Чому біржу криптовалюта CoinTiger так глючить?

На що тільки не йдуть новоспечені проекти, щоб залучити трейдерів. Ось, наприклад, біржа криптовалюта CoinTiger запустила рефералку під 40%. І що це за азіатський фрукт такий?

цікава майданчик

Як і про всі нові біржах, про CoinTiger мало інформації. Але майданчик цікава своїм підходом до підкорення кріптовалютного світу. На ній проводяться різні конкурси та розміщення нових монет. Навіть свій API розробила. А ще:

  • Чи не відомо, коли точно була запущена майданчик.
  • Родом з Сінгапуру.
  • Ліцензії у біржі немає, але є багато контактів для зв’язку.

  • Підтримує більше 40 монет.
  • Інтерфейс на китайському і англійському.
  • Торгова комісія одна з найнижчих на ринку — 0,1%.
  • Самі мінімальні обмеження на суму виведення.

  • Не підтримує маржинальний торгівлю.
  • Дозволяє торгувати з допомогою лімітних, ринкових і стоп-лімітних ордерів.

Реєстрація

1) Тиснемо одну з посилань «Register» — на головній сторінці CoinTiger їх кілька.

2) Зареєструватися на біржі можна за допомогою телефону або пошти. Вибираємо останній варіант. Для цього в формі переходимо по відповідній вкладці.

3) Після цього пишемо свій email, пересуваємо слайдер вправо і вводимо код з капчі.

4) Натискаємо «Send Code» і ловимо лист від біржі. У ньому знаходиться верифікаційний код.

5) Вводимо пароль, повторюємо його, погоджуємося з умовами використання біржі CoinTiger і отримуємо доступ до інструментів для купівлі-продажу крипти.

інструментарій

Будьте готові до того, що функціонал біржі трохи глючить. Реєстрація на платформі далася не відразу. Довелося кілька разів перезавантажувати сторінку і заново вводити значення капчі. До того ж сама по собі головна сторінка біржі важка. Вона нещадно «їсть» ресурси оперативки.

У розділі для поповнення балансу постійно вискакує якийсь повідомлення про те, що ордер не найден. І це вже при першому заході в адмінку. Як тут працювати?

Ринок CoinTiger розділений на чотири додаткових. При цьому спроба натискання на посилання «Wathlist» ніякої реакції не викличе.

Графік тут традиційний, запозичений у TradingView.

Про підтримувані типи «ігрових» ордерів вже згадувалося. Але відобразимо їх на окремому скрині.

Кажуть, що ще біржа підтримує операції з юанем. Хоча посилання на цей взаємозв’язок у інтерфейсі немає. Можливо, система майданчики відстежує для користувача IP і виводить кнопку для доступу до Фіату тільки китайцям.

Чи варто?

CoinTiger — це новий майданчик, тому відгуків про неї ще не накопичилося. І залишається гадати, наскільки описані вище глюки біржі глобальні. Але все одно страшнувато!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector