Скільки можна заробити на біткоіни кранах, і чи реально це в принципі

Що таке кріптовалютние крани

Крани раз у раз з’являються в якості реклами на сайтах, згадуються на форумах і в коментарях, про них навіть говорять в новинах. Багато мало не кричать про новий спосіб заробітку без вкладень. Але часто забувають пояснити нам, що це таке, і як це працює.

Біткоіни крани (як і будь-які кріптовалютние крани в принципі) — це майданчики, які роздають тисячні частки монети абсолютно безкоштовно. Подарунок долі, якщо завгодно. Чули про таких сервісах, як Seosprint? Там було безліч завдань по типу «гроші за кліки». Причому платили за це 1-2 цента.

Чому їх так називають

Дивна назва для сервісу, який дає безкоштовні гроші. Ви помітили, що більшість з них зображують у вигляді домашнього крана, але замість води по ньому протікають біткоіни, лайткоіни, доджкоіни тощо? Система роботи дуже схожа.

Уявіть, що ви забули закрутити кран до кінця. Через певні проміжки з нього буде вилітати крапля води. Кожна така крапля збільшує ваші рахунки за воду, відповідно, поповнює бюджет водоканалу. Багато вони на цьому не зароблять, але і нічого не вкладуть.

У випадку з кріптовалютнимі кранами, їх власники не забули закрити свій гаманець. Вони спеціально залишили його відкритим. Виходить, що через певні проміжки з нього капає трохи центів. І в ролі адміністрації опиняєтеся ви. Чи отримуєте трохи, але зате нічого в це не вкладаєте.

Як вони працюють

Якщо підібратися ближче до принципу дії, то стає зрозуміло, що ви не отримуєте доступ до чийогось гаманця в один клік, хоч і заробляєте з цього копійки. Такі чесноти створюють сайт, до якого прив’язують окрему адресу і кладуть на його рахунок певну кількість монет.

Кожні 5, 10 хвилин, годину, добу всі бажаючі легких грошей заходять на сайт і тиснуть одну кнопку. За це натискання вони отримують якийсь мізер. Але де ви бачили, щоб законно роздавали великі суми безкоштовно?

Так чи ні

Чи можна заробити на біткоіни кранах? Теоретично це можливо. Скажу вам так, після першого кліка по крану ви вже заробили. Адже вкладень ніяких не було, часу витрачено мінімум, значить, вимоги до окупності нульові. Значить, можна вважати прибуток з самого початку.

Чи реально заробити собі капітал? Як-би є один рецепт … Знаходьте найприбутковіший кран з найменшим періодом нагороди. Як показує статистика, середня нагорода за годину становить 100 Сатоши, хоча є деякі сервіси, які можуть принести до 1000, а то і вище (про це нижче).

Якщо не пропускати ні секунди, то в день можна заробити 2400 Сатоши. В одному біткоіни їх 100 мільйонів. Таким чином, щоб заробити 1 біткоіни на кранах, доведеться витратити близько 114 років. Військовослужбовець може йти на пенсію після 25 років вислуги. Якщо ви військовий, то від початку служби до пенсії змогли б заробити 0.2 біткоіни, використовуючи один кран. Сьогодні (23.03.18) биток коштує 9 000 доларів. 1600 доларів для вас капітал чи ні?

Теорія завжди дає багато надій і перспектив, але на практиці все інакше. Наскільки реально, що ви не пропустите жодної спроби прибутку? А спати ви коли збираєтеся? Додаємо ще років 5. Але за 30 років це, м’яко кажучи, набридне. Тому, відповідаючи на питання «чи реально заробити багато», я кажу немає.

Даю вам чеснот

Але невеликий прибуток все-таки можна отримати. Якщо ви цікавитеся, скільки можна отримати, то повинні знати, як заробити на біткоіни кранах. Щоб позбавити вас від зайвої муки пошуку і захистити від загребущих рук шахраїв, я зібрав кілька цікавих кранів.

Freebitcoin

Це, мабуть, самий надійний кран у всій мережі. Він працює з 2013 року, і за цей час не було випадків шахрайства, відсутність виплат і тому подібного. Щогодини можна отримати від 20 Сатоши до 0.018 біткоіни. Прибуток залежить від вашої удачі.

Bitgames

Більш цікавий кран, хоча з якоїсь сторони може набриднути швидше. Тут вам потрібно не просто клікнути на кнопку, а розбити 4-5 каменів і дістатися до Сатоши. Своєрідна імітація Майнінг. Але за це ви можете отримати 500-2000 центів кожну годину. Говорячи про це крані, хочу сказати, що потрібно буде запастися терпінням, оскільки ви не зможете вивести свій заробіток, поки не заробите 100 тисяч.

Cryptomininggame

Мені подобається ідея цього крана і його привабливий інтерфейс. Замість того, щоб тупо клацати кнопку, ви запускаєте віртуальний Майнінг. За вашим аккаунтом буде закріплена віртуальна потужність, завдяки якій ви будете отримувати 100 Сатоши кожні 10 хвилин. Потужність можна збільшити, виконуючи різного роду місії (перейти по посиланню, скачати картинку). Таким чином зросте прибуток.

Цей кран можна назвати симулятором Майнінг. Я дивлюся на нього, як на гру на телефоні, що працює через браузер. Інтерес до неї не пропаде настільки швидко. Тому тут можна заробити трохи більше.

бонуси

Знаєте, чому кран не набридають так швидко? Перша думка: вони дають халявну прибуток. Так, я з вами згоден, тут не обходиться без жилки нероби. Мало кому набридне отримувати гроші просто так, але це повторюється однаковий процес. Тому для більшої активності існує безліч бонусів.

 • Партнерська програма;
 • лотереї;
 • виконання нескладних завдань.

Таким чином, поки ви чекаєте чергову сотню Сатоши, можна заробити на перегляді відео, кліки по банерах, проходження опитувань. Біткоіни крани живуть за рахунок реклами, яка на них розміщується. Поки рекламодавці платять власнику сайту тисячі за розміщення їх посилань, той самий власник платить вам копійки за перехід по ним.

Щоб реклама була ефективною, потрібно залучати якомога більше народу. Так з’явилися партнерські програми на кранах. За залучення зазвичай дають 40-50%, а за активність рефералів 5-25%. Відмінна мотивація, щоб покликати друзів. Крім цього, можна розмістити своє посилання де-небудь на форумі. Адже це тільки плюс в вашу скарбничку.

А ще ті самі чесноти грають з вами в кішки-мишки. Майже кожен кран надає можливість погратися в лотерею на ті Сатоши, які ви з нього отримуєте. Купували коли-небудь лотерейні квитки? Як часто ви з них вигравали або хоча б виходили в нуль? Говорячи про те, чи реально подвоїти свій заробіток, я швидше за скажу немає. Але це мій скептицизм, адже лотереї дають можливість виграти. Можете випробувати свою удачу.

Інший спосіб

Ми говоримо про інтернет-майданчику, яку хтось містить. Так чому б цим кимось не бути вам? Як я вже говорив, крани живуть завдяки розміщується на них рекламу. Створіть свій сервіс, роздавайте гроші і отримуйте гроші від рекламодавців.

Звичайно, це не можна назвати повноцінним заробітком біткоіни на крані. Але без нього прибутку не було б. Саме тому я і виділяю окремо такий варіант. Логічний ланцюг така:

 • є свій кран;
 • на якому розміщують рекламу;
 • за що ви отримуєте прибуток;
 • якби не ваш кран;
 • не було б способу заробітку;
 • значить це можна назвати заробітком на біткоіни кранах.

З якогось боку виглядає кумедно, але спробуйте зі мною посперечатися. Уже хочете сказати, що без рекламі теперь не буде прибутку? Да ви праві. Але без крана ніде постити рекламу. Тепер ви скажете, що її можна постити де-завгодно. Знову праві, але вона буде ефективніше, якщо її розміщувати на сайтах, пов’язаних з мейнстрімом. Біткоіни і все, що з ним пов’язано, є мейнстрімом.

Вся ця аналітика

Повернемося до рецептом і розглянемо його детальніше. Кранів в мережі, природно, більше, ніж 1, відповідно, можна працювати на всіляких. Вас за це не покарають, головне терпіння набратися, щоб всюди висиджувати. Займемося підрахунками?

 1. Середній заробіток 1 крана — 100 Сатоши. Якийсь кран дасть 500 центів, а якийсь 1. Припустимо, що ви використовуєте 8 майданчиків, і кожну годину вам вдається робити тисячі Сатоши. Заманливо?
 2. Скільки можна працювати? Якщо у вас багато часу, то годин 8 в день, не більше, а то з розуму зійдете. Якщо часу не так багато? Припустимо, що загальний час вашої активності складе десь 4 години.
 3. 4 години помножити на 1000 Сатоши дорівнює 4000.
 4. При курсі битка в 8600 доларів це становить 34 цента, що дорівнює 20 рублям.
 5. Такими темпами в місяць можна заробити 600 рублів.

Ось так це виглядає в деталях. Якщо ви взагалі божевільний, то можете серфить на 30-40 сайтах по 10 годин. В такому випадку місячний прибуток може досягати 10 000 рублів. Хочете десять тисяч на місяць просто так? Я от не відмовився б, але насправді це вже не просто так.

Для такого прибутку крани повинні дійсно стати роботою. Адже доведеться витратити в рази більше часу, просиджувати перед екраном комп’ютера або телефону годинами. Звичайно, ви не будете вкладати грошей, відсутня будь-яка фізична або розумова робота. Але повірте, що втомлюватися ви будете більше. Ця втома не коштує тих 10 000.

Так, мало не забув написати головне. При виведенні будь кран бере комісію. Не чекали, чи не так? Я теж на секунду впав у ступор, оскільки навіть тут мишоловка зачепила хвіст. Середня комісія складає 10 000 Сатоши. Виходить, що кілька днів (в залежності від вашої активності) ви будете вводити капчу і дивитися на море реклами безкоштовно.

Якщо свій кран

Я б теж не розглядав його як основний прибуток, але це вже буде схоже на правду. Розкручуванням ви займетеся тільки на самому початку. Після перших 50-100 чоловік вони зроблять все за вас. Головне, відразу впровадити партнерську програму.

Як тільки популярність вашої майданчики виросте, до вас потягнеться більше рекламодавців, і ви зможете встановити хорошу ціну за постинг на вашому сервісі. Скажу вам, що без напрягу можна заробити приблизно 15-20 тисяч рублів, але часу ви витратите менше. Ось такий додатковий заробіток того варто, але доведеться попрацювати на початку і періодично контролювати функціонування сайту.

Підводні камені

Скільки заробити, яка максимальна вигода, чи можна отримати багато біткоіни — такими питаннями мене дошкуляють після кожного згадки про крані. Всім подавай короткий екскурс і кращі сервіси. Потім починають питати, де такі майданчики моніторяться. Ну да, всім хочеться зрубати по максимуму. Але на мейнстрімі заробляють і шахраї.

Перший камінь називається так — «кращий біткоіни кран: 10 000 Сатоши щогодини». Багато на таке ведуться. Дійсно, чого паритися по 8 годин, якщо можна за годину рубати в кілька разів більше? Зайшли, подивилися, кликнули на капчу, отримали 10 Сатоши. Технічна підтримка? Ах да, її немає …

Зате поруч з цим каменем відразу утворюється другий. Він ніби приріс до першого. Називається він вірусний майнер. Поки ви там Серф по майданчику, на ваш комп’ютер був успішно завантажений майнер, який працює не на вас, а на власника сайту. Начебто нічого страшного, але майнер же забирає потужність комп’ютера.

Як не наступити

Спробую позбавити вас від раптового болю в сердечку. Адже крани повинні бути легким способом заробітку, а не черговою причиною інфаркту. Перше, що варто зробити — встановити антивірус. Зазвичай він виявляє всіх Майнер, бо вони не так добре маскуються.

Друге, чого не можна упускати — будьте уважнішими. Лазите по кранах? Не полінуйтеся подивитися відгуки того чи іншого сервісу, пошукати про нього більше інформації на інформаційних порталах. Мало того, що себе убезпечите, зможете потім і іншим допомогти.

Третє — не вірте всяким коментарів по типу: «Кран вогонь, сиджу по 2 години, заробляю по 1000 рублів». Це чергове кидалово. Такі коментарі пишуть або боти, або ті, кому за коменти платять. Але правди в них нуль.

Загалом, я думаю, що ви вже знаєте, чому треба вірити в інтернеті, а чому немає. При роботі з кранами не потрібно робити нічого складного, щоб себе убезпечити. Сподіваюся, що з захистом свого комп’ютера і своїх нервів у цьому контексті ви впораєтеся на ура.

Підведемо підсумки

Крани не можуть бути основним заробітком. Вони взагалі не можуть бути заробітком. Це відмінний спосіб познайомитися з крипт без вкладень. Таким чином, ви виключаєте ризик програшу.

Це відмінний спосіб заробітку для школярів і тих, хто зовсім не має поняття про принципи роботи криптовалюта. Але це ніяк не може бути засобом формування свого капіталу.

Скільки можна заробити? Три копійки і дірку від бублика мінус комісія за виведення коштів. Якщо ви вважаєте інакше, то пишіть нам на сторінки в соціальних мережах і коментарях.

Удачі вам на кранах! До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector