Скільки всього Ripple випущено? Кількість монет (емісія) XRP

Платформа Ripple має багату історію і зазнала чимало метаморфоз, щоб стати такою системою, якою вона на сьогоднішній день є. При цьому внутрішня криптовалюта мережі, що іменується XRP, не рахується криптой в звичному розумінні. Хоча розробки Ріппл і велися ще з 2004 року, основний прорив в діяльності компанії стався в 2012-2013 році. Насправді головна особливість Ripple Labs — це не монети XRP, а рішення для банківського сектора — xCurrent, XVIa, xRapid. Внутрішня криптовалюта використовується в системі в якості своєрідного платіжного моста.

Скільки всього Ripple випущено, курс XRP

Онлайн-графік курсу XRP на сьогодні дивіться нижче:

Головна особливість Ріппла — неможливість Майнінг. Коін не видобуваються в мережі, вони були випущені всі відразу. Емісія Ripple — 100 млрд монет. З них на момент написання статті у вільному обігу перебувають 39,2 млрд. Ще 53,6 млрд «заморожені» на рахунку ескроу для регуляції на ринку і підвищення довіри до системи. Компанія взяла на себе зобов’язання «заморозити» 55 млрд з умовою щомісячного випуску 1 млрд на ринок.

Таким чином в системі Ripple кількість монет набагато більше, ніж загальна емісія у біткоіни (21 млн) або Деша (19,8 млн).

Основні відмінності і особливості монет XRP

Намальований логотип і мережу Ripple

Багато питань про криптовалюта цікавлять власників і потенційних інвесторів в Ripple — скільки всього монет, яка швидкість транзакції і комісія, на яких біржах можна купити коін, як і де краще зберігати. Ми вирішили відповісти на найпоширеніші питання. Отже, скільки монет Ripple випущено ми вже розібрали — 100 млрд, з яких доступно 39,2 млрд на момент написання статті (3.06.2018). Що стосується інших особливостей:

  1. Платежі в системі проходять за 4 сек, тоді як в мережі біткоіни для цього потрібно більше 1 години.
  2. У Ripple краще масштабованість, оскільки можлива обробка до 1500 транзакцій в секунду, в той час, як у біткоіни 3-6 транзакцій, а у Ефіріума — 15.
  3. За кожну транзакцію стягується комісія від 0.00001 XRP, яка відразу ж «згоряє». Це робить невигідними масові хакерські DoS-атаки.
  4. Для захисту від спаму при створенні облікового запису в системі Ripple потрібно покласти на рахунок 20 монет. Вони не підлягають в подальшому ні обміну, ні поверненню.
  5. Ріппл доданий в лістинг бірж Bitfinex, Bitstamp, Kraken, Exmo, Cex.io, Binance, Huobi, Poloniex, Bittrex та інших. На жаль, на сервісах YoBit і Coinbase розглянута цифрова валюта не торгується.

Ми розглянули, скільки монет Ripple (XRP) емітовано і скільки доступно, розібрали відповіді на основні питання про систему. Підсумуємо наш матеріал оглядом ситуації на ринку на момент написання статті. Ріппл варто 0,66 долара, а його капіталізація дорівнює 25,45 млрд доларів. Це дозволяє криптовалюта міцно займати 3-е місце після біткоіни і Ефіріума.

Новини щодо системи все більш позитивні. Після лютневого заяви банку Santander про застосування XCurrent для платежів по Європі та Сполученим Штатам багато експертів були налаштовані дуже оптимістично по відношенню до Ріпплу. У перших числах червня і Bank of America заявили про зацікавленість у співпраці з Ріппл Лабс. Приблизно в цей же час розробники Apple додали нові пари з XRP в свій додаток з акціями для iOS-пристроїв. В кінці травня про додавання в лістинг Ріппла заявили і в британській компанії Revolut, тоді ж повну підтримку криптовалюта ввела і хмарна платформа фінансових послуг Uphold, а брокерська компанія eToro назвала XRP найпопулярнішою інвестицією. У травні до RippleNet приєднався і Кувейтський фінансовий дім, а найбільша європейська фондова біржа Boerse Stuttgart додала монету в список доступних активів. Навіть в МВФ заявили, що вважають Ripple перспективним, тому залишається тільки спостерігати за розвитком і ростом криптовалюта.

Хочете знати більше про мережі Ріппл? Дивіться відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector