SMART криптовалюта: функції і особливості майданчика

Що з себе являє SmartCash

SmartCash або SMART криптовалюта вдає із себе проект, створений на основі протоколу Zerocash. В першу чергу команда розробників концентрує свою увагу на швидкості торгових операцій і на найвищому рівні конфіденційності.

Таким чином, завдяки своїм поглядам, розробники планують отримати визнання від трейдерів, бізнесменів та інвесторів. Крім цього, команда дуже негативно ставиться до влади. Сама криптовалюта дуже схожа на криптовалюта DASH в зв’язку з тим, що вона точно також хоче потрапити в маси як унікальне і найбезпечніше платіжний засіб.

DASH на відміну від SMART більше нагадує централізовану криптовалюта, а SMART не прагне організовувати фонди, команди і Майнінг. Розробники замість цього намагаються реалізувати велику кількість функцій, які посприяють децентралізованому управлінню і розвитку.

Для досягнення цієї мети вони витрачають великі суми. Все це відбувається не дарма, так як поступово популярність Smart Cash зростає. Крім того, конкурентами виступають такі проекти як Zcash і Monero, і звичайно ж DASH.

Відмінні риси SmartCash

На відміну від вищевказаних крипто-гігантів, у SmartCash є своє майбутнє бачення монети SMART як передовий, абсолютно децентралізованій і популярної криптовалюта.

Люди, які керують SmartCash вважають, що якщо у криптовалюта з’явиться основна команда розробників, то як результат така валюта надалі стане марною, так як максимум уваги буде приділятися тільки заробітку грошей, а не тому щоб створити максимально зрозумілу, недорогу і дуже зручну у використанні платформу .

Централізовані компанії будуть займатися бюрократією і дуже повільним впровадженням прогресивних змін. Замість такої безуспішної стратегії SmartCash збирається впроваджувати особливу модель управління системою, засновану на методах організації мурах і бджіл.

Дана концепція полягає в тому, щоб створити якийсь вулик в який кожна людина зможе внести свій особливий внесок. Деякі люди сходяться на думці, що така модель управління набагато менш прогресивна, ніж, коли системою керує централізована команда.

Проте співтовариство SmartCash категорично заперечує такий результат. Кожен користувач який буде зберігати монети SMART, матиме можливість голосування. Одна одиниця криптовалюта дорівнює одній можливості голосу. Даний принцип називається SmartVoting. Саме завдяки такій системі кожен користувач зможе пропонувати будь-які ідеї для голосування або розгляду.

Крім цього у спільноти є фонд SmartHive який виплачує учасникам винагороди. Фонд — це якийсь життєвий джерело всього проекту. Частина винагород з блоків надходить на спонсорування вводяться в майбутньому прогресивних технологій і на даний момент фонд уже має близько 250 мільйонів доларів.

Як працює структура вулика в SmartCash

Відразу після того як «вулик» проголосує за будь-яку ідею, спільнота починає реалізовувати даний проект. Спільнота складається з великої кількості команд, кожна з яких складається з 8 осіб.

Як тільки вулик голосує за схвалення запропонованого проекту, команда відразу приймається за цей проект. Спочатку ці команди досить прості: розвиток, робота з людьми і підтримка. Дана схема отримала назву Hive Structuring Team. У кожної команди є командний бюджет і координатор, обраний спільнотою. Команда, починаючи з моменту формування, працює абсолютно автономно.

В системі немає жодної централізованої структури яка відповідала б за контроль над проектами.

Де купити / продати і як зберігати SMART

Придбати і продати SMART будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • HitBTC (обробляє близько 98% від загального обороту GTC);
  • CryptoBridge (обробляє близько 0,83% від загального обороту GTC);
  • Braziliex (обробляє близько 0,21% від загального обороту GTC).

До того ж SMART можна придбати і на інших кріптовалютних біржах (CoinExchange, Stocks.Exchange, CoinBene, Trade Satoshi), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту SMART.

Оскільки SMART не є активом на базі ERC-20, то зберігати його не вийде, наприклад, в MyEtherWallet.

Зате розробники SmartCash створили спеціальний цифровий гаманець, який доступний для скачування з офіційного сайту.

На сьогоднішній день одиниця SMART варто 0,09 доларів, а загальна капіталізація проекту досягла 69 мільйонів доларів.

Що таке SMARTVoting

Токени SMART використовуються як інструмент стабільності рівня цін, який зменшує волатильність криптовалюта, а також обсяг торгів.

Кожен користувач, який зберігає понад тисячу одиниць криптовалюта, буде отримувати винагороди щомісяця. Конкретніше, винагорода виплачується 25-го числа за умови, що користувач тримав 1000 монет весь попередній місяць. Дані винагороди виплачуються з тих коштів, які виділяються на виплату винагороди за блоки.

транзакції

Важливою особливістю проекту є миттєві транзакції, які відбуваються завдяки особливому інструменту під назвою «InstantPay» — це прямий аналог InstantX, який використовується в екосистемі DASH.

Важливим елементом пропозиції SmartCash є швидкі транзакції. Вони ще не представили функцію InstantPay, але це буде їхня відповідь на InstantX від Dash.

На відміну від InstantX, даний інструмент дає можливість робити покупки в роздрібних онлайн маркетах. Спільнота впевнене, що будь-яка криптовалюта повинна мати можливість використовуватися для оплати побутових потреб.

SmartCash вважає, що в майбутньому їх система зможе конкурувати з такими гігантами як VISA і MasterCard. Але на даному етапі, можна сказати що SmartCash доведеться довго розвивати свій проект, щоб відтворити всі свої великі ідеї.

анонімність

Криптовалюта SMART працює на протоколі Zerocash, який є базисом конфіденційності в ZCash. Отже, рівень анонімності знаходиться приблизно на такому ж високому рівні, як і у ZCash.

висновок

SmartCash вдає із себе платформу, робота якої полягає у відкритому управлінні. У неї досить високий рівень анонімності, вона відкрита і децентралізована.

На даному етапі вже реалізовано достатню кількість пропозицій, але на сьогоднішній день миттєві транзакції знаходяться тільки на рівні ідеї.

У даного проекту великі перспективи і хороше фінансування. Ці чинники цілком можуть дати поштовх проекту до кінця року вибитися на верхні рядки кріптовалютного рейтингу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://smartcash.cc/

Главная

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector