банк комерції Саудівської Аравії

А ось ще один банк, сьогодні один з найбільших за сумою переказів в світі. Згідно зі статистикою World Bank, за 2016 рік на адресу організації надійшло близько 308 мільйонів доларів. 37 мільярдів було відправлено в інші країни саме через цей банк.

До слова, НБК був першим банком країни, а сьогодні досяг світової слави і звання одного з найкращих. Він давно має безліч партнерських відносин з різними фінансовими організаціями. Тепер, транзакції між ними будуть ще швидше і дешевше, оскільки їх об’єднує RippleNet.

Впровадження мережі в національні банки різних країн говорить про те, що уряд чітко розуміє концепцію Ripple і його завдання. Більш того, це чітко відображає бажання працювати на поліпшення світової фінансової системи.

Ripple і відеотрансляції

Всім відомо, що на Youtube і Twitch можна вести прямі трансляції різних подій або ігор. Багато каналів дуже популярні, а їх ведуть на цьому непогано заробляють. Хтось отримує донати за рекламу, хтось за звичайні повідомлення або «передавай привіт». Так чи інакше, до каналів прив’язують акаунти Paypal або банківську карту.

Днями була запущена платформа Coil, яка дозволяє проводити мікроплатежі на Youtube і Twitch через XRP. Таким чином, користувачі можуть інтегрувати свої гаманці Ripple і отримувати кошти в криптовалюта. Крім цього, через зазначену платформу можна відправити пожертвування для Wikipedia і Internet Archive.

Творцем Coil є один з колишніх розробників Ripple, тому він знав, як найкраще підключити цю мережу. Ну і зрозуміло, чому він зробив саме такий вибір замість того ж NEM або Cardano.

перспективи

Кілька місяців тому Давид Шварц, головний експерт по блокчейну Ріппла, сказав, що найближчим часом ніяких інтеграцій не буде, оскільки мережа має невеликі проблеми. Згідно з його словами, Ріппл дійсно не може забезпечити приватність на рівні інших криптовалюта (через свою концепції), а також може не впоратися з масштабністю.

Що стосується першого твердження, то це пов’язано з централізацією. Деякі дані користувача потрапляють до реєстру. Таким чином, можна відстежити учасників транзакції. Вся ця інформація захищена і поки не було успішних атак на мережу. Але деяких користувачів лякає те, що органи влади можуть отримати доступ до даних про транзакції.

Другий момент більше пов’язаний майбутнім. Зараз мережа може обробити до 1500 транзакцій в секунду. І для сьогоднішньої завантаженості цього більш, ніж достатньо. Однак нові інтеграції можуть швидко збільшити навантаження, але розробники поки не розробили оновлення, яке буде готове до різких перепадів кількості транзакцій.

Його слова варто брати до уваги. Однак, попри це банки все одно підключаються до мережі Ріппл. Наочні приклади якраз PNC Bank і Національний банк комерції Саудівської Аравії. Тому, можна стверджувати, що у Ripple сьогодні багатообіцяючі перспективи. Можливо про щось новому стане відомо на конференції Swell. Зараз залишається тільки чекати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector