PowerCoin: здійснення транзакцій з PWR, перспективи розвитку

Що таке PWR

PowerCoin криптовалюта (PWR) — це децентралізований блокчейн-стартап, розроблений для розподілу і підвищення потужності при роботі з нею внутрішньої екосистемою через криптовалюта PWR.

Токен PWR дозволяє надійно і швидко проводити транзакції, допомагає бізнесменам та інвесторам співпрацювати ефективніше, а також підвищує загальну продуктивність і швидкість. Проект PowerCoin складається з трьох основних компонентів: PowerWallet, PowerClient і PowerGrind.

гаманець PowerWallet

Кріптовалютний актив PWR як і багато інших цифрові крипто-активи працює повністю незалежно від фінансових установ на відміну від паперових грошей.

Створений командою розробників PWR цифровий-гаманець PowerWallet зберігає токени PWR і надає можливість переводити токени між користувачами, перебуваючи в будь-якій точці світу і в будь-якій кількості без великої комісії за транзакцію.

Платформа PowerGrind дозволяє користувачам торгувати чим завгодно за допомогою PWR без втручання з боку третіх осіб і регуляторів. Спільна робота підвищує загальну обчислювальну потужність шляхом розподілу навантаження між партнерами. PowerWallet побудований на блокчейн-технологіях, що забезпечує приватність користувачів і транзакції без комісій по всьому світу.

Обмін PWR доступний не тільки на фіатние валюти, але також і на біткоіни, ефіріум і альткоіни.

Більш того, щодо PWR існує можливість Майнінг через алгоритм Nist5. Блок генерується через кожні 30 блоків, а час генерації займає близько однієї хвилини.

PowerGrid

Дана система працює таким чином, що всі учасники блокчейн PowerCoin об’єднують спільні зусилля в тому, щоб розділити обчислювальні навантаження і підвищити загальну продуктивність і швидкість мережі.

Систему можливо масштабувати, відповідно, чим більше «розподільників» підключається до мережі, тим краще вона працює.

Зазвичай, працездатність мережі залежить від кількості залучених процесорів і відеокарт. Користувач мережі задає час для обчислень при роботі, як з приватними, так і громадськими проектами.

Де придбати і як зберігати PWR

Купити токени PWR є можливим тільки на одному майданчику — Cryptohub. Причому варто відзначити, що за всю історію проекту, його капіталізація жодного разу не перевищила $ 1. На момент написання матеріалу, ціна PWR становить $ 0,000002

перспективи PWR

Кріптовалютний проект PWR є однією з «темних конячок» кріптовалютного ринку. З одного боку, у проекту немає чіткого опису команди, не кажучи вже про конкретні плани з розвитку.

З іншого боку, зараз проект максимально уразливий для тотального поглинання будь-кого, хто володіє 3 млн. Руб., Оскільки максимальний оборот даного активу на Cryptohub становить всього $ 38 тис., А це значить, що ще далеко не все токени PWR випущені, оскільки сумарна емісія PWR становить 500 125 816 646 токенов PWR.

джерела:

https://powercoin.us/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector