Від чого залежить курс біткоіни — головні чинники

Децентралізація — головна особливість криптовалюта. Через це для багатьох залишається загадкою, від чого залежить курс біткоіни.

Під напором яких вітрів «гойдається»

Спочатку перерахуємо кілька своєрідних властивостей BTC:

  • Обмеження обсягу Майнінг — випуск нових монет припиниться на позначці 210 млн.
  • Чим більше видобуто, тим «важче» стає Майнінг — з часом видобуток монет ускладнюється. Потрібно більше часу і потужностей.
  • Значна частина BTC може накопичуватися в одних руках.
  • Схильність інфослухам — будь-який правильно запущений слух може привести до обвалу або зростання курсу.
  • Поліпшення програмної бази блокчейна — це те, що впливає на вартість BTC.

Крім цього крипт може вирости відносно іншої валюти через падіння останньої. Тобто, інфляція викличе зростання вартості BTC.

Курс кріптових коливається. Прийнято вважати, що плавна корекція курсу — це природний процес. А ось різкі скачки називаються штучними. Їх ініціаторами є великі власники монет. Таких «махінаторів» називають памперо.

Слідом за людський мовив

Найчастіше у виникненні штучних перепадів вартості крипта підозрюють китайців. За статистикою, більшість BTC-монет зосереджено в Піднебесній. Саме на ринку Китаю відбувається основний обсяг операцій купівлі-продажу кріптових.

Але як їм вдається збити або підвищити вартість BTC? Одним з перерахованих факторів, що діють на вартість крипта, є інфослух. Його поширення викликає ажіотаж на ринку. В результаті курс BTC падає, і памперо скуповує монети по меншій вартості. Після відновлення курсу він скидає крипти вже за більшою ціною. Це класична схема отримання «кріптонавара».

природна етіологія

Біткоіни недарма порівнюють з золотом. Запаси обох обмежені, а їх видобуток вимагає великих витрат. Обмеження обсягу емісії BTC є природним фактором, що підтримує курс крипта.

Також підвищення ціни BTC по відношенню до долара та інших Фіат пояснюється розширенням «ареалу проживання» криптовалюта. Чим частіше біткоіни використовується в розрахунках, чим більше їм розплачуються, тим більше довіри він завойовує серед звичайних користувачів.

Під дією крипті цілі країни починають «хворіти» кріптоліхорадкой. Виробники обладнання для Майнінг не встигають виконувати замовлення. Майнінг — це модно, інноваційно і вигідно. Загалом, ажіотаж навколо кріптових кожен день змушує курс BTC рухатися вгору!

Насправді, всіх складових, які діють на вартість криптовалюта, не знає ніхто. Це нове явище, і BTC тільки його перший очевидний прояв. Так що, яким буде завтра курс крипта до рубля або інший «централізованої» валюті, передбачити практично неможливо!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector