Складаємо власний рейтинг криптовалюта для інвестування

Може цю? Та ні — давай ту, що лівіше. Вона красивіше і колірна гамма яскравішою … Сподіваюся, при складанні свого рейнтінга криптовалюта ви не керуєтеся такими «сигналами».

Скільки коштує судити

Підбирати крипти слід не за кольором, смаком і красі дизайну. Якраз ці характеристики не головні для крипти. Але як зрозуміти, розпізнати серед тисяч кращі монети?

Поміркувавши, я виділив кілька характеристик, які притаманні найбільш вартим криптовалюта.

  • Рівень капіталізації — це вартість всіх активів проекту. Простіше кажучи, загальна кількість монет, помножене на вартість кожної. На даний показник впливають два фактори: загальне число крипт і курс щодо Фіат.

Найчастіше курс криптовалюта виражається в доларовому еквіваленті. Найпопулярніші стоять вже не один кіло «зелених».

  • Час перебування «на плаву» — чим довше монета тримається на плаву, тим вище ймовірність її подальшого плавання.
  • Популярність — чим частіше криптовалюта використовується для звичайних розрахунків, тим більше вона поширена.
  • Нативная — багато криптовалюта створюються не в якості валют, а як засобу для реалізації іншої основної функції.

Наприклад, Ефіріум створювався як інструмент для розгортання «розумних» контрактів. Класичний біктоін повинен був стати замінником BTC. Хоча автори лайткойна переслідують ту ж мету.

  • Стійкість — чи може криптовалюта вистояти під натиском несприятливих умов ринку.

Як дізнатися

Щоб зрозуміти, які монети самі, використовуйте аналітику від перевірених проектів. Один з них — це CoinMarketCap. З його допомогою ви зможете впорядкувати монети за рівнем капіталізації, вартості щодо долара. А також переглянути коливання курсу за всю історію існування крипта.

Згідно з аналітичними «міркуванням» даного сервісу і думку більшої частини експертів, прийнятними для інвестицій криптами є:

Обговорювати наведений вище список монет можна «до хрипоти». Але ці криптовалюта займають перші позиції у видачі вже не перший рік. Тому, щоб не потрапити в халепу, краще дотримуватися цього переліку крипти, стійкість яких перевірена часом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector